Топката на децата падна в чужд двор. Не им я връщат :(

  • 22 595
  • 546
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 9 990
Същото като този, индиговия от съседната тема. И там не са му постлали червен килим, чета....

# 526
  • sofia
  • Мнения: 8 958
Явно народа е тотално изтрещял.
Мъжа ми вчера ми го заяви...а той не чете в бг-мама. Общува реално, лице в лице Mr. Green

# 527
  • Мнения: 6 641
Не точно душевното и състояние, а грубия пас по отношение на съседа, който не пляска с реце на децата и.

Не пляска,само се подхилквал..Защо ли?...

# 528
  • Мнения: 21 756
  Щото е темерут, то е ясно.
 Въпросът е, че дори темерутите имат право да не им падат топки в двора, щом недвусмислено са заявили, че това не ги кефи. Не може всички хора да са слънчеви, детелюбиви топковръщачи.
 

# 529
  • Мнения: 10 547
Веднъж връщаш топка, втори път, трети път,...., пети пъти ...., но на 651476 път ти писва, нали?

# 530
  • Мнения: 7 947
Че има дебили - има, тях ги дразни и че им минаваш по тротоара, щото е техен, пред тяхната къща.
Но когато иде реч за деца - нали знаете - научи твоето на това, дето не искаш днес на теб да правят...

# 531
  • Мнения: 21 756
 Еми да. Както стана ясно, това са 50годишни хора. Едва ли тепъва ще се умилят от детската глъч... показали са ясно, че не щат да имат нищо общо нито с потомството на авторката нито с креативните им послания.
  Но според мен тя си е виновна - защо учиш децата си да излизат с картички пред хора, които е изначално ясно, че ще реагират с присмех? То аз изпадам в истеричен кикот от постулатите на новата германска медицина, представям си такива претворени похвати как се оценяват от негативни съседи.
  Не е гот така - децата остават с погрешни впечатления, а в живота ще срещат преобладаващо хора като комшиите, както каза назад Каси добрата баба Гинка умрЕ още през 90-те.

# 532
  • Мнения: 6 641
Нови деца, нова медицина, ново възпитание. Нищо не разбираме ние. Искрено се надявам авторката все някога да се,,приземи,,...

# 533
  • Мнения: 200
Ето идея как да предразположат децата лошите съседи

# 534
  • Мнения: 21 756
  Ох, обожавам го това Joy

# 535
  • Мнения: 12 694
А тя не е дебил, затова не говори със съседите. И новото германско възпитание хич не ми стана ясно - децата нищо не са направили, защо тогава носят картичка.  

# 536
  • Мнения: 3 818
А тя не е дебил, затова не говори със съседите. И новото германско възпитание хич не ми стана ясно - децата нищо не са направили, защо тогава носят картичка.  

За да си вземат топката.  Laughing

# 537
  • Мнения: 25 895
Нееее, ето това е филмът! От 24-тата минута нататък.  Laughing

# 538
  • Мнения: 4 892
Върнаха ли топката?

# 539
  • Мнения: X

Човекът каза "Ще видим".

Общи условия

Активация на акаунт