Случи ми се нещо странно X

  • 128 343
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 199
Мистерията се засилва още повече, понеже потребителката не се включва  Wink

# 721
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
Не е в тон с повечето коментари по темата, но да споделя и аз какво ми се случи днес. Върнаха ми борч от 100 лв.  Mr. Green , което само по себе си не е толкова странно, но след 3,5 год...., а се бях отказала още през първата година. Все още не мога да го осмисля.  newsm78 Надявам се още няколко такива странни работи да ми се случат.  Sunglasses

Последна редакция: пт, 22 авг 2014, 19:41 от Neutron Star

# 722
  • Мнения: 10 090
Не е в тон с повечето коментари по темата, но да споделя и аз какво ми се случи днес. Върнаха ми борч от 100 лв.  Mr. Green , което само по себе си не е толкова странно, но след 3,5 год...., а се бях отказала още през първата година. Все още не мога да го осмисля.  newsm78 Надявам се още няколко такива странни работи да ми се случат.  Sunglasses
Странно е, как да не е! Де и на мен да ми се случи такава странна случка - завид, завид Wink

# 723
  • Мнения: 141
След като прочетох цялата тема реших и аз да се включа .
Преди почти година почина на колига на ММ и наш близък приятел. Когато разбрахме бяхме в шок. Ние имаме две кучета които той много обичаше и те много го обичаха. Вечерта когато се прибрах ме от работа решихме да запалим една свещ пред една от общити ни снимки на секциятя , и тогава се случи . Както си лежаха кучетата на дивана до нас изведнъж скочиха и тръгнаха лаейки към вратата на апартамента ни. Се едно посрещаха някой.  Обиколиха всички стаи и дойдоха в хола при нас(но влязоха лаейки и скачайки какато правят когато някой е на гости). Седнаха до нас като продължиха да лаят но седяха някой в стаятя и тогава погледнаха към снимката и свеща угасна.  Ние с мм се погледахме и се разплакахме. След няколко секунди кучетата слязоха от дивана и  тръгнаха към вратата. И спряха да лаят и скачат . Ние сми убедени , че това беше нашия приятел които дойде да си сбогува с нас.

И към тази случка . Малко преди 40 дни на същото момче. 

Ние бяме неразделни (аз, ММ,и един техен колега). Та малко преди 40 го сънувах ме и 3мата как сме пак заедно и как ние знаем че той ще почине на следващия ден но не трябваше да му казваме . И интиресното е , че съня ни беше еднакъв и на 3мата и го сънувах ме в една и съща нощ.

# 724
  • Мнения: 7
Привет на всички! bye От доста време ви чета с интерес и се колебая дали да споделя и моето паранормално преживяване, но в крайна сметка се реших.
Историята се случи преди 3 години, когато с група приятели бяхме отседнали в една от хижите на Витоша (умишлено няма да спомена коя, за да не излезе, че целта ми е да й направя реклама, не знам добра или лоша). След цял ден следване на туристически маршрути в планината бяхме толкова уморени, че набързо изядохме по една супа и си легнахме. Подчертавам, че никой от нас не беше употребил капка алкохол, за наркотици в нашата компания и дума не може да става. В стаята, в която спах, бяхме общо 4-има човека. Малко след 3 през нощта аз и момичето, което спеше на съседното легло, се събудихме от шума на ситни стъпчици по дървения под. Очевидно двете момчета в стаята също го бяха чули и единият от тях стана и светна лампата. Това, което видяхме, със сигурност няма да се изтрие от съзнанието ми до края на живота ми - точно по средата на стаята стояха две високи не повече от две педи грозни човекоподобни същества, зелени на цвят, с кръгло тяло, къси ръце и крака с дълги остри нокти, дълги носове и уши и големи ококорени очи. Момчето, което светна лампата, затвори вратата, която беше леко открехната, и съществата започнаха да бягат панически в кръг и да издават странни писукащи звуци. След може би около минута едното от тях забеляза, че прозорецът е отворен и двете с впечатляващи скокове се изстреляха навън в тъмното. Четиримата веднага хукнахме навън, защото стаята ни беше на 2-рия етаж и решихме, че може някое от съществата да се е наранило при падането и така да успеем да го уловим, но от тях нямаше и следа. Събудихме хижарката, а тя въобще не изглеждаше притеснена, само се усмихна и каза, че наоколо стават и по-странни неща. Излишно е да казвам, че до сутринта никой от нас не мигна и още щом изгря слънцето, поехме обратно към София. Оттогава насам все се каня да се върна в хижата с по-голяма компания и да направим проучване на района, но в същото време изпитвам и известен страх и думите на хижарката за "странните неща", които се случват само на няколко километра над големия град, отново зазвучават в главата ми.
Ако някой е виждал или чувал за нещо подобно, ще ми бъде много приятно да обменим опит.

