Отговори
# 720
  • Мнения: 609
9- ти ден след О. съм уж.

Този път купих някакви Блу дрийм. Два са вътре, едно към едно с Престо.
Утре сутринта ще направя и другия и приключвам с тестовете  Crazy

До М. имаш още 6 дни. При теб явно е по-дълга ЛФ.
Аз направих теста 4 дни преди датата на М., а и моята ЛФ е 12-13 дни.

# 721
  • Мнения: 714
По-добре изчакай ден два.  Защото доколкото знам, най-рано отчита 12 дни след О. Може петък/събота с първата у да направиш втория.

# 722
  • София
  • Мнения: 295
Тея, честито!! Желая ти лека и спокойна бременност!   bouquet
Как хубаво се заредихте двете с Люба... Айде чакаме и следващите с положителни тестове. Simple Smile V V, стискам палци да е било рано!

# 723
  • Мнения: 2 003
9- ти ден след О. съм уж.

Този път купих някакви Блу дрийм. Два са вътре, едно към едно с Престо.
Утре сутринта ще направя и другия и приключвам с тестовете  Crazy

9ти ден след О. е твърде рано за тест!

# 724
  • Мнения: 159
Тази седмица явно сте влязли в положителната серия и да о така продължава!Аз снощи нямах време да си купя тест , днес ми е датата на която не чакам и лелка още няма, само леки болки в яйчниците.. След работа взимам тест и ще го правя утре сутрин ако още не ми е дошло, а по принцип ми подранява затова съм обнадеждена сега... Simple Smile
Teya честито и на теб   bouquet

Последна редакция: ср, 28 авг 2013, 12:47 от WhiteDove

# 725
  • Мнения: 1 726
Ехееее к'во става тука бре Simple Smile
Teya много се радвам и за теби двете чертички, които сиуспяла да видиш Simple Smile дано всичко да е наред и след 9 месеца да гушкаш, красиво и пухкаво бебе  Hug
Аз искам да попитам, нормално ли е температурата да е 36,2, от вчера започнах да я меря и съм все още боса в това отношение, та ми беше интересно /btw съм 5 ден от Ц/  newsm78 или не я меря правилно?!?!

# 726
  • Мнения: 609
До няколко часа ще има нова тема!!!

# 727
  • Мнения: 517
Тея тихичко честито и от мен  Hug
V V стискам палци  Peace

# 728
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Тея,честити две чертички   bouquet
VV,рано ти е за тест.
Буцигном ,няма грешна и вярна температура.Както ти излиза това е.Някои жени поддържат по-ниска БТ в първа фаза,други по-висока.Като мериш гледаш термометъра да е добре поставен,да държиш едно и също време,да е веднага след сън

# 729
  • Мнения: 714
Ехееее к'во става тука бре Simple Smile
Teya много се радвам и за теби двете чертички, които сиуспяла да видиш Simple Smile дано всичко да е наред и след 9 месеца да гушкаш, красиво и пухкаво бебе  Hug
Аз искам да попитам, нормално ли е температурата да е 36,2, от вчера започнах да я меря и съм все още боса в това отношение, та ми беше интересно /btw съм 5 ден от Ц/  newsm78 или не я меря правилно?!?!
С какъв термометър я мериш и къде? Моят е жирачен и ректално винаги е давал над 36.4-36.5 в първата част. В началото няма защо да се тормозиш ниска ли ти е БТ, важното е около О да спадне или да се задържи по-ниска и после да се вдигне.  Но ако термометър мери правилно във втора фаза от сега да знаеш, че трудно ще ти се вдигне над 37.00. И то не защото има проблем,  а т.к. се покачва с 0.2 до 0.6 спрямо най-ниската. Ректално дава по висока БТ и по-лесно се следи графиката,  но я мери както на теб ти е удобно. И още нещо-електронни доста често изкарват по-ниски температури,  ако можеш си намери от новите, които приличат на живачни.

# 730
  • Мнения: 1 726
Да, да именно от тези новите си взех, галиев ли се казва, не знам точно наименованието и я меря орално...не се чувствам удобно да я меря ректално  Embarassed благодаря ти Teya, сега намерих и темата за БТ и се включих, така че като имам въпроси ще ги отправям там Simple Smile

# 731
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218

Това е причината за ниска температура.Аз съм с галиев,но меря ректално и нямам проблем.Изкарай един месец орално да видиш как е,но се замисли за ректално.Графиката е по-ясна и по-чувствителна към температурните промени

# 732
  • София
  • Мнения: 1 121
Благодаря ви момичета  Hug

Това ни е първи месец целенасочени опити, мерене на Т, тестове за О. ММ каза, че не може да го прави по график, така че не му казвам, а направо го налазвам  Crazy

Буцигном на мен също не ми е удобно да меря ректално  Embarassed Пробвах орално, но и така не ми е комфортно, а и четох че не е най-добрия вариант. Затова се спрях на вагинално мерене. И аз съм с галиев термометър. Сутрин звъни едната аларма, мушкам т-ра и продължавам да спя. След 10мин. звъни втората аларма, вадя и докато гледам резултата вече съм се събудила. Най-ниската измерена Т ми е 36,45.

# 733
  • Мнения: 2 235
Овулацията ми този месец беше на 11-я ден, вместо на 13- я, и така М. се измести с два дни напред. Днес ми е 9- и ден след О., трябва да ми дойде на 2 септември. Имам още 5 дни до МЦ.
И пак имам изпарителна линийка  Crossing Arms

# 734
  • Мнения: 5 134
Аз искам да попитам, нормално ли е температурата да е 36,2, от вчера започнах да я меря и съм все още боса в това отношение, та ми беше интересно /btw съм 5 ден от Ц/  newsm78 или не я меря правилно?!?!
Буцигном не се притеснявай! и аз като почнах ми се струваха много неща странни. моята темп. беше даже под 36 в много дни преди О. и малко над 36 след това. нормално е Simple Smile
http://www.fertilityfriend.com/home/helenne32

Общи условия

Активация на акаунт