Случи ми се нещо странно X

  • 128 339
  • 754
  •   1
Отговори
# 705
  • В.Търново
  • Мнения: 6 710
Извинявай, но такова нещо за първи път чувам.Бели коси всъщност да не са бели, а лъскави от слънчевата светлина.

# 706
  • София
  • Мнения: 255
Извинявай, но такова нещо за първи път чувам.Бели коси всъщност да не са бели, а лъскави от слънчевата светлина.
Извинявай, май не си ме разбрала, може би аз не се изказах правилно. Бели косми никога не съм имала. Майка ми е голяма паника що се отнася до мен и просто не се е загледала добре, от притеснение веднага ме е повлякла при специалист.  Laughing
Не говоря цялата коса да изглежда бяла, а 2-3 косъма. Те стърчат настрани и светлината просто се отразява в тях, "бялото" всъщност е блясъка. Grinning Наистина разликата между бял косъм и лъскав косъм е огромна, но все пак говорим за паникьосана за детето си майка.  Wink   
Какво ли стана със случаят с белите косми по четката, дано да се е намерило някакво обяснение...  Rolling Eyes

# 707
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Големия син е с гарваново черна коса,много лъщи на слънце и наистина изглежда все едно има бели косми.
Сега се сетих за една стара случка.
Бяхме на гости на близки роднини с преспиване.Хората живеят в много тихо и спокойно село.
С брат ми и братовчеда сме били на около 12-14 години.Бяхме си много близки и като си гостувахме (рядко,заради голямото разстояние) приказките и историите не спираха.Та много ни беше сладка приказката и помолихме да спим  в една стая и тримата,за да можем цяла нощ да си дърдорим  Crazy  Стана на нашата.Стаята имаше един прозорец с плътно спуснати външни щори и плътни пердета,така че като изгасихме нощната лампа стана абсолютна тъмница.Което естествено не ни попречи да будуваме.Говорим си тримата в мрака,и по едно време в стаята се появиха светлинки с размера на 50 ст. като на рояк.Направиха пълен кръг в стаята и изчезнаха така както се появиха.Много се чудихме от къде са дошли.Единствения прозорец беше абсолютно затъмнен,източник така и не се виждаше,пък и пълен кръг направиха ... newsm78

# 708
  • Мнения: 5
Аз пък да ви кажа, няколко дни подред забелязах, че вечерта след 1 часа слушам странен шум, някакъв все едно за секунди работи сешоара, най интересното е, че идва отвънка от не остъклената  тераса и днес установих, че този шум го слушам няколко дни вече към 2:30 вечерта, последно преди 30 минути го чух!!!

# 709
  • Мнения: 1 003
Аз пък да ви кажа, няколко дни подред забелязах, че вечерта след 1 часа слушам странен шум, някакъв все едно за секунди работи сешоара, най интересното е, че идва отвънка от не остъклената  тераса и днес установих, че този шум го слушам няколко дни вече към 2:30 вечерта, последно преди 30 минути го чух!!!
Климатик на съсед?

# 710
  • София
  • Мнения: 11 497
Тази мома с космите къде с е дяна да разкаже?

# 711
  • В.Търново
  • Мнения: 6 710
Излез тази нощ на терасата и се услушай точно от къде идва шума.Аз ако съм ще изляза и ще се огледам и услушам.И аз няколко нощи все чувах един гаден дразнещ шум през нощта и накрая една нощ излязох, огледах се и какво да видя.Шума идваше явно от лампата на нощната реклама от съседната сграда до блока.И това всяка нощ.

# 712
  • Мнения: 6 417
The dilian, да не би да имаш дъщеря, която да е ресала някоя кукла с четката ти? Преди няколко дни аз така си изкарах акъла вкъщи. Гледам някаква черна коса, а вкъщи сме блондинки. Кучето и то е блонди.  Grinning Оказа се, че детето е ресало някаква кукла с четката.

# 713
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
От странни по-странни истории. Laughing Еле на Милена е върха. Joy

Leaves, значи мъжа може да спи с  евтина тениска, ама любовницата трябва да е с маркови гащи hahaha.

# 714
  • Мнения: 5
Излез тази нощ на терасата и се услушай точно от къде идва шума.Аз ако съм ще изляза и ще се огледам и услушам.И аз няколко нощи все чувах един гаден дразнещ шум през нощта и накрая една нощ излязох, огледах се и какво да видя.Шума идваше явно от лампата на нощната реклама от съседната сграда до блока.И това всяка нощ.

Днеска излезнах преди 10 минути, пак го чух шумът, идва отдясно на ляво, много силен и постепенно утихва и спира всичко трае секунди. Най странното лампите на стълбището на съседната сграда светнаха по време на шумът и после изгаснаха. После последва лай на кучета...

# 715
  • София
  • Мнения: 7 673
Така, както го описа, ми се връзва напълно това да е звукът на асансьора на съседната сграда.

# 716
  • Мнения: 13 301
Не вярвам много в странни случки. Обикновено всичко си има обяснение стига да го потърсиш спокойно.  Peace

# 717
  • Мнения: 5
Ирина къща е, няма асансьор, а и съм далече да го чувам него!!!

# 718
  • София
  • Мнения: 7 673
Ирина къща е, няма асансьор, а и съм далече да го чувам него!!!
Щом светват лампите на стълбището, значи някой влиза или излиза в този момент. Най-вероятно и разлайва кучетата.
Освен нещо да влачат.  newsm78

# 719
  • Мнения: 164
Това с космите хич не е шега работа...Знам,че моят свеки преди много години от нищото е започнал да "гасне"-за дни се стопил,косата му побеляла...Лекарите го отписали направо и то без обяснение.Тогава намерили топка косми под леглото си,явно подхвърлени от някой недоброжелател,изхвърлили ги и всичко се оправило.
Затова направо настръхвам,като чуя нещо за чужди косми в къщата.... Confused

Общи условия

Активация на акаунт