Топката на децата падна в чужд двор. Не им я връщат :(

  • 22 597
  • 546
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 21 759
  Мерси, отивам да се информирам   bouquet

# 511
  • Мнения: 38
Ех! Какви сте си, наистина, хиени...
 Twisted Evil

# 512
  • Мнения: 12 693
Завесата се вдига , драги зрители, нещата почват да се изясняват. А целият им форум жали по една крайно нереалистично теле Кристиян, което съм срещала в други теми.

# 513
  • Мнения: 2 199
Завесата се вдига , драги зрители, нещата почват да се изясняват. А целият им форум жали по една крайно нереалистично теле Кристиян, което съм срещала в други теми.
Според мен този сорт теми са доста опасни, малко на секти ми прилиЧат.
Пожелавам на авторката да се върне в реалния живот.

# 514
  • Мнения: 916
А, хвърлих едно око и ми се поизясниха нещата  Thinking Да бях погледнала по=рано, можеше да си спестя усилията да обяснявам  Mr. Green

# 515
  • Мнения: 2 172
Аз пък нищо не разбрах.Този Кристиян какво общо има с "нашата" авторка тук  Thinking

# 516
  • Варна
  • Мнения: 2 271
Бил и бил гуру.  Simple Smile

# 517
  • Мнения: 9 990
 Кристиан няма, но течението ГНМ-донякъде има общо.

И паралелно с някаквите там алтернативни лечения(течения), от десетина години насам всичко в миналото(и настоящето), но традиционното се отрича, а се наро(Д)иха индигови, нови, пембени и незнам-какви  деца, които са повече от другите деца, отношението към тях е различно.
А децата са едни и същи от как свят светува, ама нейсе....

# 518
  • Мнения: 2 172
Ясно.
На мен още в началото на тема,цялата работа ми замириса на някакво подобие на индигови деца,ама си викам ще си трая  Laughing

# 519
  • Мнения: 9 990
е, само репликата, че от забележка се стресират децата..... Crazy

# 520
  • Мнения: 15 619
Главният въпрос в темата, разбира се, е душевното състояние на авторката.  Grinning
Евала ви! Ашколсун! Възпитани жени. Майки, дето ще научат  децата си да зачитат останалите.

# 521
  • Мнения: 19 589
luna, няма смисъл мила. Аз се отказах, просто ме втресе като прочетох някои постове и вече съм пас.

# 522
  • Мнения: 12 693
Ако не беше душевното състояние, въпрос нямаше да има.

# 523
  • Мнения: 9 990
Не точно душевното и състояние, а грубия пас по отношение на съседа, който не пляска с реце на децата и.

# 524
  • Мнения: 916
Главният въпрос в темата, разбира се, е душевното състояние на авторката.  Grinning
Евала ви! Ашколсун! Възпитани жени. Майки, дето ще научат  децата си да зачитат останалите.

Е то ако не беше особеното душевно състояние, тема нямаше да има или щеше да приключи на 2 страница  Mr. Green И си ги зачитаме останалите, не им мятаме топки по главите , уважаваме африканското домати и екзотични китки и децата ни играят не само на компютри. И палачинки правим, и кускус, само дето авторката със специфична толерантност ни прати децата на психиатър след време, заради травмите, които всекидневно им нанасяме, и оттам темата се разви  Joy В общи линии, поиска мнение жената и след това пльосна плакат "Който не прави като мен е задръстеняк и зъл диктатор", а туй вече личнао аз реших да не толерирам, че си имам време за губене  Mr. Green

Но ако бях вникнала в дълбоката душевност на авторката (а за съжаление не гледам постове назад), дори и това време не бих изгубила. Поне вече не ме изумява предложението за плакат пред съседите...

Общи условия

Активация на акаунт