Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ и актьорите след края на филма - 99

  • 44 250
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Сладурките ми златни....Фен,  Heart Eyes Хел, Heart Eyes Роминка, Heart Eyes много си ви ловим беееееееее... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 1 012
Сладурките ми златни....Фен,  Heart Eyes Хел, Heart Eyes Роминка, Heart Eyes много си ви ловим беееееееее... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 Hug Heart Eyes

Първият в анкетата, Мехмет Акиф Алакурт, го знам само от Arka Sokaklar (Опасни улици), вторият е Паргалъ Ибрахим във ВВ, третият играе в Kurtlar Vadisi (Долината на вълците).  и да, грозни са  Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 18 624
Добро утро сладурчета! Hug
Зиз  Heart Eyes нали знаеш, че и аз си те ловим, мило! Heart Eyes Hug
Нямам търпение да пуснат първия трейлър от новия филм на Киво ... книгата е невероятна, надявам се, че и филма ще е такъв! Хубав ден, милички!  bouquet

# 63
  • Мнения: 8 639
Добро утро. Hug Hug Hug





 newsm78 Халук Билгинер и Зеррин заедно ли са, какво...?? Thinking

Скрит текст:
Haluk Bilginer: Küçük Prens'e altın taktık!

Haluk Bilginer ile Zerrin Tekindor, bayram tatili için gittikleri Londra’dan dönüşte objektife takıldı. Bilginer, “Nereden geliyorsunuz?” sorusuna verdiği yanıtla havaalanındaki muhabirleri güldürdü. Haluk Bilginer ve Zerrin Tekindor, geçen kurban bayramında olduğu gibi bu bayramı da Bilginer’in evinin bulunduğu Londra’da geçirdi. Çift, Türkiye’ye dönüşte, Atatürk Havalimanı’nda objektife takıldı. Patlayan flaşlar karşısında gayet sakin duran Bilginer, zaman zaman gülümseyerek poz verdi. Ancak Tekindor, tedirgindi. Sorulardan kaçmak için adımlarını hızlandıran ikili, tüm çabasına rağmen amacına ulaşamadı, habercilerden kaçamadı. Usta oyuncu Haluk Bilginer, bir gazetecinin “Nereden geliyorsunuz?” sorusunu “Prens Charles’ın torunu George Alexander Louis’e altın takmaya gittik, oradan geliyoruz. Çeyrek altınımızı takıp geldik. Geogre aynı babası” diye yanıtladı. Bu yanıta kendisi de gülen Bilginer, yeni sezonda televizyonda olup olmayacağı sorusu üzerine de “Siz bizden daha iyi biliyorsunuz. Bizim bildiğimiz bir proje yok” dedi.

http://gecce.com/foto-galeri/unluler/haluk-bilginer-kucuk-prense-altin-taktik?p=3

# 64
  • Мнения: 445
Здравейте, момичета  Hug

И аз нямам търпения за първия трейлър, а кога ще направим нова тема за филма? На мен ми е сантиментално и не искам да изоставяме тази  Rolling Eyes Ще си пиша аз тука, докато ме изгонят  Laughing

Роминче  Hug , аз разбрах това - първият е бла бла бла, вторият е бла бла, третият е само бла, а истинската красота и талант са на четвърто място  Joy Дано напредне малко  Wink

Фен  Heart Eyes, колко страници е книгата за Курт и Шура?

Зиз, молим те, влизай нещо да се чоплим, че ми е мъка като те няма  Hug

Госпожата  Heart Eyes взе да ми липсва вече... Дано си е изкарала много хубаво  Wink

Шани пък предлагаше в темата за ЗП да си организираме екскурзия напролет до Истанбул. Ще научим локацията на снимките и ще издебнем нашия човек. Аз, разбира се, много искам, но както споменах и там, малко финансовата част ми куца. Обаче ако се събере сериозна групичка съм сигурна, че можем да намерим супер оферта, която да ни е по възможностите на повечето...
Тук има ли желаещи? Аз съм склонна да помагам с организацията дори, толкова много ми се ходи... А като си представя, че може да видим и Киво някъде  newsm68 newsm57 smile3538 откачам веднага  Joy Joy

Снеж  Hug

# 65
  • Мнения: 445
Снежи, в статията пише, че Зерин и въпросния господин се завърнали заедно от Лондон. Мислят, че там са изкарали празниците заедно. Зерин не отговорила на въпросите дали са заедно, опитала се да ги избегне, но въпреки всички усилия дето положила, не успяла. А мъжа, на въпроса на един от журналистите "Откъде се връщате?", отговорил: " Ходихме да закачим злато на внука на Принц Чарлз, Джордж Александър. Джордж много прилича на баща си."  hahaha  Joy Като казвал това се усмихвал.
А на въпроса дали в новия сезон ще участват в нещо казал: "Вие знаете това по-добре от нас. Ние знаем, че нов проект няма."

# 66
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10

# 67
  • Мнения: 445
Лудостче  Hug Hug Hug Прегръщам те  spoko

# 68
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Лудостче  Hug Hug Hug Прегръщам те  spoko


И аз теб мила благодаря ти  Hug

# 69
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Лудостче  Hug Hug Hug Прегръщам те  spoko


И аз теб мила благодаря ти  Hug
Любов, Heart Eyes гушки и от мене. Hug Hug Hug Hug Hug

# 70
  • Мнения: 18 624
Хай отново! Хел  Heart Eyes книгата е 470 стр. ама е с едър шрифт. Лудостче  Heart Eyes гушки и от мен! Hug
Госпожата  Heart Eyes нарде си ? Преди малко видях синчето, каза , че сте се прибрали рано, рано сутринта, Миро се оплакал, че си го разбила от ходене hahaha но ти си била супер доволна. Аферим! Така требе! Чакаме включване, като си починеш и снимки! Heart Eyes Hug Heart Eyes
Аз също не искам да оставяме тази тема тук, много ми е любим филма и някои от героите - Кузей, Джемре, Демет, Али, Гюлтен, Сами, Айнур, Шереф, малкия сладур... други няма hahaha. Ама Роминка  Heart Eyes решава.

# 71
  • Мнения: 445
Фен  Heart Eyes, дано да остане темата, ама то ако ще си пишем ние двете и тук - там някой друг... Май няма смисъл  Rolling Eyes Всички се пръснаха, не влизат...

Аз само не разбрах финала на книгата - Курт и Шура остават ли заедно, или свършва гадно? Разбрах, че остават живи, но заедно ли са?

Иначе аз съм се заплеснала с пълна сила по Халил и Менекше  Laughing Ама то стана ясно, де Wink
Ама стана 13 серия, пък те само за ръце се държат  Wink Да видим кога ще е първата целувка, че двете цинцифуции много обичат да са пестеливи на такива моменти  ooooh! А пък и тук, имайки предвид, че става дума за чест... леле, леле, сигурно в 40-та серия ще е  Tired

Госпожа  Hug Heart Eyes Hug и аз те чаках с нетърпение, надявам се да отделиш време и за нас, тук, да разкажеш. Поздрави на Миро, надявам се да е донре. Чакаме те със снимков материал  Hug

Зиз  Hug , бай дъ уей, ти кат са върна от Бодрум, де са ти фотките, м?  Laughing Сложи малко да се порадваме, де. Кой знае дали изобщо ще се класирам дотам, барем поне видя какво е  Grinning

# 72
  • Мнения: 18 624
Хел  Heart Eyes няма да са заедно накрая мило ... от глупост и инат, натвориха такива грешки ... още ме е яд на тях - говоря за Сеит и Шура.
А за Менекше и Халил ... въоръжи се с търпение, там е още по- тегаво отколкото при Кузей и Джемре  Joy Joy Joy ама то такива любови като техните са така  hahaha много морални, бееее....карай, важен е резултатът накрая  hahaha
Ами аз мисля, че е нормално сега да е пустош в темата, лято е, хората са отпуска. Като дойде септември ще е друго, поне така се надявам. Зиз  Heart Eyes ама верно, къде са ти фотките, джанъм?

# 73
  • Мнения: 1 012
Лудостче, прегръдки и от мен!  Heart Eyes  Hug

Докато има движение, няма да оставяме темата, стига да искате да я има. Перлите също гледам, че си я поддържат, не знам колко души пишат. Някои момичета казаха чао за лятото, като се върнат, сигурно ще се отчетат, а някои други си мислят, че са били гонени тук и не им е уютно, аз лично никого не съм гонила.  Sad

Цитат
Kuzey Guney
After the american version was made by Warner Bros, Ay Yapim will now have Medcezir set (the oc)

Medcezir has had a lot of interest from fans after recent images were shown.

Medcezir will be aired in September

Serenay Sarıkaya & Çağatay Ulusoy will play the characters of Mira & Yaman.

Taner Ölmez & Hazar Ergüçlü’nün will also star in Medcezir. After the fragman & new photo's appeared it gave fans slught clues about the new serial.



Цитат
Kuzey Guney
ATV'S NEW SEASON IS BECOMING MORE CLEARER!

Atv's new season is exploding like a bomb!

It has been announced that Serhat Teoman & Selçuk Yöntem will star in Atv's serial Bugünün Saraylısı.

Bugunün Saraylısı would begin in October with Avşar Film filming the series, with stars Selçuk Yöntem, Nazan Kesal, Serhat Teoman, Ali Ersan Duru ve Cansu Tosun starring in the serial.

Serhat Teoman who was last seen in Kuzey Guney as the character of Burak Çatalcali will be seen as the one that makes war in this serial.

The serial will be aired on Tuesday evenings as from October!

Последна редакция: вт, 13 авг 2013, 18:58 от RominaB

# 74

Общи условия

Активация на акаунт