Отговори
# 705
  • Мнения: 609
Добро утро, момичета!

Ето, че хубавите новини продължават да валят! Тея, тихичко честито! Леко бременеене! Hug

# 706
  • Мнения: 2 003
Добро утро и от мен!
И наистина е добро, щом виждам, че тестчетата заваляват ...
Тея - Тихичко ЧЕСТИТО, мила!  Praynig

При мен още няма лелка, но ще си дойде, няма накъде да ходи, днес се събудих и с главоболие, но този моят корем, само да не се окаже някоя киста, като ми дойде и свърщи,  ще отида на гинеколог да ме види ... дано няма нещо такова след операцията, че ...

# 707
  • Мнения: 2 236
Teya, много хубава новина. Дано всичко е наред до термин.

Ох, чак аз се изкуших да направя един тест. Исках сутринта да минем през аптеката, ама ММ каза, че с тестовете не ни вървяло  Mr. Green

toito, измери си Т. утре сутрин, да видиш какво е положението.

# 708
  • Мнения: 2 003
ВВ - при положение, че този месец не съм я мерила, има ли значение  и може ли да се разбере нещо от един мерен ден? Смисъл такъв, че дори и под 37 да е, не значи нищо, тъй като съм виждала бременни с такава БТ ... затова, не знам има ли смисъл  newsm78
Ще правиш ли? Simple Smile  Praynig

# 709
  • София
  • Мнения: 1 121
Здравейте момичета   bouquet
От известно време надзъртам тук и днес се реших да пиша. Приемате ли нови попълнения в чакащите две чертички?

# 710
  • София
  • Мнения: 627
Здравейте момичета   bouquet
От известно време надзъртам тук и днес се реших да пиша. Приемате ли нови попълнения в чакащите две чертички?

Приемаме  , но не искаме да се задържат много много в тази тема  Whistling
Пожелавам в най скоро време да видиш двете чертички и да се отбиеш да ни се похвалиш  Hug  bouquet

# 711
  • Мнения: 1
Добро утро и от мен!
От известно време следя темите тук и си мисля колко сложна математика е зачеването... Струваше ми се непосилна задача и предимно планирах планирането  Grinning Преди няколко дни реших, че е крайно време и аз да се включа голямото мерене, броене, засичане и т.н, защото явно няма да стане по лесния начин -  аз съм на 33г., с обърната матка, цикъл, който си прави каквото си иска и разни други дефекти  Confused
И докато се организирам за това упражнение, реших за всеки случай да си направя и едно тестче - имам едно вкъщи от няколко месеца.... Ами направих го и направо не можех да повярвам - две чертички!!! Почти веднага изпаднах в някакво трескаво състояние и хукнах към аптеката за още тестове, защото реших, че може да е някаква грешка. До края на деня направих още 3 теста и всичките са положителни....
Това се случи вчера, но чак сега се успокоих до степен да целя клавишите и да пиша... Grinning
Момичета, искрено пожелавам на всяка една от вас, която иска да има бебе, да преживее този момент възможно най-скоро!!!

# 712
  • Мнения: 2 236
Започна да ме хваща страх.
Люба, кажи моля те, на 10-ия ден колко бледа беше чертата, че аз съм на 9-и ден.
Нямам тест с по- висока чуствителност и ще трябва да взема Шуър чек.

# 713
  • Мнения: 2 003
why_not - Винаги съм се кефила искрено на истории като твоята! БРАВО! ЛЕКА И УСПЕШНА!
elistoilova - ПРИЕМАМЕ, естествено! Но не се задържай тук ... че такива като мен са с доста стаж, повече от работния - не ти го пожелавам .. желая ти скорошно  EFP preggo

# 714
  • Мнения: 2 236
toito, ако е над 37 има надежда, ако е драстично паднала, ще знаеш че чакаш лелята.

# 715
  • Мнения: 609
V V, чертата беше толкова бледа и едва забележима, че трябваше да се замисля дали не ми се привижда!

# 716
  • Мнения: 714
Моят от снощи беше с много бледа черта, ако и мъжа ми не я видя,  щях да реша че е - и ми се привижда. Този от сутринта обаче пак е с много бледа,  но личи повече. Моите тестове бяха Шуърчек, но не касета, не знам защо такива ми дадоха и толкома ми беше свито, че чйк вкъщи забелязах какви са. Правих и китайски, голяма загуба на пари и тестовете за О не бяха сполучливи. Но направих тест от тестовете за О и ся получи много бледа втора черта. Това последното то споделям по повод това дали могат да се ползват за потвърждение на бременност.
Why_not, честито!
По повод БТ, поне при мен ако е над 37.00 значи няма да дойде, но спадне ли под 36.9-идва ми още същия ден. Този месец също не мерих, но последните два дни я следя, именно за да разбера ще дойде ли. Така и след предполагаемата О я мерих ден два да видя минала ли е. ако знаеш горе долу как върви при теб БТ, може и да те насочи.
Благодаря за пожеланията,  макар още за ми е рано.  Само се надявам всичко този път да е наред.

Последна редакция: ср, 28 авг 2013, 11:02 от Тeɣa

# 717
# 718
  • Мнения: 609

Като ти гледам графиката, мисля че е било много рано за тест! Дано да е било така!  Praynig

# 719
  • Мнения: 2 236
9- ти ден след О. съм уж.

Този път купих някакви Блу дрийм. Два са вътре, едно към едно с Престо.
Утре сутринта ще направя и другия и приключвам с тестовете  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт