КАРТИ ТАРО - ТЕМА 12

  • 47 004
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14
Да,няма да се случи.Самото присъствие на Справедливостта не означава разрешение на проблема ти,и в нито една комбинация не означава такова нещо.Прави ми впечатление,че не познаваш самото значение на картите и от там тръгва всичко.Коя колода използваш?Бих те посъветвала да използваш такава,към която има и книга.

# 31
  • София
  • Мнения: 3 860
Не ми отговори за проектираната комбинация  Rolling Eyes
Ползавам колода на Райдър Уайт, която си я купих с книга но бих казала че обясненията на картите в книгата са прекалено едностранчиви и недостатъчни.
"Justice represents a conscious awareness that your decisions and actions have long-term consequences and your present and future circumstances are most likely a result of these decisions and actions. At the same time, Justice shows that your actions in the future can be changed by a lesson learned in the present situation. You cannot become honest without extending that honesty to yourself and others. "
Та в някакъв смисъл Справедливостта си е свързана със справедливост  Crazy За мене интерпретирайки картата по този начин и поставена до 5 мечове е положителен отговор на въпроса ми за ситуацията за която питам. Един вид признаване че някой е победен и най-накрая си казва истина и понася последствията от действията си....

Последна редакция: чт, 29 авг 2013, 17:18 от *smoke*

# 32
  • Мнения: 919
Smoke, според мен картите ти означават, че това е ситуация, в която и преди сте се борили за надмощия, някой някого е наранявал, другият му е "връщал"; нещата ще продължат да се задълбочават, защото вече са отишли твърде далеч; краят ще е абсолютна истерия /кралица жезли - обърната/ и мисля, че това ще си ти. Изобщо не мисля, че той има намерение да се признава за победен, даже напротив.

# 33
  • Мнения: 919
Здравейте,
Аз съм отново с питане, какво ще кажете за следните карти  Rolling Eyes
8 чаши, 6 мечове обърната, асо чаши,
Въпроса ми е "Защо Е избра да се разделим?"
Аз определено не мога да разбера какво се опитват да ми кажат картите  Embarassed

Защото от негова страна връзката е била приключена. Оставането ви заедно го е спирало да продължи напред с живота си и му е създавало излишни емоции.

Като те объркват обърнатите карти, защо ги обръщаш?  Grinning   bouquet

# 34
  • Мнения: 919
Здравейте!От скоро следя вашата тема и чак сега се престраших да пиша.Теглих си онлайн карти и се паднаха Справедливост,Звезда,6 жезли и 9 чаши.Въпросът ми е скоро ще имам ли връзка.Аз по тези карти виждам желанието ми за връзка и сякаш по тези 9 чаши ще срещна някой,но не знам дали правилно ги тълкувам.Ако ви се занимава бихте ли ги погледнали.Благодаря ви предварително!  Simple Smile

Ако игнорирам факта, че вероятно това е изключително неясната и безсмислена за мен подредба отговор-коментар-съвет-резултат, бих казала, че имаш и желанието и емоцията, но картите показват по-скоро процеса на оздравяване от нещо старо и пътя към новото. Мисля, че може би ще отнеме още малко време, но посоката е правилна. Наслаждавай се на собствената си компания и бъди в мир със себе си. Който трябва - ще дойде.  Hug

# 35
  • Мнения: 25
Tanya111, благодаря за страхотната интерпретация  bouquetТи си първият човек,който от много време насам с думите си ме накара да се усмихна  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 919
Tanya111, благодаря за страхотната интерпретация  bouquetТи си първият човек,който от много време насам с думите си ме накара да се усмихна  Simple Smile

Пожелавам ти успех и това да е само първата усмивка от многото, които ще я следват!  Hug

