Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ и актьорите след края на филма - 99

  • 44 253
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Яяяяя! Ко прай нашичкият с вносната руса мотовилка от Времето лети - на първите ти снимки, Фенче?

# 721
  • Мнения: 18 624
Ами отде да знам, бе Светле ... нали са колеги, на някакви награди са сигурно  newsm78

# 722
  • Мнения: 1 012
Малиии, загрозили сте темата!  Crossing Arms
Мъжът ми днес реши да досажда и като гледа един бюлюк снимки, направо щеше да ми отнеме лаптопа трайно  ooooh!
АдИ сега малко мацки напускайте, че ако реши пак да ме контролира, да има как да се оправдавам.  Mr. Green
Зизка, май и аз трябва да мина в нелегалност.  Rolling Eyes

# 723
  • Мнения: 18 624
Малиии, загрозили сте темата!  Crossing Arms
Мъжът ми днес реши да досажда и като гледа един бюлюк снимки, направо щеше да ми отнеме лаптопа трайно  ooooh!
АдИ сега малко мацки напускайте, че ако реши пак да ме контролира, да има как да се оправдавам.  Mr. Green
Зизка, май и аз трябва да мина в нелегалност.  Rolling Eyes

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Аз на мацки не колекционирам снимки, сори! hahaha
Ама за теб ще се напна да намеря някоя и друга...


















Последна редакция: сб, 24 авг 2013, 16:29 от queen_fenka

# 724
  • Мнения: 1 012
А така! Чок гюзел са, само дето не всички ги познах, ама нейсе, око да хващат!  Crazy























# 725
  • Мнения: 18 624
Че коя не позна бе, джанъм newsm78 Баде, Сонгюл, Хазал, Берен, Ойкю. Това са. Peace

# 726
  • Мнения: 1 012
Ааа, Сонгюл, с нея не съм много в час  Blush



Севгилито на Къванч носело неговата шапка  Laughing


Последна редакция: сб, 24 авг 2013, 17:19 от RominaB

# 727
# 728
  • Мнения: 1 012
Сефте виждам Буура с мустаци  Laughing





 newsm78


# 729
  • Мнения: 445
Фенче, Роминка  Hug много хубави снимки, цял ден ме нямаше, ама сега ми напълнихте очите  Heart Eyes

# 730
  • Мнения: 3 417
И аз благодаря за снимките независимо,че доста от тях аз съм пускала в интернет пространството а  заради гърците май тотално ще зарежа тази работа независимо,че пиша в друга тяхна страницаСнимките не растат по дърветата а за някои съм чакала по няколко часа да ги пуснат но с тези надписи направо ме влудяват

# 731
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Терзи, Heart Eyes права си мило....тия надписи дразнят на макс. ooooh!
Кат почнат да ги кръщеват...еми не може да се види снимания от надписи с фенски пристрастия. Crossing Arms

Роминка, Heart Eyes кажи му на твоя ашкъм да не клика по тебе, инак ше го боцкаш с иглата по палавите кунки. Joy Joy Joy Joy Joy

Аз си реших проблема...кат му казах, че ще влезна в неговия форум и ше го напрайм за кашмер....забрай да ме туитва.... Joy Joy Joy Joy

# 732
  • Мнения: 3 417
Първо снимките не са тяхни и дори не знам колко е законно да се слагат аз се старая от скоро време да слагам и източника защото пък питащите са много те наистина ги обработват с фотошоп или друга програма и съответно смятат ,че могат и да ги надписват

# 733
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Първо снимките не са тяхни и дори не знам колко е законно да се слагат аз се старая от скоро време да слагам и източника защото пък питащите са много те наистина ги обработват с фотошоп или друга програма и съответно смятат ,че могат и да ги надписват
Дразним се много мац....харесах една фотка на Чаатай Улусой в нета и исках да си я копна за десктопа...то я изтипосали с надпис незнам си кой си фен клуб и кат капак Фемир... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 734
  • Мнения: 3 417
А няма да говорим за отрязаните снимки в момента гледам едни такива тоз народ тотално изтрещя

Общи условия

Активация на акаунт