КАРТИ ТАРО - ТЕМА 12

  • 46 970
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 919
Това с проекциите...са по-скоро маниите за величие на пишещите в другия форум. На да оставим настрана това.

Общото ми впечатление от картите ти е, че се е случило нещо, за което не знаеш. То е съдбовно и има значение по някакъв много важен за човека начин. Вероятно е да е свързано със семейството му. Ако е женен - жена му, или приятелка. Може и да са други роднини, но наистина близки.

Дано не те огорча много, но и аз не виждам перспективи в дългосрочен план. Поне не сега - с тези карти.

Опитай се да си отвличаш вниманието с нещо друго за известно време и ако човекът още ти е тръпка, опитай отново да се свържеш с него. Или поне задай пак въпросите на картите. Въпреки, че си мисля, че междувременно по някакъв начин ще получиш информация за истинската причина за поведението му сега.

Успех!   bouquet

# 46
  • Мнения: 611
Благодаря, Таня!
Тръпка не бих казала, но определено съм любопитна какво стана и защо изчезна от нищото.
Каквото и да, дано скоро поне да разбера причината Simple Smile

# 47
  • Мнения: 1
За втори път ми се падат двойка мечове като отговор на мой въпрос, относно какво е отношението на определен човек към мен (мъж);Картата е предшествана от Висшата жрица. Прилагам и снимка, дано е ясна:
Моля за малко помощ ако някой може да хвърли светлина по моят случай:

Бориса,  предполагам. че вече си наясно, като се има предвид датата на поста ти, гледайки цялата подредба и ВЪПРОСЪТ, на който е основана- макар че за такъв въпрос са съвсем достатъчни 3 карти, моето мнение е, че за този човек периодът /към момента на гледането/ е за усамотение, размишление след обективен анализ и вземане на някакво решение. В близкото бъдеще ще има - или вече е имало - нарушаване на този баланс, който е в момента, но той пак ще се върне - с карта 2М. Аз лично на позиция 6 и 10 винаги хвърлям по някоя проясняваща карта на основните.
За мен това отношение към теб е твърде неутрално и незинтересовано. Съдейки по останалите карти, към момента няма потенциал за страст и чувства в тази ситуация - обърнатото Асо Ж.  Според мен поне в скоро бъдеще не очаквай нищо особено, или по-добре направо нищо от този човек.
Съжалявам, ако съм те разочаровала. 
 Weary Weary Weary

# 48
  • Мнения: 1
Здравейте,
Моля и аз за помощ при тълкуването на следните карти:
колелото на съдбата, висшата жрица, 10 чаши, на въпрос защо спря да пише И.?
Не съм сигурна, че трябва изобщо да я тълкувам, след като завършва на 10 чаши. Бях чела в друг форум, че всяка комбинация, завършваща с 10 чаши е проективна и не бива да се тълкува.

Зададох допълнителен въпрос" Какво го е подтикнало да престане да общува с мен?
рицар пентакли, 10 пентакли, 2 чаши?  Заел се е сериозно с работа, гради кариера и не мисли за мен. По-скоро е ентусиаст в работен аспект.
Ще се обади ли до 1 месец? кралица чаши, крал пентакли, паж мечове. - Тук дали не показва състоянията през които ще премина, някак си себе си разпознавам с тази комбинация, която завършва с мнителност?
Има ли в момента друга жена до И.?умереност, 7 пентакли, кралица жезли - за сега по-скоро няма.
Има ли И. идеи в дългосрочен аспект за отношения с мен? асо чаши, 10 мечове, обесеният - Не! няма дори в краткосрочен аспект Simple Smile ( въпреки, че с това асо са по-скоро моите проекции)


За пореден път съм напълно съгласна с Таня!!! Какви правила, какви проекции, и откога 10 чаши е карта, която не се тълкува??? Бих се учудила подобни "много чели" тълкуватели да кажат едно смислено нещо, ако някой има нужда от нормален съвет или отговор чрез Таро. За мен това са карти помощници - задаваш въпрос - ето ти отговора - с натрупване на знания и със силна интуиция ще тълкуваш правилно, това е. Проекции, ала бала.....
С две ръце съм за тълкуването на Таня, с малко повече чудене дали все пак няма друга жена, поне като интерес само засега...Асото чаши мисля че означава, че има мили и хубави чувства към теб, но няма намерение за връзка.
  bouquet

# 49
  • Мнения: 1
Момичета (и ако има момчета Simple Smile) кажете ми какво мислите за карта 6 Жезли като отговор на питане за развитие в любовния живот на момиче. Трите карти като допълнение и проясняване на 6Ж  са 8Ж, Паж Пентакли и Рицар Мечове, всички са в право положение.
В момента ситуацията е в пълен застой, а това са картите за бъдещето.
Излизали ли са ви такива - по то4но 6Ж в любовен расклад?
Благодаря предварително!  


 

# 50
  • Мнения: 127
Момичета , включвам се с питане- може ли някой да хвърли едни карти вместо мен? Търся едни якета на децата  и вече седмица  не мога да ги открия! Знам че има специална подредба за изгубени вещи. Претърсих всички места у нас, дори и в къщата на баща ми, но изобщо не ги откривам, а вече си стана студено.  bouquet Ще ви бъда много благодарна!


П.П. Открих ги! Ура!

Последна редакция: ср, 02 окт 2013, 14:27 от valkka

# 51
  • Мнения: 919
Момичета (и ако има момчета Simple Smile) кажете ми какво мислите за карта 6 Жезли като отговор на питане за развитие в любовния живот на момиче. Трите карти като допълнение и проясняване на 6Ж  са 8Ж, Паж Пентакли и Рицар Мечове, всички са в право положение.
В момента ситуацията е в пълен застой, а това са картите за бъдещето.
Излизали ли са ви такива - по то4но 6Ж в любовен расклад?
Благодаря предварително!  

Ами много съм с мислила за 6 жезли и 6 пентакли. Странното е, че при мен обикновено 6 жезли дава по-добри резултати от 6 пентакли.

В твоя случай, обаче, имайки предвид по-скоро пояснителните карти в комбинация с 6 жезли, по-скоро ми се струва, че показват желанието за успех. Пояснителните ми говорят за бързо развила се ситуация, която по някакъв начин е нова и ентусиазираща за участващите в нея. Рицарят мечове, обаче, на мен най-често ми се появява при скандали; когато някой е страшно бесен на другия и изобщо като за развитие на отношения си е по-скоро лоша карта.
Всъщност, тук специално Рицарят мечове може да показва и абсолютния яд на човека, който стои насред ситуация в застой и не може да я помръдне на никъде, което вероятно страшно го вбесява.

# 52
  • Мнения: 25
Здравейте отново! Simple Smile Какво да очаквам от Х?Паднаха се 3П,Обесеният и Асо чаши. Пф с този обесен май нищо да не очаквам от него.Картите не показват реални действия.Ще се радвам да чуя и вашите мнения.Благодаря предварително!  Hug

# 53
  • Мнения: 919
Здравейте отново! Simple Smile Какво да очаквам от Х?Паднаха се 3П,Обесеният и Асо чаши. Пф с този обесен май нищо да не очаквам от него.Картите не показват реални действия.Ще се радвам да чуя и вашите мнения.Благодаря предварително!  Hug

Съгласна съм.

# 54
  • Мнения: 1
Благодаря ти, Таня!!  Hug Ще гледам да дам обратна връзка след време за резултата!

# 55
  • Мнения: 0
 Simple Smile Здравейте

# 56
  • Мнения: 611
Има ли друга жена? крал чаши, асо меч, кралица чаши.

# 57
  • Мнения: 919
Има ли друга жена? крал чаши, асо меч, кралица чаши.

Да.

# 58
  • Мнения: 611
Благодаря, Таня.

# 59
  • Мнения: 467
Момичета, може ли един бърз консулт?
Гледах си за мен по келтския кръст и на шеста позиция /близко бъдеще/ ми се падна смърт. Напоследък ми се падна няколко пъти и на 8 позиция /обкръжение/. Тъй като го асоциирах с един контретен човек /не от семейството/, по интуиция просто, реших да хвъря карти за здравословното състояние на този човек. Направих го и отново на шеста позиция /бл. бъдеще/ в неговите карти се падна смърт. Зададох допълнителна карта за разясняване към нея и се падна 8 меча. Според вас какви са прогнозите. Лично на мен не ми харесват, но не знам...

Общи условия

Активация на акаунт