Красотата на земята сме събрали във цветята! Лятото и цветята, тема 61

  • 43 647
  • 735
  •   1
Отговори
# 315
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Публикувана от: poepie
midkoo ти си герой, да докараш до цъфтеж тази екзотика си е цял майсторлък, при мен това цвете е мисия невъзможна  
,Благодаря, просто съм късметлия!

Публикувана от: pisenxeto
Помня,помня.  Smile По повод на цветето,което си показал -цвета търпи около 3-6 месеца,много е красиво!
,Това по повод моята публикация ли е? Наистина ли ще търпи толкова цвета? Hug


Последна редакция: пн, 26 авг 2013, 23:12 от midkoo

# 316
  • Мнения: 1 826
Ами аз имам от гузманиите и толкова време стои цвета. newsm78
Скрит текст:
http://www.zadoma.com/index.php?APP_ACTION=FLOWERS_INFO&FLOWER_ID=75   -това е моето
http://www.zadoma.com/index.php?APP_ACTION=FLOWERS_INFO&FLOWER_ID=7  като прецъфти цвета се реже и после пуща издънки,прочети как да се грижиш за него

# 317
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Таз сутрешните (27-08)  букети за любимия образ:



Последна редакция: вт, 27 авг 2013, 09:03 от midkoo

# 318
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Нели ще я оборудвам с кактуси, даже ще видя за такива в саксия.
 Маце, тайната на цъфтежа е добро зимуване (на студ и светлина, без вода) и после пряко слънце лятото. При мен пак цъфтят, ама не показвам, че са едни и същи.
Аз сега съм на малко по-различна вълна- пак растения, но за аквариума. В сряда си чакам едни от поръчка и нямам търпение да ги сложа в аквариума ...

# 319
  • Мнения: X


Това какво ли е, доста време отглеждам тази трева, но ако има някакво име е добре да ми е познато с някакво име !  newsm78

# 320
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193


Това какво ли е, доста време отглеждам тази трева, но ако има някакво име е добре да ми е познато с някакво име !  newsm78
Това е хлорофитум.Съвсем лесно и неангажиращо  за отглеждане цвете.
http://www.google.bg/search?q=%D1%85%D0%BB%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1% … =1366&bih=627
Таз сутрешните (27-08)  букети за любимия образ:




И за нас бе мидко  Hug  bouquet

# 321
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Да
devi4ca
За  всички ви с много Любов

# 322
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Ох,един мъж си имаме в темата и с такава любов да ни подарява цветя,макар и виртуално си е красиво ! Heart Eyes
Благодарим ти мидко  Hug

# 323
# 324
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251

  Hug

 Как сте , Хриси?

 С какво пътувахте?

# 325
  • Мнения: 1 692
Нели, биваме.  Hug
Скрит текст:
Изморени, убити от пътуване и така. С автобус бяхме. Нямахме възможност да избираме дати и за жалост бяхме по дългия маршрут. Минава през много градове. Понеделник в 4 сутринта тръгнахме от Стара Загора и днес в 12 на обяд ( Българско време) бяхме в Щутгарт. Добре че моя мъж ме послуша и бяхме оставили колата в едно близко селище иначе вероятно до около 15 часът щяхме да се мотаем по пътищата. Доста схващаща ситуация е по автобусите, но няма как. Вики спи на коленете ми по принцип, зад гърбът ми бях сложила един гоблен и нямаше как да сваля седалката. Важното е че се прибрахме, а почивка друг път.  Laughing
В нас ситуацията е ужасна по цветята, но ще възстановявам. Имам цъфнал кактус и сухо цвете. Един слънчоглед се жълтее по терасата. Утре ще снимам.
Днес ходих да си прибирам свинките и Hada ме изпрати с нови теменужки.  Heart Eyes В тях е рай, страхотно са нацъфтели.  Heart Eyes
Айде стига спам, като имам време ще пиша повече.  Hug

# 326
  • Schwarzwald
  • Мнения: 17
HAda , добре че съм седнала, че щях да падна. Останах изумена. Ти имаш цяла оранжерия с теменужки.

 Какво да ги правиш ли?

 Аз съм им мераклийка, нали ме четеш.  Blush Пращай, не връщам.  Simple Smile

 Казвай тайната за гледането им. Ториш ли, чупиш ли ги често, всички, всичко.  Praynig

neli mar4, не си казала, не съм ти пратила. Нищо не пречи да пробвам Simple Smile Божа работа е дали ще стигнат и дали ще се хванат Simple Smile fingerscrossed
Пусни адрес на лични.

Аз напусках в ebay да продавам, може пък да се намерят мераклии.

Хекси, лека почивка!

# 327
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Със закъснение по технически причини #Cussing out идвам да ви почерпя за рождения ден на Андриан, който в неделя стана на 6 години:

Торта Бен 10



дано успея да наваксам пропуснатото...

# 328
  • Бургас
  • Мнения: 204
Мариетка,тортата изглежда страхотно,представям си вкуса и Kissing Heart eat
Децата със сигурност са много горди с такава способна майка.И аз гледам предимно да е домашно приготвено и ме ласкае факта ,че повечето неща ми се харесват от децата,обаче твоите торти са уникални и аз не смея да се пробвам.

# 329
  • Мнения: 945
mari_eta, много зелена торта Laughing
midkoo , какво е това жълто оранжево цвете? Много е красиво!
Dados , и аз имам такава трева Grinning
matze, мерси, че ми каза за фуксията. Hug Аз много си я харесвам и ще опитам да я запазя за догодина.
Прегледах първият пост на темата и не открих нищо за зимуването на цветята newsm78
Аз ще съм първата, която ще започне да пита - ами това цвете сега какво да го правя, може ли да оцелее зимата и т.н. Wink
Знам, че не е лесно да се подготви тема, но има ли възможност да включиш две-три изречения по този въпрос? Hug
Радвам се, че харесахте лютите ми чушки! Hug Като се осмеля да ги опитам, ще докладвам Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт