проблем с лаптоп

  • 10 002
  • 80
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 420
При мен нещата се оправиха точно за 5 работни дни, като през цялото време можех да следя до къде е стигнал в интернет страницата на куриерската фирма. А, като пристигна в Германия ми пратиха СМС, че е там и до два - три дни ще го върнат. След един ден ми пратиха друг СМС, че са го оправили и го пращат към мен, като пак можех да следя до къде е стигнал. Като дойде имах извинително писмо от шефа на Сони и подарък кърпичка за екрана Сони. Кота плюс това го били почистили безплатно Peace Аз съм страшно доволна от обслужването и сервиза. От Сони България също ми се обадиха да питат дали е дошъл на петия ден.  Peace
Може ли да питам,дали от някъде аз мога да следя къде ми е лаптопа в момента....

На мен ми дадоха документ с номер на товарителницата, мисля че беше. Куриерската фирма беше Ups и през техния сайт като напишех номера ми излизаше до къде е стигнал лаптопа и сега къде е. Това беше миналата година април, сега може куриерите да са други, но ако имаш лист с номер на товарителницата можеш да видиш дали в сайта на фирмата има подобна екстра. Не се притеснявай всичко ще е наред, много ти е хубаво лаптопчето и едва ли се е повредило от играта или това, че си го държала на коленете си  bouquet
Моя хубостник е този, малко старичък вече, но сме голяма любов Laughing

# 61
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 929
аз май нямам такъв лист.. имам само листа от рекламацията които ми дадоха от техномаркет.. иначе аз си бях харесала като твоя ама после не знам защо се отказах,много ми хареса това че е като реброван Joy Joy да си бях взела такъв сега нямаше да имам такива проблеми, може би..  ooooh!

# 62
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Хардуер няма как да прецакаш с игри. Нито една игра, ако ще да е с най-натоварващата графика, няма как да изпържи процесор на съвременен лаптоп, особено на Sony Vaio с Intel® Core™.

Не знам дали е така,но процесорът ми се натоварваше до 100% в двете ядра,а темп.  стигаше до 70-80гр.Това при игри от типа "открийте предмета". Затова ги преустанових.Изплаших се, честно казано.  Rolling Eyes
Сериозно?? от една такава игра... то и аз играх една такава но не съм усетила да се е загрявал чак толкова.. а аз по принцип го държах на коленете си.. аз се притеснявам да не би от това да е проблема  newsm78 newsm78

Сериозно,да.  Peace Но говоря за лятно време.А има и друго,че си прецаках батерията,и сега е постоянно включен в захранването,а това също води до загряване.Годинките също оказват влияние. Peace

Ето го моя Вайко.  Laughing

# 63
  • Мнения: 1 420
аз май нямам такъв лист.. имам само листа от рекламацията които ми дадоха от техномаркет.. иначе аз си бях харесала като твоя ама после не знам защо се отказах,много ми хареса това че е като реброван Joy Joy да си бях взела такъв сега нямаше да имам такива проблеми, може би..  ooooh!


А, за проблемите не се знае - и аз си мислех, че това е елитна марка ама като ми изгърмя едната колонка на втория - третия месец си смених мнението Joy Преди това имах някъв MSI, който всички оплюваха, ама за 5 година не е мръднало това нещо, макар че го харизах на сестрите ми, които са близначки и са на 12. Опъват го яко от 8 до 1 през нощта и нищо му няма, а аз пазех Вайо - то като очите си и той ме предаде с коланата Joy. Така че е до късмет по - скоро, а не до марка

# 64
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 929
аз явно нямам никакъв късмет  Grinning Grinning да ми се скапе лаптопа след един месец това е просто чудесно..

Последна редакция: ср, 04 сеп 2013, 21:51 от liglata_bee

# 65
  • Мнения: X
Не знам дали е така,но процесорът ми се натоварваше до 100% в двете ядра,а темп.  стигаше до 70-80гр.Това при игри от типа "открийте предмета". Затова ги преустанових.Изплаших се, честно казано.  Rolling Eyes
За какъв лаптоп става въпрос, нов, стар, на колко време? Откога не е почистван от прах  - разглобяван и почистван, имам предвид? То си е за плашене такава температура, но е малко вероятно причината да е в някоя игра, особено щом cpu-то е dual core. По-скоро това, че проблемът се появява, когато играеш играта, може да е само индикатор за причината.
Видях ти лаптопчето - ако е все още в гаранция, не е почистван от прах и това е основната причина за прегряването. Искам да кажа, че никой, който чисти лаптопи, не би се навил на го отваря, докато е в гаранция. Тия Сонита са поне с 3 год., ако не се лъжа.

Последна редакция: чт, 05 сеп 2013, 12:25 от Анонимен

# 66
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Julsy,старичък е вече,4-ри години го ползвам.Гаранцията му беше 2г.Не е разглобяван и почистван.  Embarassed Крайно време е да го занеса.

# 67
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 929
вече 11 дни никакви новини от техномаркет  Tired Tired не издържам вече  Close Close не вярвам, че е чак такъв сериозен проблема за да го бавят толкова много  #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire  newsm78 

# 68
  • Мнения: 1 420
От Техномаркет нищо няма да ти кажат. По - добре звънни пак на Сони и си продиктувай номера на поръчката, който са ти дали при първоначалното обаждане, и ги питай какво става. Те би трябвало да знаят Peace Стискам палци Hug

# 69
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 507
вече 11 дни никакви новини от техномаркет  Tired Tired не издържам вече  Close Close не вярвам, че е чак такъв сериозен проблема за да го бавят толкова много  #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire  newsm78 

Таблетът ми летя до Полша, отремонтираха го и ми го върнаха за почти 2 седмици, независимо че проблемът не беше кой знае колко сериозен. Спокойно!

