Мартенски бебок се крие – той ли, тя ли – ще го видим вече ние

  • 19 862
  • 688
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Добро утро момиечета  Hug

sunny:*kiss пробвай с чашата топла вода, както каза she _moto. Дуфалака или Лактулозата (и двете съдържат лактулоза) също са безопасен вариант така, че и тях можеш да пробваш. За да не си купуваш цяло шише, дуфалака имат и вариант и на сашета е поне преди имаха, но имай предвид че и той действа бавничко - след 2-3 дни прием може да се нормализират нещата.

Брида честито за хубавите резултата и честит ти момък Simple Smile

# 16
  • Мнения: 9
Честита ни темичка момичета    bouquet

Re: (Без заглавие)
« Изпратено до: Laddy D : Четв., 29 Авг. 2013, 21:15 »
Имам предложение за теб, като за начало може да направиш един албум "Нашите коремчета", както и "Любими хора", където да качаме наши снимки с децата и мъжете ни, така ще можем да се опознаем. По-нататък може да има албум "Нашите бебета". Такива албуми имахме с януарки 2012.
Аз съм "ЗА", предполагам и вие нали? добре че ме подсещате че каква съм блейка :Д

Оххх 1 кученце ми е застанало на вратата и гледа жално,жално да му дам баничка, е спазарихме се за някой друг залък и сега останах гладна   Sad а то още чака

# 17
  • Мнения: 0
  bouquet  bouquet  bouquet Благодаря за прекрасната темичка  Hug Аз си чакам 09.09 ФМ  Mr. Green  Момичета как може и мен да ме запишете на 1 страничка  Blush

# 18
  • Мнения: 29
Моля запишете ми мъжа на първа страница  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 170
Добро утро и от мен!
За запека, питала съм доктора, Дуфалак може, както и глицеринови свещички.Помага сутрин на гладно да се хапне киви, круши, сини сливи, топла вода с малко мед, Активия...Всичко съм го пробвала...но сега с това повръщане и гадене, не мога да погледна какъвто и да е плод, та съм на свещичките.Храненето е основното, не трябва да е сухо, другите момичета вече са  го написали.
Аз под кошарка разбирам, такова нещо, в което само се стои, или играе..Подобна имах и не я ползвах почти.Иначе другите кошарки , за които вие говорите, са по-функционални и от тях имам, и дървено легълце, и накрая спим на спалнята.Не че е идеален вариант, но...и двата пъти така се получи независимо, че друго се заричах, че ще правя LaughingЗависи си от детето, ако е спокойно, ще спи без проблем навсякъде.

# 20
  • Мнения: 16
Добро утро! Честита нова темичка, прекрасна е! Много се радвам за майките видели пола на бебета  Hug

# 21
  • Мнения: 226
Добро утро, момичета!  Hug
Честита радост на всички мами с хубави изследвания и прегледи!   bouquet
Брида, много се радвам за вас!  Hug Честито момченце, със здраве и радост да си го износиш и после да го ползваш по предназначение  Joy Hug Този път сте го хванали активно и сигурно си била на 7-мото небе! А за "заплюването", мисля че трябва лично да дойдете й да й поискате ръката  Joy Аз за сега ще я запазя, даже без капаро  Peace  Joy Иначе за медицинския център - и аз исках при д-р Марков, ама нямаше часове, та се записах за д-р Павлова. Като я видях толкова младичка и леко пънк, погледнах така  Shocked После се сетих как и мен са ме подценявали заради външен вид и габарити и веднага махнах тези мисли от главата! Тя също беше много мила, внимателна, показваше всичко и обясняваше. Много ми допадна и дори на следващата ФМ пак ще ида при нея Simple Smile
sunny:*kiss, мен ме спасява само прясното млекце! По една чаша с 3 в 1 и после се вдъхновявам  smile3521 Blush
abra_cadabra, подкрепям те за работата! Ако и моята беше нормална, а не с умрели, сигурно и аз щях да я предпочитам пред това да съм вкъщи  Joy
Ди, аз в училище си давах цялата закуска на кучетата и почти всеки ден стоях гладна  Joy

# 22
# 23
  • Мнения: 16
Момичета току що четох нещо много странно. Prenatest България е тест за определяне на пола чрез ДНК и ти правят изследвания за Синдрома на Даун, Патау и Едуардс в плода за скромната сума от 2500 лв #Crazy. Полудели хора, че имало начин и за разплащане във времето #Crazy

# 24
  • Мнения: 241
Добро утро момичета. Мерси за новата темичка.
Brida - честито за прекрасното изживяване, ние които още не сме стигнали до там, определено нямаме търпение да сме на твое място. Имам една молба сложи си една лентичка да се знае в коя седмица си... аз моята ранна ФМ ще я правя в 12 седмица / 9.09/ и се надявам да видя какво човече ще е но.. може и да е срамежливо още.
За баничките - принципно аз не закусвам, а сега съм на мнение, че ям защото бебето закусва. Тая сутрин обаче нещо не съм гладна.. предполагам, че се е засрамило че върви по-едричко и сега е на диета  newsm12

По отношение на кошарките - аз не съм гледала още, защото ми се върти идея да обзаведем детската стая директно с легло, харесала съм вече варианти, и да се сложи една кошарка, която да може да се пренася лесно. От друга страна пък лично аз съм спала в кошарка до 6 годишна, и като гледам сега има креватчета, които после стават на кошарки... та все още го умувам.