# 37
  • Мнения: 1

Ако игнорирам факта, че вероятно това е изключително неясната и безсмислена за мен подредба отговор-коментар-съвет-резултат, бих казала, че имаш и желанието и емоцията, но картите показват по-скоро процеса на оздравяване от нещо старо и пътя към новото. Мисля, че може би ще отнеме още малко време, но посоката е правилна. Наслаждавай се на собствената си компания и бъди в мир със себе си. Който трябва - ще дойде.  Hug
Grinning Най-накрая да видя и аз някой на същото мнение за тази подредба! Да не говорим, че съм теглила много пъти карти онлайн и никога няма нищо вярно! Едиинствено  в астролоджи ком са излизат - проверено с години.
Най-добре да си платиш малко на някого за полезни подредби и свястно тълкуване, ако не можеш сам.

# 38
  • Мнения: 1
Здравей,smoke! Според мен картите показват,че въпросният човек е имал нужда от глъдка въздух,от бягство,чувствал се е като в капан във вашите взаимоотношения.Но спокойно той ще се върне при теб,даже виждам ново начало при вас Simple Smile Начинаеща съм все още,така че не ми вярвай на 100%
Мерси за отговора  Party За връщането се съмнявам, така се развиха нещата че не мисля че има такава вероятност. просто си дадох сметка че наистина нямам отговор на този въпрос и не знам причината и реших да питам картите но явно и те не ми го дават  Rolling Eyes Аз по-скоро виждам 8 чаши като това че вече не е виждал смисъл във взаймоотношенията, 6 мечове обаче ме обърва ако не беше обърната добре ама обърната не мога да я вържа  Rolling Eyes а асо чаши го тълкувам като търсене на щастието в други начинания (любови)
Съгласна съм с тулкуването ти - 6 ме4ове обърната според мен е, че не е можел да продължи напред, докато е във връзката и е смятал, че е бил спиран.
Желая ти нова и прекрасна любов!

# 39
  • Мнения: 1
Не ми отговори за проектираната комбинация  Rolling Eyes
Ползавам колода на Райдър Уайт, която си я купих с книга но бих казала че обясненията на картите в книгата са прекалено едностранчиви и недостатъчни.
"Justice represents a conscious awareness that your decisions and actions have long-term consequences and your present and future circumstances are most likely a result of these decisions and actions. At the same time, Justice shows that your actions in the future can be changed by a lesson learned in the present situation. You cannot become honest without extending that honesty to yourself and others. "
Та в някакъв смисъл Справедливостта си е свързана със справедливост  Crazy За мене интерпретирайки картата по този начин и поставена до 5 мечове е положителен отговор на въпроса ми за ситуацията за която питам. Един вид признаване че някой е победен и най-накрая си казва истина и понася последствията от действията си....
За мен не е положителен отговор - не и с 5 мечове и особено с обърнатата кралица жезли накрая! Тя не получава вниманието, което смята, 4е заслужава. Справедливостта е и картата на кармата - мисля, че това е било нещо, което е трябвало да понесеш.
Не се измъчвай и забрави колкото можеш по-скоро, това е от мен.

# 40
  • Мнения: 1

Та какво мислите? По-близо ли съм до това, което се опитват да ми кажат картите или се отнасям отново? Simple Smile

Аз съм почти категорично да за втората фирма. Картите за първата са далеч по - лоши и една имепратрица накрая не оправя нещата. Според мен тази карта е много надценявана и ужасно много зависи от останалите карти до нея. Да не забравяме, че това е карта на бременната жена - и вече в много подредби ми е показвала ГОЛЯМО чакане -ама дали с резултат - не се знае.
Кралят на пентаклите е 100 пъти по-добра карта за КОНКРЕТНИЯ ти въпрос от тази императрица.
Съвета ти 5мечове за мен е - заминавай. Нещата няма да са цветя и рози и може наистина да се разочароваш за някои неща, но като цяло втората е по-добрия вариант.

Да дадеш обратна връзка след време!  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 5
Здравейте, момичета,

От скоро се интересувам от Таро.
Не мога да се справя сама с тълкуванието на една определена последователност от карти, за това се нуждая от помощ.

За втори път ми се падат двойка мечове като отговор на мой въпрос, относно какво е отношението на определен човек към мен (мъж);Картата е предшествана от Висшата жрица. Прилагам и снимка, дано е ясна:
Моля за малко помощ ако някой може да хвърли светлина по моят случай:


Последна редакция: нд, 15 сеп 2013, 21:30 от Бориса

# 42
  • София
  • Мнения: 3 860
Не ми отговори за проектираната комбинация  Rolling Eyes
Ползавам колода на Райдър Уайт, която си я купих с книга но бих казала че обясненията на картите в книгата са прекалено едностранчиви и недостатъчни.
"Justice represents a conscious awareness that your decisions and actions have long-term consequences and your present and future circumstances are most likely a result of these decisions and actions. At the same time, Justice shows that your actions in the future can be changed by a lesson learned in the present situation. You cannot become honest without extending that honesty to yourself and others. "
Та в някакъв смисъл Справедливостта си е свързана със справедливост  Crazy За мене интерпретирайки картата по този начин и поставена до 5 мечове е положителен отговор на въпроса ми за ситуацията за която питам. Един вид признаване че някой е победен и най-накрая си казва истина и понася последствията от действията си....
За мен не е положителен отговор - не и с 5 мечове и особено с обърнатата кралица жезли накрая! Тя не получава вниманието, което смята, 4е заслужава. Справедливостта е и картата на кармата - мисля, че това е било нещо, което е трябвало да понесеш.
Не се измъчвай и забрави колкото можеш по-скоро, това е от мен.

Жасмин благодаря за отговора, наистина Справедливостта като карма добре обяснява нещата  Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 252
Здравейте, момичета,

От скоро се интересувам от Таро.
Не мога да се справя сама с тълкуванието на една определена последователност от карти, за това се нуждая от помощ.

За втори път ми се падат двойка мечове като отговор на мой въпрос, относно какво е отношението на определен човек към мен (мъж);Картата е предшествана от Висшата жрица. Прилагам и снимка, дано е ясна:
Моля за малко помощ ако някой може да хвърли светлина по моят случай:




Бориса, можеш ли да ми разкажеш малко повече за ситуацията. Коя подредба си ползвала и какво си попитала? Изненадана съм, защото всички тези карти съм ги виждала в свои подредби за мен и един мъж. Той е Отшелникът, а аз Висшата Жрица. Но всички останали карти са се проявявали при мен.  Shocked

# 44
  • Мнения: 620
Здравейте,
Моля и аз за помощ при тълкуването на следните карти:
колелото на съдбата, висшата жрица, 10 чаши, на въпрос защо спря да пише И.?

Не съм сигурна, че трябва изобщо да я тълкувам, след като завършва на 10 чаши. Бях чела в друг форум, че всяка комбинация, завършваща с 10 чаши е проективна и не бива да се тълкува.

Зададох допълнителен въпрос" Какво го е подтикнало да престане да общува с мен?
рицар пентакли, 10 пентакли, 2 чаши?  Заел се е сериозно с работа, гради кариера и не мисли за мен. По-скоро е ентусиаст в работен аспект.

Ще се обади ли до 1 месец? кралица чаши, крал пентакли, паж мечове. - Тук дали не показва състоянията през които ще премина, някак си себе си разпознавам с тази комбинация, която завършва с мнителност?

Има ли в момента друга жена до И.?умереност, 7 пентакли, кралица жезли - за сега по-скоро няма.

Има ли И. идеи в дългосрочен аспект за отношения с мен? асо чаши, 10 мечове, обесеният - Не! няма дори в краткосрочен аспект Simple Smile ( въпреки, че с това асо са по-скоро моите проекции)






Последна редакция: нд, 29 сеп 2013, 20:13 от zoh

Общи условия

Активация на акаунт