# 70
  • Мнения: 5 643
вече 11 дни никакви новини от техномаркет  Tired Tired не издържам вече  Close Close не вярвам, че е чак такъв сериозен проблема за да го бавят толкова много  #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire  newsm78 

Таблетът ми летя до Полша, отремонтираха го и ми го върнаха за почти 2 седмици, независимо че проблемът не беше кой знае колко сериозен. Спокойно!

# 71
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 929
отдавна не съм писала тук и сега отново идвам с проблем около моя лаптоп  Rolling Eyes Rolling Eyes Лаптопа ми го върнаха и не мога да кажа че съм доволна,целия е издраскан дори и екрана му.. но това е едно на ръка,само 2 седмици след като ми го върнаха започна адски много да забива..днес като го включих първоначално нямаше проблеми обаче малко след това ми изписа че имало някаква грешка и се изключи сам,при всеки мой опит да го включа оставаше само един черен екран и нищо друго.. Натиснах аз копчето ASSIST (за преинсталация ),до тук добре натиснах аз на премахне неизправностите без да трие файлове.. след като приключи с всичко се включи и какво да видя всичко ми е изтрито... това ще го преживея,опитах да си изтегля google chrome а ми изписа че windows  не може да направи това и като погледнах аз локалния диск (той е само един,само C) щях да падна,там пишеше че има 0 свободни байта от 0  Shocked Shocked сега не знам какво да правя.. защо изобщо ми трябваше да го преинсталирам... моля ви за Помощ не знам какво да правя...  Sad Cry Cry Cry Cry

# 72
  • Мнения: 30
отдавна не съм писала тук и сега отново идвам с проблем около моя лаптоп  Rolling Eyes Rolling Eyes Лаптопа ми го върнаха и не мога да кажа че съм доволна,целия е издраскан дори и екрана му.. но това е едно на ръка,само 2 седмици след като ми го върнаха започна адски много да забива..днес като го включих първоначално нямаше проблеми обаче малко след това ми изписа че имало някаква грешка и се изключи сам,при всеки мой опит да го включа оставаше само един черен екран и нищо друго.. Натиснах аз копчето ASSIST (за преинсталация ),до тук добре натиснах аз на премахне неизправностите без да трие файлове.. след като приключи с всичко се включи и какво да видя всичко ми е изтрито... това ще го преживея,опитах да си изтегля google chrome а ми изписа че windows  не може да направи това и като погледнах аз локалния диск (той е само един,само C) щях да падна,там пишеше че има 0 свободни байта от 0  Shocked Shocked сега не знам какво да правя.. защо изобщо ми трябваше да го преинсталирам... моля ви за Помощ не знам какво да правя...  Sad Cry Cry Cry Cry

Възможно е, да са забравили да закачат някой компонент... Дай някакви снимки, че така само с кристална топка ще е трудно.

# 73
  • Мнения: 5 643
вече 11 дни никакви новини от техномаркет  Tired Tired не издържам вече  Close Close не вярвам, че е чак такъв сериозен проблема за да го бавят толкова много  #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire  newsm78 

Таблетът ми летя до Полша, отремонтираха го и ми го върнаха за почти 2 седмици, независимо че проблемът не беше кой знае колко сериозен. Спокойно!

То вече не е актуално, но сега забелязах, че май само съм цитирала две мнения без да напиша нищо, явно не съм забелязала и съм публикувала. Извинявам се за което.
Исках да разкажа, че и моя таблет Леново ходи до Полша, но ми го задържаха повече от месец. Големи разправии бяха, писах жалба до Мтел, разправях се с Леново и почти бях стигнала до КЗП. В крайна сметка ми го замениха с нов, така и не разбрах какъв е бил проблема, само ми показаха няколко пъти, че в системата им стои като "Изпратен". Показаха ми го хората на техните компютри, от Леново също казаха, че при тях се вижда така, та май проблема беше в DHL в крайна сметка.

# 74
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 929
отдавна не съм писала тук и сега отново идвам с проблем около моя лаптоп  Rolling Eyes Rolling Eyes Лаптопа ми го върнаха и не мога да кажа че съм доволна,целия е издраскан дори и екрана му.. но това е едно на ръка,само 2 седмици след като ми го върнаха започна адски много да забива..днес като го включих първоначално нямаше проблеми обаче малко след това ми изписа че имало някаква грешка и се изключи сам,при всеки мой опит да го включа оставаше само един черен екран и нищо друго.. Натиснах аз копчето ASSIST (за  ),до тук добре натиснах аз на премахне неизправностите без да трие файлове.. след като приключи с всичко се включи и какво да видя всичко ми е изтрито... това ще го преживея,опитах да си изтегля google chrome а ми изписа че windows  не може да направи това и като погледнах аз локалния диск (той е само един,само C) щях да падна,там пишеше че има 0 свободни байта от 0  Shocked Shocked сега не знам какво да правя.. защо изобщо ми трябваше да го ... моля ви за Помощ не знам какво да правя...  Sad Cry Cry Cry Cry

Възможно е, да са забравили да закачат някой компонент... Дай някакви снимки, че така само с кристална топка ще е трудно.
ами аз мога да направя снимка на екрана си но тъй като няма място в локалния диск не мога да я запазя изписва ми че е възникнала  грешка.. сега ще опитам да снимам с телефона.. Tired ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт