Отговори
# 690
  • Мнения: 4 954
Мики, кой ден от овулацията ти е? Това е по-важно. Обикновено спада ден-два преди да ти дойде макс. На някои момичета в самия ден, в който им идва.
Днес сме по-добре, благодаря ви за коментарите. Заформи се интересна темичка. Със сигурност мъжката и женската любов към детето са различни. Но ние с него сме много различни така или иначе. Аз обичам всички еднакво, той дели хората на близки и не толкова близки. Еми, водолейските ми отклонения.

# 691
  • Мнения: 1 067
Естрла с тестове не засеках О ,Т меря за първи месец и не съм още в час  Blush .Според Денис е била на 15-16 ден т.е утре ще ми е 10-11 ден след предполагаемата О .
Дребосъкът ми е водолей  Heart Eyes , много хаотично нежно същество със своя орбита в слънчевата система.

# 692
  • Мнения: 5 134
Estlar, аз опит като родител нямам, но също мисля, че няма нужда да се карате отсега на тази тема. Убедена съм, че и двамата бихте били доста добри родители Simple Smile

При мен днес е един много хубав и слънчев ден. Пия си чай от лайка и гледам оптимистично напред. Да видим как ще е след няколко часа положението. Не е лесно да си зодия рак Simple Smile В тази връзка, внимавайте кой какво ще прави в следващите седмици, че май сме се запътили към периода за юнско-юлски термини. Ха-ха, да не кажете после, че не сте предупредени.

# 693
  • Мнения: 370
Добро утро, момиченца!  Hug

Не е лесно да си зодия рак Simple Smile В тази връзка, внимавайте кой какво ще прави в следващите седмици, че май сме се запътили към периода за юнско-юлски термини. Ха-ха, да не кажете после, че не сте предупредени.
Еленна зодия рак ме преследва цял живот  Mr. Green Големи чешитчета сте, но с мнооого добри сърчица. Ядосвате ме от време на време, но съм ви хванала цаката  Mr. Green Laughing Hug hug Зареди ме и мен с оптимизъм, въпреки, че в момента положението ми е напечено- 9-ти ден след инсеминация и зверски ПМС  ooooh! Ама както и да е! Каквото и да стане - борбата продължава и няма да спре чаааааак до щастливия финал!!!!  Hug

Сега се връщам до ви прочета малко по-назад!

Хубав вторник на всички!!!  Hug

# 694
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Добро утро

Тонилив,на кой ден ще правиш тест?ЧХГ или уринен?Това,че имаш ПМС нищо не значи  Hug

Рости,нека да ги види лекар резултатите и пиши какво е казал.1 към 1 е най-доброто съотношение.При теб не излиза така.Аз започнах да се образовам и на тази тема вече.Реших да пусна полови хормони на 3 ти ден от МЦ.Та и аз ще се кьоря за тези съотношения  Grinning

# 695
  • Мнения: 1 056
toniliv - ПМС е абсолютно еднакво със симтпомите в началото на бременността, болезнени гърди, нерни състояния, болки ниско долу в корема, глад, умора и тн - все симптоми и в единия и в другия случай. Не знам, какво са ви казали от клиниката, но на 10ти ден обикновено казват, че може да си направиш кръвен тест и ще стане ясно веднага. Моят кръвен беше на 11ти ден след трансфер, не знам при инсеминация, какво са ви казали. Тези дни в очакване са ужасно дълги и ти пожелавам късмет и успех.
И на всички тук желая прекрасен ден изпълнен с много обич и щастие, от където да последват двучертичкови тестове  Hug Hug Hug

# 696
  • Мнения: 370
Milena___, понеже вчера имах леко зацапване, ама много леко и еднократно и тези болки... сестрата ми каза тази сутрин (9-ти ден след ИНСЕ) да направя уринен тест. Много се зачудих, защото доста ранко ми се вижда, но въпреки това направих- естествено беше отрицателен  Tired
Иначе аз бях планувала да правя кръвен този петък- 12-ти ден след ИНСЕ-то. Сега вече незнам- май просто ще си изчакам и ако ми закъснее тогава... Но с тези зверски ПМС- направо не ми се вярва да закъснее  newsm78

maggie_m благодаря ти за подкрепата  Hug Наистина дните са дълги, и човек се лута между отчаянието и обнадеждеността. Важното за мен е, че в момента съм спокойна и каквото и да стане няма да изпадам в униние, а просто преминавам към следващата стъпка  Hug

# 697
  • Мнения: 4 954
Тонилив, стискам ти палци и много силно те прегръщам. С инсе имаш по-голям шанс да забременееш, така че имаш основание да се надяваш на най-доброто. Сестрата, която те е посъветвала да направиш уринарен е избързала от ентусиазъм, не губи надежда.
Мики, изчакай 15 ден след овулация преди тест. БТ ще падне около 13-ти, 14-ти ден, ако няма бременност. Успех и на теб.

