Бебешката количка - цяла наука за второ висше №24

  • 73 190
  • 741
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 4 922
Много благодаря  Hug Нещо не ми се отварят някои от снимките, но днес стана късно, а утре съм и на лекции. Като се прибера ще тормозя ММ да гледа и пробва и дано се отворят всички снимки и дано пасне коша  Praynig

Още веднъж много благодаря, ще пиша пак при каквото и да е развитие.

# 451
  • Мнения: 10
Здравейте момичета   bouquet Може ли да кажете мнение за тази количка http://dizainbaby.com/product/zippy-lux-%D0%B1%D0%B5%D0%B6%D0%BE%D0%B2/
Все още ми е рано и имам време да избирам, но все пак да се ориентирам, защото дори не съм наясно и какво точно търся.
Знам, че искам количката да е с големи гуми, да има 2 коша, кошницата за кола не е задължително да е вкючена, но е плюс. Колебая се между ABC триколката с големите гуми, viper 4s  и тази, която съм ви показала.

# 452
  • Мнения: 1
Маже ли да ми помогнете с нещо? Търся да видя Gravo Evo Trio на живо в София. Някой има ли представа къде мога да я видя?
Ако имате и лични впечатления от ползването ѝ много ще се радвам да споделите.

# 453
  • Мнения: 49
Здравейте мами,

За първи път се включвам в темата и ще ви следя оттук насетне. Подобно на Desinka14 и аз тепърва се ориентирам в количките и събирам отзиви. Много ми хареса ей тази количка на Kinderkraft - Kraft 6 (http://kasida.bg/kinder-kraft-bebeshka-kolichka-3-v-1-kraft-6-be … ge-597-24233.html) и понеже не намерих никакви мнения за нея във форума, бих искала да ви питам дали някой все пак има наблюдения за марката и за този модел в частност? Гледам, че повече произвеждат столчета за кола и май не са много силни в количките, което ме притеснява.

Принципно и на нас ще ни трябва вариант 3в1 - кош за новородено, летен и столче за кола, както и с по-големи губи заради неравния терен около нас. Затова и тази ми хареса. Ще съм благодарна на всяква помощ. Simple Smile

# 454
  • Мнения: 66
Здравейте мами, във Вито Де Симоне имат 25% отстъпка на всички стоки от сайта, без резервните части.Може да се възползвате.
Лек ден.

# 455
  • Мнения: 2
zdraveite,i az vidqh tazi promotsiq haresala sam si na peg perego book+  modylar.Kakvo she kagite za neq?

# 456
  • Мнения: 49
Здравейте мами, във Вито Де Симоне имат 25% отстъпка на всички стоки от сайта, без резервните части.Може да се възползвате.
Лек ден.

Супер, мерси много за инфото. Аз принципно тези на Peg perego не ги харесвам много като дизайн, но ще разгледам по-подробно дали няма да харесам нещо. А доколкото знам май мнението е доста позитивно за тази марка?

# 457
  • Мнения: 66
Ние сме с Бук + и съм много доволна.Бутала съм 5-6 други по-евтини и по-скъпи колички и по-добра от Бук-а не съм виждала от към маневреност и лекота на управление.Може би единствено Стоке.

# 458
  • Мнения: 1 797
И аз съм с Бук +, определено съм много, много доволна. Единственият й недостатък е, че кошът за багаж като се напълни и започва да виси и се опира в земята. Мисля утре да я занеса при обущаря за да пригоди едни летвички и да не виси така.
Това е количката Crossing Arms Laughing

# 459
  • Земя създадена от Бог Mallorca
  • Мнения: 69
Имате ли впечатления от тази количка?http://www.singularbaby.es/modulares-y-trios/665-cochecito-safet … t-sleep-go-4.html

# 460
  • Земя създадена от Бог Mallorca
  • Мнения: 69
Съжалявам,но не успявам да редактирам предният си пост.Имам питане и за тази количка   http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/22202

# 461
  • Мнения: 2 506
А какво ще кажете като цяло за марката Бебе Конфорт относно количките? Днес гледах една такава , Лола , май ми хареса.

# 462
  • Мнения: 466
Здравейте момичета, днес видях на живо тази количка http://www.bebe-best.com/tutis-bebeshka-kolitchka-zippy-pia-kafjava-p-54068.html и много ми хареса-покрива всичките ми изисквания. Някоя от вас имали лични наблюдения от марката или модела ?

# 463
  • Мнения: 13
Здравейте, отдавна надничам в темата.
Моля споделете мнение за тази количка newsm78
http://www.youtube.com/watch?v=L3dNI9yWa9o
http://prodavalnik.com/chisto-nov-6-v-1-komplekt-safety-1st-conn … -quinny-i33365859
Ще ви бъда благодарна.

# 464
  • Земя създадена от Бог Mallorca
  • Мнения: 69
Здравейте, отдавна надничам в темата.
Моля споделете мнение за тази количка newsm78
http://www.youtube.com/watch?v=L3dNI9yWa9o
http://prodavalnik.com/chisto-nov-6-v-1-komplekt-safety-1st-conn … -quinny-i33365859
Ще ви бъда благодарна.
И аз по-горе питах за марката,ще очакваме коментари.Мен ме интересува материята дали запарва?

Общи условия

Активация на акаунт