# 725
  • Deutschland
  • Мнения: 5 506
Алексис, пет пъти ми настръхна кожата докато четох  Shocked
Вярвам ти, защото възрасти жени, живели в планински села са ми разправяли подобни неща. За някакви човекоподобни, ниски и ужасяващи същества, които са издавали странни писукащи звуци нощес  Shocked Shocked Shocked

# 726
  • София
  • Мнения: 4 051
На това му казвам "Хем боли, хем сърби" Simple Smile Хем те е страх от "гадинките", хем си любопитен и искаш да идеш да ги видиш и проучиш. На мен също са ми много любопитни, затова тази тема е една от любимите ми във форума. Слава Богу, аз не мога да се похваля със своя история, но с удоволствие чета вашите. Винаги съм вярвала, че не сме "сами", нито тук на земята, нито изобщо във вселената/паралелните светове. Винаги съм се чудила, защо тези същества хем се показват, хем се крият. Дали владеят начина да го правят или се случва погрешка?!  newsm78 ... и т.н.

# 727
  • Мнения: 11 573
Звучи невероятно историята, но тайничко вярвам в други същества. Embarassed
Странното днес при мен е че детето ме спаси да не падне една лампа и да ми разбие главата.
Предистория- винаги сутрин става преди мен и на минутата трябва да съм станала. Кара ме да си правя кафе. Излизам на терасата, клякам, пуша си цигара с кафето, влизам, а през това време той пуска Маша и мечокът на лаптопа и си гледа.

Днес станах преди него, будих го, той с рев почна да ме кара да лягаме пак. Ходи след мен и реве. Направих си кафе, отворих терасата, рев и дърпане да влизам вътре. Дръпнах два пъти под ширма, но реших все пак да изляза, клекнах си, това ми се качи на гърба и пак- дърпа и реве- да съм пушела на печката. Влязох и няма и минута- лампата на терасата се стовари точно там където си седя обикновено, точно над главата ми. Имаше силен вятър и затова падна, предполагам. Той само погледна бегло към терасата, въздъхна, спря да плаче и седна да си отваря лаптопа. Успокои се за секунда. Обикновено се впечатлява от падащи неща, но сега грам не коментира- друг път започва да повтаря по сто пъти като нещо се счупи, сега нищо.
Нещо ли усети, или просто съвпадение... newsm78


# 728
  • София
  • Мнения: 4 051
Не, не ми звучи като съвпадение, може би... интуиция. Сега се раждат с по-отворено съзнания, някак. Не мога да си го обясня и аз, но се опитвам Simple Smile

# 729
  • Мнения: 11 573
Хм, не знам и аз.
И друго, но то не е толкова странно, пак за него.
Преди няколко дни реших да замина за два месеца в чужбина. Той не знае, не е коментирано пред него.
От нощта, след която решението ми узря в главата, това човече започна да спи върху мен, да е винаги притиснат в мен, да сме постоянно в контакт, все едно не ме пуска, да не ме загуби. И това не го е правил преди. Rolling Eyes

# 730
  • Мнения: 767
alexis_09,много интересно,ако искаш пиши ми на лични коя е била хижата,ще се радвам и ти dpv,да разкажеш по-подробно за разказите който си чула

# 731
  • София
  • Мнения: 4 051
alexis_09,много интересно,ако искаш пиши ми на лични коя е била хижата,ще се радвам и ти dpv,да разкажеш по-подробно за разказите който си чула
И аз, съм заинтригувана. Напиши я, пък всеки да си прецени дали го боли или го сърби  Peace

# 732
  • Мнения: 6 417
alexis_09, и четиримата ли видяхте тези човечета?  Thinking

# 733
  • София
  • Мнения: 255
И на мен ми е интересно да чуя за разказите на възрастните жени от селата.  Praynig
И аз настръхнах от историята с човечетата на Alexis_09... На колко години сте били тогава? Аз едва ли ще имам смелостта да ги търся, ще припадна още като ги видя... Laughing А супата къде я ядохте? Не знам кое е по-приемливото обяснение - че щъкат гномчета из хижата или че в супите ви е имало сипан халюциноген... Да не е била гъбена супа? Не искам да те обидя, вярвам ти, че си ги видяла, просто се чудя дали има и друго обяснение на случилото се.  Hug

# 734
  • Мнения: 1 427
Олеее, хора тъкмо чета един роман на ужасите и сега с тия човечета как ще спя  newsm43
И въпреки това +1 за разказите на бабите и аз  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт