Мартенски бебок се крие – той ли, тя ли – ще го видим вече ние

  • 19 865
  • 688
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9
корема ще го снимам довечера когато ММ благоволи да ми върне картата на апарата, че я ползва в телефона си, а моя го сполетяха редица злополуки и съм с една тухличка :Д  Joy но ще видите фрапантнната разлика преди и след hahaha

П.С който иска паролата за симките нека пише на лични ,не знам на кой съм я пращала, и дали вие сте си я пратили помежду си

# 46
  • Мнения: 43
Добро утро , момичета. Честита ни нова тема. Аз съм в ремонт и много трудно намирам време да пиша, но гледам да изчитам всичко.
Брида честито! Аз съм в понеделник на рана ФМ в Щерев, някоя от вас дали е ходила там , за да каже мнения. Чакам с нетърпение да видим бебо и стискам палци всичко да е наред.
 Поздрави на всички и хубав ден от мен

# 47
  • Мнения: 241
Zari 03, ще чакам ти да споделиш. Аз ще ходя на 9.09 при Чавеева.

# 48
  • Мнения: 17
Здравейте момичета, дали ще приемете една февруарска мама в мартенския отбор Simple Smile
Казвам се Злати на 24г от Бургас (но живея в Ямбол), това ми е втора бременност (първата приключи в 3тия месец със спонтанен аборт).
Очакваме момченце на 10ти февруари Simple Smile

# 49
  • Мнения: 226
Валче, Чавеева е голяма сладурка  Mr. Green Тя се "обучаваше" над мен едно време  Joy Тормозех я постоянно по телефона! Голяма е душица Simple Smile Моята лекарка тогава от "Щерев" - Андреева, я обучаваше... П.П. Качих си снимки на шкембето, престраших се  Crazy

# 50
  • Мнения: 9
приемаме разбира се  Hug Добра дошла си   bouquet сега едва изнамерих една моя априлска снимка от работа, гледайте да не паднете като кача и на коррема ми сега  Joy
 Йо защо си си задраскала лицето  Thinking коремчето ти е много сладко едно такова мъничко, леле аз се изглеждам като в 5-6 месец

# 51
  • Мнения: 241
Йоанка, и аз съм при Андреева, та тя си ме праща при Чавеева.

Ей сега видях първата снимка и си викам леле - това момиче хич не му личи... а то било - преди и след Simple Smile
Много си сладка

# 52
  • Мнения: 226
Е, явно все още имат връзка  Mr. Green Няма да се притесняваш, всичко ще е наред!

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 61
Ох, обадиха ми се за резултатите от БХС  #Crazy
Казаха да ида да си ги взема и че препоръчват да направя и втория, щото единият хормон бил завишен  smile3518 smile3518 . Уф,че кофти .

# 54
  • Мнения: 226
Валче, "преди" не ми личеше, никак даже  Joy Ама виж "след"  Blush
Ди, задрасках го от съображения за сигурност... нали все пак съм си показала антериите  Joy А нямам снимка само на тумбака "преди" Simple Smile А ти имаш страшно тяло !!! Браво!
Чери, ей заради такива глупости, не исках да го правя това БХС! Споко, няма да има нищо страшно!

# 55
  • Мнения: 1 467
Ох, обадиха ми се за резултатите от БХС  #Crazy
Казаха да ида да си ги взема и че препоръчват да направя и втория, щото единият хормон бил завишен  smile3518 smile3518 . Уф,че кофти .

Спокойно,всичко ще е наред!  Hug

# 56
  • Мнения: 0
Хоп и аз в новата темичка.  Wink
Днес направо се поуспах и нито едно нощно ставане.  smile3521 Точно му хванах цаката и от другата седмица - пак на работа.  smile3506
Брида, Страхотно преживяване! Честито за малкия мъж! Hug
Злати, добре дошла от мен!  bouquet
Чери, изобщо не се притеснявай за БХС - то. Аз изобщо не му вярвам и няма да го правя.

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 61
Мацки, много сте готини, видях ви  Grinning коремчетата и мерси за подкрепата. И аз си знам,че всичко ще е ок,ама споделих с вас, да не се тормозя до довечера,когато ще си дойде ММ. То не,че няма да ми минава през главата още поне 6 седмици, докато стане време за новия БХС,ама  Rolling Eyes

# 58
  • София
  • Мнения: 278
Минавам набързо да се запиша и да се похваля с вчерашната ФМ. Много съм доволна и аз, всичко е наред с бебето и доктора каза 80% МОМИЧЕНЦЕ Simple Smile
Мноого сме щастливи, съвсем скоро почвам да пазарувам в розово  Heart Eyes

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Благодаря за новата тема! Заглавието е супер!  bouquet Hug Grinning

Аз си записах час за преглед в Пловдив при Троянчев на 10.09 и предполагам като отидем ще може да се види вече и пола на бебо Hug Тогава ще съм в 14 г.с.,но ще си изчакам и ФМ за да съм на 100% сигурна Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт