Енгин Акюрек - преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” - Тема 224

  • 50 626
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 34 117


Един хубав колаж.

# 721
# 722
# 723
  • Мнения: 485
Ще чакаме. Ще разчитаме на изтичане на информация, на папараци - все явления, които иначе не одобряваме. Официално поднесени снимки - йок!  Не ни трябват!

Понеже не ме подготвят за новия филм, аз се възхищавам на стария, с прекрасната партньорка на Енгин. С нея имаха снимки от кастинга преди началото, сега няма.



http://www.dailymotion.com/video/x13pb72_engin-akyurek-uy-aha-ka … sic?search_algo=2

     Търпение, Валя, търпение...  Grinning Трябва да се въоръжим с него за година, че и - за повече... След толкова време, евентуално, вече ще сме гледали "филмът на филмите". Макар, да не е съвсем сигурно.  newsm78 Наблюденията ми показват, че през последните години турските кинопроизводители много  добре защитават авторските си права в Интернет. В мрежата се пускат само промотрейлърите, филмите се "качват" почти след година.
  Мисля, че "информационното затъмнение" около снимачния процес е инспирирано от задалата се голяма конкуренция.
   Петнадесет са новите заглавия, с които турското кино ще отбележи своя 100-годишен юбилей. (Досега, годишно се снимаха само по 4-5 филма, и то - с огромни бюджетни затруднения.) Този път, одобрените с конкурс, заглавия са получили солидна държавна субсидия от турското Министерство на културата, което е патрон на честванията. Сред премиерните, догодина, филми ще бъде първият турски хорър, както и две фентъзи ленти.
   "Навалицата" от родни филми в киноафиша на февруари-март 2014 година, ще премине в люта битка за призовите места в класацията Box Office. Защото продажбите на билети определят приходите на продуцентите, а от там - и на дистрибуторите. Точно печалбите ще решат "дълголетието" на един или друг филм на големия екран.
   Най-именитите турски кинотворци са режисьори и сценаристи на 15-те "юбилейни" заглавия. Има от какво, и от кого да се притеснява Керем Дерен! Кратката рекапитулация на творческата му биография като сценарист на сериали показва: един успех ("Езел") и два провала ("Скала" и "20 минути"). Дано, игралното кино му се удаде повече и склонноста му към оригиналност не премине в оригиналничене...
  

# 724
  • Мнения: 3 240
Ангела, поздравления за анализа! Аз май все забравям, че киното не е само изкуство и емоции. Има много интереси, пари, политика.
Дано все пак нещата потръгнат в интерес на изкуството и на зрителите.  Simple Smile

# 725
  • Мнения: 1 007
Наблюденията ми показват, че през последните години турските кинопроизводители много  добре защитават авторските си права в Интернет. В мрежата се пускат само промотрейлърите, филмите се "качват" почти след година.
Истинските фенове заминават и гледат филма в киносалона, защото откъде това търпение да чакат въпросната година. А и това да се гледа филм в нета, няма много общо с това да се гледа на големия екран.

Последна редакция: пт, 30 авг 2013, 22:19 от AureliaFelix

Общи условия

Активация на акаунт