# 698
  • Мнения: 1 726
Добро утро, момичета Simple Smile

Като сме заговорили за раците ей ме на и мен цял живот с раци да се занимавам Simple Smile вярно е че са големи чешити ама ако им хванеш цаката, цена нямат! Отвън показват колко много са силни, видиш ли, а отвътре са по меки и от памук! Елена, ето от къде ни идвала симпатията една към друга  Hug

Аз да ви кажа говорих с моята позната АГ и тя ме посъветва да не правя за сега никакви изследвания, след като при последните ми прегледи гинеколога не откривал никакви проблеми при мен, а да отида в "Надежда" и да запазя час при специалист по мъжки стерлилитет на ММ...в събота имам път до София по други поводи и най-вероятно ще скоча и до "Надежда" дано само да не чакам прекалено много да ни приемат! Може преди това и да се обадя по телефона да се пробвам така да запазя час!
Желая ви хубав и усмихнат ден!

# 699
  • Мнения: 4 954
Буци, наистина резервирай час предварително, мисля, че не може от вратата на кушетката, но не слушай, че щом си нямала проблеми на АГ не трябва да се изследваш и ти. Има някои фактори, които на обикновен АГ преглед не се взимат под внимание - хормони, щитовидна, проходимост на тръби, възприемчивост на ЦС, антитела.... Хиляди неща са, така че отиди поне да видиш какво ще ти назначат като изследвания.

# 700
  • Мнения: 1 056
Буцигном съгласна съм с Estlar - ММ в началото ходи в Надежда. Дори само за спермограма му се наложи да запише час не помня точно но беше повече от 1 седмица предварително. За специалисти пък знам, че се чака със седмици и месеци - така, че щом ще пътуваш от провинцията, най-добре първо се обади по телефона, за да не си загубиш времето.
И да и аз мисля, че не винаги обикновен АГ специалист може да открие и обърне внимание на много други фактори, които вземат под внимание специалистите по репродуктивна медицина. Дани всичко е наред  Hug

# 701
  • Мнения: 1 726
Май не съм се изразила правилно, аз няма да ходя с ММ директно на преглед там, /даже изобщо няма да съм с ММ/. Исках просто да отида да видя къде е клиниката и да запиша час, а се чудех дали преди това и по телефона да не звънна.
Вчера ми беше ден за споделяне на проблема пред няколко човека, които не знаеха за него и доста се понатъжих, поплаках, но пък поне правим нещо по въпроса!
Тоя месец май пропуснах изследванията на трети ден от МЦ, или всъщност мога да отида днес ама без да правя онези дето са без да си пил кофеин  newsm78 че днес вече пих кафе... newsm78, ще си помисля...

# 702
  • София
  • Мнения: 8 700
И аз съм ЗА да си пуснеш изследвания.На моя гинекологичен преглед също всичко беше ок-микробиология чиста, матката ми била красива, яйчиниците перфектни  Joy Имах си доминантен фоликул, макар и доста късно, на около 30-и ден.
Вече като пуснах кръвните изследвания се видя Хашимото-то, висок пролактин, в съотношението също нещо не е, както трябва. 
Аз всичко си пуснах и отидох-така няма накъде да мърдат и да разтягат локуми, а трябва да ти коментират изследванията.Иначе се правят на интересни, че нищо ти няма, няма нужда от изследвания..не знам какво си  Tired

# 703
  • Мнения: 1 056
Аз също първоначално хормоните си ги пуснах на своя глава - отидох в лабораторията и казах, че искам еди какви си хормони - има ги и в пакет, та ми излязоха и по-евтино. Същото направи и ММ на своя глава без предварителни прегледи отиде и той на изследвания (спермограма). Така вече въоръжени с резултатите и ние самите видяхме къде и какъв е проблема и тогава отидохме при съответните специалисти  Hug

# 704
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Някой купувал ли си е инозитол?Колко струва и от къде?

Тонилив,ранко е на 9 ти ден за уринен.Все пак надежда има.Направи си ЧХГ то в петък.Ще покаже.

Estlar ,зачетох се по темата за потисната О.Верно масово се препоръчва стимулация и инвитро,тук,там прегнил,ако не се пука фоликулът.Никой не търси причината за потисната О съответно високото ФСХ

Общи условия

Активация на акаунт