Йоанка кога беше точно сватбата - я кажи мери ли роклята, дали се вижда вече сладкото коремче?  pregnant

cherry_cherry я кажи за сънищата, или не са за пред малки деца Wink  hahaha

Иначе и на мен не ми се работи, но пък офиса ми е в съседния блок и просто нямам основание за болничен - доста съм съвестна и обяснението - ми мързи ме, някакси не върви. Шефа се повтаря, че се надява поне до нова година да остана....така че ще видим. Но от сега у нас, просто няма да издържа.

Целувки за всички и лек последен работен ден  newsm51

# 25
  • Мнения: 16
Брида честито мъжле!   bouquet много е хубаво, че сте успели да го видите за дълго и то е било активно  Simple Smile Имаш ли представа на какъв ехограф те гледаха? 2D, 3D или 4D аз съм на 05.09 на скрининг и се надявам да мине добре като при теб  Grinning

# 26
  • Мнения: 16
2D, 3D или 4D аз съм на 05.09 на скрининг и се надявам да мине добре като при теб  Grinning
Мен ме преглеждаха на 4Д даже снимка ми дадоха, да си се радваме на бебока

Последна редакция: пт, 30 авг 2013, 09:53 от Гергана Георгиева

# 27
  • Мнения: 47
Добро утро  preggo

Пипи, виждам, че се вълнуваш от болничен - и при мен беше на дневен ред преди няколко дни, ма как да питам, какво да кажа - ми накрая просто казаха може ли да изляза в болничен и дори не се налагало да обяснявам защо. И така... Сега планирам как да нивата дни теми в грижи за мен Simple Smile

Йо, каква е тая работа с умрели newsm78 такова пък грам не съм си мислела, че може да работиш.

Брида, честит юнак! радвам се, че си имала такова вълнуващо преживяване. Аз още гадая какво бебе ще имаме и вчера ходих да си купува албум за бебето, където лепил снимки от ехографа, пишеш какво ти се яде, какво си мислиш ... Ама как да реша син ли или розов да взема  Blush е ще почакам до 18.09 тогава определено ще се разбере. Дотогава приемам залози Simple Smile


За ходенето до вц - при мен беше най-кофти в първите седмици, сега май се понормализирах, но сутрин хапвам мисли с прясно мляко, задължително гледам да хапвам по 1-2 ябълки дневно, да имам в менюто супи и салата.

Гери, аз за Даун платих 60 лева, резултатите чакам в началото началото на следващата седмица. Тука някоя мама спомена, че е павила също това изследване - веднага ли ти казаха резултата?

 А пък тая сума 2500 мисля да я ползвам за ремонт и обзавеждане на детската  Naughty

# 28
  • Мнения: 16

Гери, аз за Даун платих 60 лева, резултатите чакам в началото началото на следващата седмица. Тука някоя мама спомена, че е павила също това изследване - веднага ли ти казаха резултата?

 А пък тая сума 2500 мисля да я ползвам за ремонт и обзавеждане на детската  Naughty
И на мен докора ми каза сума от 80 лв, ама не е сигуен още дали ще го прави от някаква костица зависело колко е голяма, че сега е на границата. На 4 съм на преглед и ако види нещо тревожно с нея тогава ще ми го прави.
https://www.facebook.com/photo.php?v=309852345693712&set=vb. … ype=2&theater

# 29
  • Мнения: 16
Гери това е супер, но там където ще ходя аз ще ме гледат на 3D и все си мисля, че няма да се вижда добре... апарата е за ФМ, но въпреки това си мисля, че щом има 4D значи там би се видяло по-добре... newsm78 Иначе знам, че при Марков давали диск с клип на бебето и в сайта му гледах такива клипове наистина са готини. Аз реално ще ходя на скрининг в 13г.с., а в 20г.с ще отида само на фетална. Някои ходят два пъти на скрининг, други веднъж на фетална та и аз се чудя кое е по-добре. Относно паричките ФМ ще ми излезе 50лв и още 50-70 за кръвните за скрининга общо 120лв
Живо и здраво да ми е от две вечери го сънувам. Гушкам го целувам го и то се гуши в мен  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт