Интериорен стил по аматьорски 15

  • 60 973
  • 750
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 6 010
Пердетата са страхотни! От къде са?

# 721
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Аз съм за омаслени тъмни подлакътници и ярка тапицерия в райе.

Последна редакция: чт, 26 сеп 2013, 23:38 от Приятно ми е - Богиня!

# 722
  • София
  • Мнения: 1 030
Аз съм омаслени тъмни подлакътници и ярка тапицерия в райе.
   И аз  Peace

# 723
  • Мнения: 2 674
Пропуснала съм основната идея на разговора, но само да спомена, че на Айрис Апфел килимите са много фина ръчна изработка, тип гоблен. Скъпоооооо! Laughing За снимките от предната старница става  въпрос.

http://www.dorisleslieblau.com/needlework-rugs/

Последна редакция: пт, 27 сеп 2013, 03:13 от Цонна

# 724
  • София
  • Мнения: 3 298

Аз много обичам шареничко у нас, но повече ме тревожи как ще изглежда хола с нахвърлени играчки, хладилника със снимки и бележки, спалнята с раздърпани от котарака пердета. Иначе имам едни 160 квадрата, готови за интериорни напъни.
По-добре от минимализъм, едно две дистанционни на масата и вече изглежда разхвърляно Simple Smile
Там трябва ред и дисциплина.

Аз имам вазичка за дистанционни.

А до един контейнер за смет в Хиподрума стои другарчето на горното кресло.  Дори имам приготвена дамаска за него и боя за краката. Три дни минаваме с колата покрай него и се караме с мъжа ми за това. Не ми дава да взема "бабешкия стол" и това е.

# 725
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Абе, ако интериора е обичайния български, т.е. бели тапети на черни цветя, лилав диван, лилава кухня с принт на орхидеи за гръб... облицовъчен камък на колона или едната стена, тъмен ламинат на пода, прасковени пердета от органза - как трябва да е облечен домакина, за да стои добре?  Simple Smile
Нещо против лилавия диван?  Mr. Green

# 726
  • Мнения: 13 837
Абе, ако интериора е обичайния български, т.е. бели тапети на черни цветя, лилав диван, лилава кухня с принт на орхидеи за гръб... облицовъчен камък на колона или едната стена, тъмен ламинат на пода, прасковени пердета от органза - как трябва да е облечен домакина, за да стои добре?  Simple Smile
Нещо против лилавия диван?  Mr. Green
А ако е пурпур, може ли Laughing

Пина, нямаш въображение, ще ти кажа Grinning Като изключим прасковените пердета, направо си се вместила в една цветова гама. А там е лесно да се докараш в тон с интериора Joy

Богиня показа чуден шарен дом, ама старото момиче е в сивичко облечено, забележете! Не е седнала на диванчето си, докарана в някое пачуър творение Laughing

# 727
  • Мнения: 11 747
Не го карах на въображение, опитах се да опиша реално, което съм виждала, няма да казвам къде... Обаче дивана май не беше лилав, а черно- бежово, нещо такова, а килимите бяха на бели и лилави завъртулки, от рошавите.

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 23 954
А до един контейнер за смет в Хиподрума стои другарчето на горното кресло.  Дори имам приготвена дамаска за него и боя за краката. Три дни минаваме с колата покрай него и се караме с мъжа ми за това. Не ми дава да взема "бабешкия стол" и това е.
Хващаш едно такси, ама предупреди диспечерката, че имаш багаж и го искаш с багажник. Може да се позабавят, ама до половин час ще намерят. Отиваш, взимаш съкровището и го скриваш в мазето. Най-добре ще е половинката да го види вече обновено Simple Smile

# 729
  • София
  • Мнения: 201
Здравейте момичета,
нахлувам в темата ви направо с въпрос, макар и да я следя от доста време не съм се включвала.
Даже два въпроса имам:) Знаете ли къде да намеря тапицер, който да се съгласи да ми изработи нещо като калъфи за мека мебел (защото не искам да претапицирам изцяло) но да бъде скроен по поръчка...
И втория ми въпрос е свързано с боите на Оргахим, които са с ефект, тези със смесване, които се предлагат с гъби или шпатули и тн, дали лесно се работи с тях (помня някой преди време бепе споменал, че са боядисвали с тях) и по-важното за мен е, дали после лесно се покриват, като реша да сменя стената отгоре с бяло.Simple Smile))
Благодаря предварително.

# 730
  • Мнения: 11 747
И аз май се интересувам от тапицер, който да направи само калъфи. Искам освен по кожа, да мога да си докарам диваните и с кадифе едър рипс, тъмно бежово - не, че съм го намерила, ама тука Богиня и Дорис напътваха за магазини богати на дамаски... Само, че аз съм във Варна.

И да благодаря пак за вниманието за столчето, вече е у нас!  Simple Smile  Докато бях отчаяна, то пък за нула време се реши въпроса, благодаря ти бг- мамма!  Simple Smile

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 23 954
И да благодаря пак за вниманието за столчето, вече е у нас!  Simple Smile  Докато бях отчаяна, то пък за нула време се реши въпроса, благодаря ти бг- мамма!  Simple Smile
Снимка! Снимка!

# 732
  • Варна
  • Мнения: 4 057
За Варна:
Преди около две години тапицирах една гарнитура. Тапицера се казва Стоян 0888 - 378148.
Работи със сина си, каза, че ателието му е около бившата фабрика Христо Ботев, но не ми се наложи да ходя до там, дойде, видя гарнитурата, каза си цената, взе я и я върна с нова премяна Simple Smile Прави и калъфи.

# 733
  • Мнения: 616
Благодаря за мненията за фотьойла. Ще търся сега тапицерия. Аз харесах едно страхотно райе, ама пусто си е за перденце, едва ли е подходящо за тапицерия на стол. Кажете в София къде да гледам за хубави тапицерии, шаренки? Ще търся тапицер и аз, за да ми направи изцяло нова седалка, че тази се оказа с пружини и доста криво като седнеш.
Вчера от една втора употреба грабнах на бегом два стъклени зелени свещника, общо 3.50 левчета, и едно огледало... като подредя ще видя дали стават или ще ги подарявам Simple Smile

# 734
  • Мнения: 3 404
Виж и от 2-рата и за тапицерията.Там поне има разнообразие бол,от някое перде или покривало.

Общи условия

Активация на акаунт