Отговори
# 30
  • Мнения: 1 726
Ееееее, човек го няма няколко часа и чак и нова тема сте захванали.... Wink

Мерси за новата темичка на Luba_ani дано да ни е на късмет на всички кандидат-мами Simple Smile
(хееей чак има и рима...хихих....на трети прочит го осъзнах Simple Smile )

Teya...всичко ще бъде наред!!!

Тоито...да ти е жив и здрав рожденика и да те дари с най-прекрасното, за което мечтаете Simple Smile

И хубав и усмихнат бебеправещ ден сладуранки Simple Smile

# 31
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Кой ще се похвали тези дни с две черти?

Започнах от днес едно учистително режимче.Обаче моя мъж не е съгласен,защото в моето положение било вредно.Нали съм била бременна.А пък аз не знам  Laughing .Но нашият човек бил сигурен,че работата е станала.Чакам М края на месеца.

# 32
  • Мнения: 609
Миленче, дето се вика, нищо не се знае! А и понякога мъжете са с доста добра интуиция! ТМ нали си знае какво е направил!  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 1 726
Абе той ММ всеки месец вика, че този път, видиш ли, няма начин да не е станало Simple Smile
Но дано твоят да е с по-добра интуиция...
То при жените шестото чувство е по-силно развито, ама при нас го затъпява сииииилното желание този път нещата да са се получили Simple Smile

# 34
  • Мнения: 315
toito, Честит ти рожденник!

dbojidarova78, може пък точно този месец да не дочакаш МЦ , напук на тестовете и БТ
Тeɣa, стискам

При мен нищо ново. МЦ свърши, чакам другата седмица О.

Ехеее, то това би било чиста случайност,късмет и незнам още как да го нарека, неотговарящо на никаква медицинска логика Simple SmileВсе пак ,благодаря ти,мила ,за надеждата Hug Hug HugОтсега си усещам аз наближаването на лелката...Гадното е,че ще съвпадне със заминаването ни на почивка и ще увяхна от басейна в Добринище Crossing Arms

И аз питам-кой НЕ чака тези дни?

Последна редакция: ср, 14 авг 2013, 11:47 от dbojidarova78

# 35
  • Мнения: 1 820
цоп и аз тук Hug Много сте изписали,започвам да ви чета.
toito, Честит ти рожденик!Да се обичате много и да сте много щастливи!!И скоро да му подариш макар и с малко закъснение за РД един  EFP   Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 2 003
Благодаря ви, момичета!
Чул ви Господ, дано!
Днес продължава да ме наболява много ниско долу, като тъпа болна, натиск, нещо такова го чувствам. Според вас дали е възможно да е О., защото досега не ми се е случвало и малко започвам да се тревожа  newsm78

# 37
  • UK
  • Мнения: 5 999
Аз къде ви търся, а то, си имало нова тема Crazy Честито на виделите EFP Хайде, скоро и всички други да ги видите, наръсвам ви едно хубаво за късмет

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 38
  • Мнения: 137
toito, ЧРД на мъжо ти!  bouquet
Да е жив и здрав, и скоро да го дариш с наследник! Grinning

Тея, стискам палци за добри новини от прегледа!Късмет! Flowers Four Leaf Clover

# 39
  • Мнения: 4 954
Toito, може да е О. Нищо чудно да започнеш така да си я усещаш. При мен така се случи нещо още по-странно този месец. По-странно от щуротиите предния. Нали видяхме ЖТ миналия четвъртък? И чакахме да ми дойде до по-малко от две седмици (останали са 8 дни от онзи срок). Е, аз си усетих овулацията напук в неделя, заболяха ме гърдите, температурата ми скочи над 36.6 (не гледайте графиката, защото само аз си я разбирам кой ден е била мерена анално и кой орално) на следващия ден, както си е реда, болките ниско долу, придърпването, цервикална слуз, пълна програма. Мисля, че може и да сме го хванали момента. Сега е една борба в мен. От една страна са ултразвуковите изследвания, от другата съм аз с моя термометър и "симптоми". Ха иди пребори апарата, ама ще видим, по датата, на която ми дойде ще разберем кой е бил прав. Ако правата съм аз, значи има смисъл да си записвате всякакви странни болежки и симптоми, които имате покрай О. А, да, болят ме зърната и ми излязоха пъпки. ММ, оптимистът, казва, че прав бил ултразвукът и това са ранни симптоми на бременност, която е сигурен, че е станала, така че той пък е в третото кьоше на ринга, облегнал се с едни розови очила на въжетата, подпийва лятното коктейлче и чака да види как ще се сбием с лекарите , пък той ще е прав.

# 40
  • Мнения: 1 056
Привет и от мен, малко побесняла уж от 2 седмици имах записан час за преглед в МД, а се оказа, че са ми записали час за доктор, който е отпуск идеше миии  #2gunfire #2gunfire #2gunfire - ама това е държавна клиника, нямам думи.

toito да ти е жив и здрав рожденника, много да те обича и да бъдете много щастливи, аз винаги съм си усещала О и това, което описваш ми прилича на моите усещания, дано да е това при теб ии този месец да е изпълнен с много радост и хубави емоции.

Estlar  Joy Joy Joy човек трябва да мисли позитивно, рано е още ако има признаци на бременност, нооо няма лошо в положителното настроение на твоя мъж. За хормоните на ММ са му изследвали - LH, FSH, Prolactin, Estradiol, Тестостерон и Прогестерон - май са почти същите, като тези, които изследват и при нас, ноо реф им стойности при мъжете са други. При моя Тестостерона беше много занижен.

Пожелавам много късмет и положителни тестове в новата темичка  Hug Hug Hug

# 41
  • Мнения: 4 954
Ааааа, той отказва да пуска хормони. Чудех се кога ще му писне.  Mr. Green Ами добре, отказва, няма да го вързвам на каишка я, голям човек уж. Подлуди ме вчера и още не ми е минало.

# 42
  • София
  • Мнения: 8 675
И аз се записвам.
 
След час съм на фоликуметрия, стискайте палчета да видим нещо.
Аз събувах, че отивам и лекарят вижда плоден сак...знам, че не е възможно, ама така хубаво беше на сън.
Само с вагинален ехограф ли се прави или може и през корема?
На миналия ехограф ме гледаха с вагинален, още 2-3 пъти са ми правили и все е бил вагинален.

# 43
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Estlar ,страх го е от резултата.Нормално е.Ще узрее и за тази идея.Опитай да не се карате заради това,а до го склониш мирно и нежно

Erienne ,успех.С вагинален трябва да е

# 44
  • Мнения: 5 134
Здравейте! Моята температура си се покачи и понеже е треди пореден ден, днес фертилити френд ми засече О на 18-ти.
Скрит текст:
А в този ден беше и положителния тест за О, даже 2 различни. Но още тогава имах съмнения, че съм хванала края на хормоналния пик, понеже до края на деня теста вече не беше положителен. Стискайте палци да нямам къса ЛФ, от което се притеснявам.

Успех на всички не-чакащи!

Общи условия

Активация на акаунт