Що е то домашна ноктопластика?- тема 5

  • 69 631
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 716
Според мен се има предвид "обезмаслител". Mr. Green

# 16
  • Мнения: 5 892
По пътя на логиката това трябва да е, а "ув течност"- течност за почистване на лепкавото  след изпичане... Продавачът също като тези в Пеодавалник.ком не е много на ясно с материала... Mr. Green
Такава марка обезмаслител досега не съм виждала, имам един гел лак- той е в подобно шишенце... newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 458
Бе то и на шишенцето пише гел лак Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 395
Биби85, няма проблем да си с гел а ноктите, стига да е прозрачен. Аз бях така.
Ивка, много ти благодаря за отговора  bouquet Толкова много си харесвам ноктите с гел пък дори и по-къси. По принцип съм с много твърди нокти, но винаги се чупи някое ъгълче и затова не искам да се разделям с гела. А ти през цялата бременност ли беше с гел? Притеснява ме да не вреди ув лампата по някакъв начин.

tani_4_ka, на твое място бих си купила продуктите отделно, а не в комплект. Защото този дехидрататор не ми изглежда хубав, а вместо течността за лепкавото може да си купиш един чист спирт Wink Плюс това нямаш основа/база и пак трябва да си я поръчаш отделно Wink

Последна редакция: нд, 25 авг 2013, 10:48 от Bibi85

# 19
  • Мнения: 297
Някоя от вас дали знае какво стана със сайта на ПЕТКИДИС? От няколко дни немога да го отворя. Притеснявам се да не са преустановили работа, че аз постоянно поръчвам от там.

# 20
  • Мнения: 1 102
Момичета моя приятелка има проблем с поддържането на нокти- чоплене, ядене и тн. Смятам да и подаря дом. ноктопластика( гел ) . Можете ли да ми помогнете за действащ модел за човек с проблемни нокти.  newsm78
Благодаря предварително     bouquet  bouquet

# 21
  • Провинция
  • Мнения: 509
Някоя от вас дали знае какво стана със сайта на ПЕТКИДИС? От няколко дни немога да го отворя. Притеснявам се да не са преустановили работа, че аз постоянно поръчвам от там.

Нищо чудно...
От както имам к-т за ноктопластика си поръчвах на 2 пъти от този някои неща и повечето им артикули бяха изчерпани, на промоция, а да не говорим, че имаха беден асортимент. Надявам се и аз да е някакъв временен проблем обаче.

# 22
  • Мнения: 4 739
Искам да си поръ4ам за дома6на ноктопластика комплект, но гела да не е в кутийка, а да е като лак (вградена 4етка). Тук в студио ми го правят така... По-лесно е за на4инае6ти като мен... Gelish  или polishgel мисля се казват... Но как да ги намеря в БГ? В кой сайт има такива?
Ако някой ползва такива да сподели.... Thinking

# 23
  • Мнения: 8
До колкото разбрах от мейла, който получих преди около 2 седмици, Пектидис прекратяват дейността си. Лично аз малко съжалявам, защото имаха не лоши продукти.

# 24
  • Мнения: 297
Това не  е добре. Аз си купувах продукти само от тях. Много съм доволна от гела им..... Споделете за някой друг сайт, ако имате инфо

# 25
  • Мнения: 1 201
Здравейте ,честита ни нова темичка Peace Peace Peace

# 26
  • Провинция
  • Мнения: 509
До колкото разбрах от мейла, който получих преди около 2 седмици, Пектидис прекратяват дейността си. Лично аз малко съжалявам, защото имаха не лоши продукти.

 #Cussing out

# 27
  • Мнения: 5 892
Искам да си поръ4ам за дома6на ноктопластика комплект, но гела да не е в кутийка, а да е като лак (вградена 4етка). Тук в студио ми го правят така... По-лесно е за на4инае6ти като мен... Gelish  или polishgel мисля се казват... Но как да ги намеря в БГ? В кой сайт има такива?
Ако някой ползва такива да сподели.... Thinking
Ти искаш да си купиш гел-лакове, а тук темата е за ноктопластика..
В тази тема коментират гел-лаковете http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=703606.0  Peace

# 28
  • Провинция
  • Мнения: 509
Имам нужда от съвет относно прозрачна и бяла акрилна пудра за изграждане? Нещо средно, да не е съвсем професионално и скъпо?

# 29
  • Провинция
  • Мнения: 509
Имам нужда от съвет относно прозрачна и бяла акрилна пудра за изграждане? Нещо средно, да не е съвсем професионално и скъпо?

Имам нужда от съвет? Така де,разяснение - кога се слага обезмаслител - преди слагане на удължителя върху цялата нокътна плочка, или след слагането на удължителя - само там, където се вижда ествествения нокът? Кое  е правилно?

Общи условия

Активация на акаунт