"Прилив и отлив" - новият сериал на Чаатай Улусой......AFK FOREVER - тема 187.3

  • 38 840
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 34
то имало нова тема ,аз си дремя в старата Winkади записче и от мен  Hug Hug Hug

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 732
то имало нова тема ,аз си дремя в старата Winkади записче и от мен  Hug Hug Hug


И аз същата работа. Mr. Green  ooooh!
Чудя се защо никой не пише, а то каква била работата. Laughing

Благодаря  bouquet

# 17
  • Мнения: 0
Като гледах първия фрагман ми се стори, че тази Ейлюл гледаше Яман сякаш иска да го изяде (разбирам я де, то и аз като го видя така гледам), но не помня Съмър да е гледала така на Раян, но знам ли...    Laughing

# 18
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Привет и от мен  wavey  и аз се записвам в новата тема  Hug  Hug  Hug Поздравления на домакинята,много добра работа си свършила   bouquet  Heart Eyes   bouquet

Неси огромно благодаря за превода   bouquet   Heart Eyes   bouquet ,харесва ми,но малко ме дразни това,че копират абсолютно едно към едно историята на оригинала,само имената са различни,но предполагам,че ще се получи хубав сериал,все пак минаха 10 год. от заснемането на оригинала,така че не е нещо,което до скоро е давано като римейка на "Отмъщението" например,и ще се хареса на публиката.  Peace

Последна редакция: сб, 17 авг 2013, 18:09 от DANI ;)))

# 19
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Благодаря много за всички преводи и снимки,  Hug

# 20
  • Мнения: 2 788
Мараба,

Приемате ли нови попълнения  newsm78  Laughing

Естествено като заклета Фемирка, ви чета от доста време, с някои мимичета се "познаваме", за други като Неси съм чувала от другите фенове на AFK, а и разбира се съм гледала ваши преводи, за което сърдечно благодаря   bouquet
Като ново попълнение, нося нещо като армаганче

Скрит текст:


и по турска традиция против уроки




Надявам се, Сериалът да ми хареса и пожелавам много успех на Чаатай и Хазер, които засега са ми любимци  Heart Eyes

От все сърце благодаря на домакинята и преводачите, както и на всички момичета, които се грижат за художественото и музикално оформление, както и за доброто настроение  Hug Hug Hug

# 21
  • Мнения: 11 820
И Самър харесваше Раян в началото още като се появи  ,но  после се натискаше на Сет

# 22
  • Мнения: 1 312
Неси, благодарности! Heart Eyes

Като гледах първия фрагман ми се стори, че тази Ейлюл гледаше Яман сякаш иска да го изяде (разбирам я де, то и аз като го видя така гледам), но не помня Съмър да е гледала така на Раян, но знам ли...    Laughing

Ааа гледаше го и още как. Peace

Скрит текст:
Четейки описанието на героите се сетих, че дядото беше голяма работа. Беше довел в дома им по повод рождения си ден новата си любовница, която беше някаква изрусена плейбойка. Тя така налетя на Райън и Мариса ги беше заварила в разгорещен момент. Какви неща очакват нашият Ча само, да не му вземат пак дубльор за някои сцени както беше в АФК. Mr. Green

Последна редакция: сб, 17 авг 2013, 18:40 от angel4e_f

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Да се отчета и аз в новата тема, че утре стягам куфарите и ...дим да ме няма....Надявам се да ми остава време да хвърлям по едно оченце  Mr. Green
Неси , благодаря за превода на статията! Може би трябваше да поразчупят сценария, но и така може да се получи добре! Peace

# 24
  • Мнения: 6 105
Джейн ,добре дошла  Hug

Неси,благодаря за превода  Hug

Хм,звучи ми сега съвсем като американското,но ще видим какво ще направят.

# 25
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 527
И аз да се запиша в новата тема,благодаря за което  smile3525 smile3525
Бях го позабравила малко,ама сега ми светна,абсолютно едно към едно с оригинала,а дядката след това ще се омъжи и за майката на Мариса(Мира) да видим дали ще го направят по-същия начин .
Неси,огромни благодарности за това че ни превеждаш,и всичко ни става ясно  smile3525 smile3525

# 26
  • Плевен
  • Мнения: 359
Пиша рядко, но ви чета често   bouquet
Запис при вас  Hug

# 27
# 28
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
И тук да се запиша,че освен Чатай ,много ми хареса и Баръш от Езел и ще го наглеждам сериала.

# 29
  • Мнения: 659
И от мен привет в новата тема. wavey newsm51 smile3525 newsm51 Hug
Неси, Hug  bouquet Hug за превода. Аз не съм гледала оригинала и мисля да не го гледам, за да не правя разлика в играта и т.н.
Докато се разходя из трите теми /тази, за Хазал и за Фемир/  ooooh! едва смогвам да попрочета дори по диагоналната система.
Възхищавам се на екипите, които правят темите и се старая винаги да им благодаря. Hug Hug Hug
Спокойна нощ Heart Eyes
Рали

Общи условия

Активация на акаунт