Бебешката количка - цяла наука за второ висше №24

  • 70 078
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 703
Здравейте има ли отзиви за тази количка, плюсове и минуси Simple Smileходих в магазина бутах ,хареса ми но искам и мнения (не намирам много в темите)

 http://www.mothercare.com/Mothercare-Mychoice-4-wheeler/psK0964,default,pd.html

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Здравейте!
Имам вече две колички /общо от двете деца  Mr. Green/, но все нещо в тях не е удобно и т.н. Обмислям да купя трета  Crazy Понеже обаче не планирам трето дете, не ми се дават 1300лв и нагоре. Днес в един магазин ми хареса Bebetto Filippo. Струва около 400лв. Някой има ли впечатления от нея?
Има: Алуминиева конструкция
Амортисьори на всяко колело за комфорта на вашето дете
Предни въртящи се колела на 360' със заключване
Помпещи гуми - това плюс ли е или минус  newsm78
Регулиране височината на дръжката
Кожена дръжка изработена от качествени материали
Свдалката е подходяща за деца под 6 месечна възраст - това ми е много важно!
Регулиране на стойката за крачетата - това също ми е задължително.Не всички колички го имат.
Регулиране на гръбчето на седалката
Пълно легнало положение на седалката, плюс широка и удобна седалка.
Пет точков колан за безопасност
Голям багажник
Чувалче за крачетата
Дъждобран
Ще съм благодарна за всякакви отзиви по въпроса   bouquet

# 32
  • Мнения: 2 081
Здравейте!
Имам вече две колички /общо от двете деца  Mr. Green/, но все нещо в тях не е удобно и т.н. Обмислям да купя трета  Crazy Понеже обаче не планирам трето дете, не ми се дават 1300лв и нагоре. Днес в един магазин ми хареса Bebetto Filippo. Струва около 400лв. Някой има ли впечатления от нея?
Има: Алуминиева конструкция
Амортисьори на всяко колело за комфорта на вашето дете
Предни въртящи се колела на 360' със заключване
Помпещи гуми - това плюс ли е или минус  newsm78
Регулиране височината на дръжката
Кожена дръжка изработена от качествени материали
Свдалката е подходяща за деца под 6 месечна възраст - това ми е много важно!
Регулиране на стойката за крачетата - това също ми е задължително.Не всички колички го имат.
Регулиране на гръбчето на седалката
Пълно легнало положение на седалката, плюс широка и удобна седалка.
Пет точков колан за безопасност
Голям багажник
Чувалче за крачетата
Дъждобран
Ще съм благодарна за всякакви отзиви по въпроса   bouquet

За този модел точно не мога да кажа , но като недостатък на Bebetto се счита теглото , малко по-тежки са от повечето  колички . Иначе и на мен много ми харесват моделите им  , особено заради амортисьорите , гумите и големия кош . За сега само теглото ме спира .

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Taзи, която аз гледах е без кош за новородено, макар и да става в легналия вариант и за малко бебе /а и моето бебе вече е на 4 мес/. И може би заради това не е тежка, спокойно я вдигам цялата, пробвах. Не е по-тежка от тези, които имам вкъщи. Ето тази е: http://img16.prodavalnik.com/images_prodavalnikcom/29989481_7_585x461_rev003.jpg Около 9 кг е май.

Последна редакция: нд, 25 авг 2013, 15:56 от Мон...

# 34
  • Мнения: 0
      Здравейте и успешен понеделник за всички,

Не успях да открия мама с опит с bugaboo bee, но няма да се отказвам. Разследвах stokke cruisi и stokke explori и наистина няма спор имат впечталвящи функции (много ми хареса two wheel function, която е удобна за плажа и други неравни терени). Също движението на седалката на stokke explori - но все пак ризнавам, че лятната седалка ми се струва малка за едно растящо бебе.
В един магазин ми предложиха mamas and papas Sola
http://www.mamasandpapas.com/product-sola-pushchair-lime/103517400/type-i/
Стори ми се много удобна, защото аз съм нисичка и тази вярно ми допада за моите размери. Цената е разумна, но като се зачетох във форумите, често собствениците, имат проблем с колелото, което направо пада, при движение от количката. Моля ако имате повече опит да споделете....

Ами това е търсенето продължава...вярвам, че ще открия най-добрата и удобна за мен количка.

Весела седмица и добро настроение:

Станислава

# 35
  • Мнения: 0
може ли запис?

# 36
  • Мнения: X
.Мисля,че ако сега трябваше да раждам щях направо да си взема Техното,което купих за 650 лева с чувалче за зимата.

Преди няколко теми и аз същото писах. PeaceБебето ми беше на 4 месеца,когато стигнах до този извод Peace.Ако върнех времето с този акъл вече  Crossing Arms.
За това съвет към купуващите за първи път количка:колкото се може по-лека,удобна и с по-малко ''анджеклами'' по нея Mr. Green.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 97
Здравейте!  Дали има друга количка, която да е също толкова висока, колкото Stokke?

Имам предвид максималната височина на бебешкия кош и след това седалката на детето.

Някой дали има впечатления от тази количка http://prodavalnik.com/nova-kolichka-6-v-1-safety-1st-first-connexion-i29425713 ? За първи път я виждам и изглежда доста смислено, но не намерих никакви отзиви за нея.

# 38
  • Мнения: 4
Здравейте мили мами ... днес съвсем случайно попаднах на ето този сайт http://www.silvercrossbaby.com/pram-systems/Surf/black/ и въпросът ми е дали някой знае някой български сайт или магазин, в който предлагат тази марка! Доста ми допадат моделите, най-вече Surf 2013 ...  Hug Hug Hug Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 44 098
В английския mothercare ги има, може би и тук ги продават, може да звъннеш да питаш имат ли.

# 40
  • Мнения: 0
   ЗДРАВЕЙТЕ МАМЧЕТА!
Обръщам се към вас с апела за помощ. Изправени сме пред трудния избор каква количка да закупим. Спрели сме се на KinderKraft 3 в 1 .
    На няколко места във форума се поставяха въпроси относно количката  Kinder Kraft , но незнайно защо никой (или поне на мен ми е убегнало) не отговаря. Което ме навежда на мисълта , че или е некачествена и никой не си купува такава или просто е много рядка марка.
   Моля , ако някой е имал или поне е виждал количката на живо да сподели мнението си. Най-вече ме интересува , дали е качествена и колко е широко кошчето от 0-6 месеца (зимното кошче). Притеснявам се ,  да не е тясно на бебето.
Благодаря ви предварително!

# 41
  • София
  • Мнения: 135
Здравейте!  Дали има друга количка, която да е също толкова .....
  Bebe confort  high trek ??? Не съм сигурна, предполагам....

# 42
  • Мнения: 811
nattti 84 , KinderKraft е марка, която не е за препоръчване. Това е марка, която копира по-скъпи продукти, естествено качеството й е много по-ниско. Аз лично не бих си дала паричките за който и да е техен продукт.

# 43
  • Мнения: 10
nattti, над количката нямам наблюдение, но имаме столче за кола KinderKraft и изобщо не сме доволни - материята спарва, коланите са неудобни, веднъж не успях да извадя малката, защото се бяха заклещили и таткото се включи и след 10-тина минути се справи с клещи и отвертка. Освен това се клати сега не пътуваме много, нп съм решена да го сменя. Няколко пъти е заспивала с глава на коленете аи и аз спирам и я намествам. Бих се радвала, ако ми дадете съвет за безопасен стол за кола.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 611
katty_petrova - заповядай тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=632611.1020,
разнищваме въпроса за столчетата  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт