Мартенски бебок се крие – той ли, тя ли – ще го видим вече ние

  • 19 864
  • 688
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9
за цените поне където съм гледала ценоразпис вървят
за ФМ от 80-120
БХС от 35-125 не знам какви са тия фрапаннтни разлики и сравянвам и с това което вие казвате, за запис на диск във Варна видях че има в майчин дом цената е 10лв. Дано има и там дето ще ме прати моя лекар много искам, заслужава си според мен

# 31
  • Мнения: 226
Valya_P , сватбата наближава... на 7-ми е и нямам търпение да мине вече!  Joy А роклята добре, че е с връзки отзад, та може да се отпуска. Като я облека, не се личи коремът, но пък изглеждам доста широка в ханша  Rolling Eyes
JujiMuji , и аз не си бях представяла, че някой ден това ще ми е работата! Танцувах, рисувах, исках ветеринар да стана, а то...  Rolling Eyes Ама каквото ти е писано, такова... Мисля, живи и здрави, след раждането и майчинството, да я сменя! До тогава би трябвало да съм и магистър по право /второ висше/, та ще видим какво ще излезе от това  Peace

# 32
  • Мнения: 16
Гери това е супер, но там където ще ходя аз ще ме гледат на 3D и все си мисля, че няма да се вижда добре... апарата е за ФМ, но въпреки това си мисля, че щом има 4D значи там би се видяло по-добре... newsm78 Иначе знам, че при Марков давали диск с клип на бебето и в сайта му гледах такива клипове наистина са готини. Аз реално ще ходя на скрининг в 13г.с., а в 20г.с ще отида само на фетална. Някои ходят два пъти на скрининг, други веднъж на фетална та и аз се чудя кое е по-добре. Относно паричките ФМ ще ми излезе 50лв и още 50-70 за кръвните за скрининга общо 120лв
Живо и здраво да ми е от две вечери го сънувам. Гушкам го целувам го и то се гуши в мен  Heart Eyes
Аз до колкото разбрах разликата между  3Д и 4Д е единствено времето. На 3Д ти дават като на 4Д, но не се движи, а на 4Д се движи. Ако не съм разбрала както трябва ме извинете, но не съм много веща в това

# 33
  • Мнения: 16
за цените поне където съм гледала ценоразпис вървят
за ФМ от 80-120
БХС от 35-125 не знам какви са тия фрапаннтни разлики и сравянвам и с това което вие казвате, за запис на диск във Варна видях че има в майчин дом цената е 10лв. Дано има и там дето ще ме прати моя лекар много искам, заслужава си според мен
На мен за ранна ФМ ми взеха 25 лв, а за БХС ми казаха 80 лв

# 34
  • Мнения: 16
ЙоТо държа да покажеш снимки от сватбата и най-вече клипче на първия танц!  Grinning

Гери ти къде си ги гледала тези цени? А за ЖК колко плащаш? Много странно какви големи разлики в цените има. Само за 3D  да кажа, че пак се движи на ЖК ме гледат с такъв и бебо риташе предния път с крачета и ММ съответно се разплака от щастие.  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 16
ЙоТо държа да покажеш снимки от сватбата и най-вече клипче на първия танц!  Grinning

Гери ти къде си ги гледала тези цени? А за ЖК колко плащаш? Много странно какви големи разлики в цените има. Само за 3D  да кажа, че пак се движи на ЖК ме гледат с такъв и бебо риташе предния път с крачета и ММ съответно се разплака от щастие.  Mr. Green
Не ги гледам толкова ми вземат в Габрово(лекаря, който ми следи бременноста има доста добра апаратура и той ми ги прави), за ЖК и стотинка не съм дала до сега. За 3Д аз не съм разбрала. Е тогава аджеба каква е разликата между тях?

# 36
  • Мнения: 9
Аз за ЖК не плащам за сега ама след накой друг преглед ще започна да си плащам видеозона че здравната нищо не покрива. И мен всякаш на 3Д ме гледаха предния път картината беше супер ясна, ММ само дето не седна на главата на доктора да гледа монитора, че го смъмриха набързо  hahaha

# 37
  • Мнения: 226
Цвети, само да мине и ще показвам Wink А някой вече снима ли си тумбачето или още няма престрашили се? О, Ди... видях ви сега с мъжо! Много си сладка ! П.П. Качих и аз една снимка Simple Smile

# 38
  • Мнения: 47
Искам и аз да гледам и качвам снимки.. Как става?

# 39
  • Мнения: 16
Гери виж това http://www.mc-markovs.com/index.php?option=com_content&task= … 91&Itemid=158 излиза, че ти си права, а че мен до сега са ме гледали на 2D и са ми казвали, че е 3D  #Cussing out добре де за толкова балама ли ме има тази моя докторка, сякаш рано или късно нямаше да разбера... Значи сега и ФМ ще ми е на 2D... Аз хубаво си бях записала час за ФМ при друга лекарка ама моята като научи и едва не ме уби защото съм щяла да ходя на друго място, нейния ехограф бил подходящ #Cussing out та ме накара да си отменя часа на другото място и да запиша при нея... сега, ако не му открие и пола я сменям.  #2gunfire


Йо а къде е този албум и дайте някаква парола и потребителско име на лични?

# 40
  • Мнения: 241
И аз качих снимки Simple Smile
Мисля да кача и на коремчето, но по-късно, само да не ви уплаша, прекалено съм издута от стимулацията.

# 41
  • Мнения: 1 466
Благодаря за съветите относно WC неприятностите!  Laughing  Ще пробвам и с топла водичка на гладно и с прясно мляко-ще гледам да мина без медикаменти! Coffee

# 42
  • Мнения: 29
Задължително ще кача снимка, но само да се прибера, че сега съм на работа  Blush То и толкова работа имам ама хайде.

# 43
  • Мнения: 80
Доколкото разбрах ни се полагат определен брой преглед с ехограф разпределени в месеците,на мен вчера за първата ФМ ми взеха 30 лв,но аз мисля че е на 2D може би за това цената е толкова ниска.Намерих една статия http://www.blitz.bg/article/29956  но ми се струва малко като реклама като се има предвид от кой сайт е,не бил вреден видеозона и че БХС бил задължителен,а тук в нашия сайт има цяла статия за това колко противоречиви са резултатите от БХС http://www.bg-mamma.com/index.php?action=article;id=651
Следващия преглед ще бъде на 16 септември,тогава ще ми бъде 2ри преглед ФМ
А имаше една статийка в baby-sling-bg.com където много добре беше обяснено за ФМ

# 44
  • Мнения: 4
Как сте мамчета,Брида честито за хубавите резултати Кой дава парола за тези албумчета  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт