"Прилив и отлив" - новият сериал на Чаатай Улусой......AFK FOREVER - тема 189.5

  • 52 154
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 527
За темичката  Hug Hug
Лек ден на всички  Hug Hug

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Добре заварили в новата тема!
Благодаря!!! Hug



Неси, нашите хора взеха да се примъкват един по един към БГ! Mr. Green
Браво за Туитъра! Скоро да се похвалиш ......с Ча като последовател....  bouquet
Вани, взимам си бележка от забележката! Mr. Green

Снощи и аз щях да ходя на концерта, ама беше нещо като служебен ангажимент и предпочетох да пропусна! Ако знаех че мога да срещна Едже щях да отида,  да я причакам и по-разпитам! Joy

Скрит текст:
П.С.Уникални, естествени снимки на Хазал! Фотосесията на Сери бледнее преди нея!
Моля не ме убивайте с камъни!

# 32
  • Варна
  • Мнения: 25
Здравейте,момичета!Благодаря за новата тема  bouquet
Хазал е страхотна на снимките(как ми се искаше да е с тази визия и в АФК)
Виждам в старата тема е възникнал спор относно турския език и превода.....момичета,не се карайте.И двете можете да се включите и да помогнете в превода на ПО,а защо не и в превода на АСК.Сигурна съм,че всички тук(които са  "боси",като мен с конкретния език)ще сме ви благодарни!
Неси,много се радвам,че Едже те е отразила в туитър!Дай боже скоро и Ча да го направи.В теб ни е надеждата Praynig
Ама и тя защо не туитна,че ще идва към БГ,а да беше взела и Ча......малко да си почине момчето,да релаксира Whistling.Такова посрещане щяхме да им спретнем Crazy

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 732
Хайде и аз да се цопна тук Flutter Crazy

Хубав уикенд newsm68 family

# 34
  • Мнения: 1 312
Мини систърче, страхотна темичка! Hug

Неси, честито! Peace Пиши й другият път да доведе и нашето ашкъмче, да види на живо на какво се казва приливна вълна от български Джансута. Joy

Значи Ча е бил без шефове над главата си тези дни. Mr. Green

# 35
  • Мнения: 1 312
Hazal Kaya - Hurriyet reportage in English
31 август 2013 г. в 14:15

‘Aşk’is one of the most pretentious series of the new season and in which they have most faith. The protagonist Hazal Kaya told us the weight-loss story, the gossip about the wedges under her and how did she deal with the fame that came in an early age

 

According to a research the series which contain the name “Ask” succeed more…

-       Maybe we need love (Ask)

 

 R-reporter and HK-Hazal Kaya

 

R:  How would you describe this need?

HK: It’s a good feeling but on the other hand is a hormonal state. No need to exaggerate.

R: There’s  a sentence in the series’ promotion : “ Which is the thing  that money can’t buy”? What do you think it is?

HK: Health!

R: But, can love be bought?

HK: Can a bough love be called “love:? How healthy is that? The subject goes around and turns back to health again.

R: The character you perform. Azra, who is she, what kind of person is she?

HK: Tennis teacher. She takes care of her family, Everything starts with an event which marks her personality in life. What seems to be caused by the momentary courage.

R: Is there another new way that the character you will be performing, Azra will excite us, compared to the ones you performed until now?

HK: Until now I have always played young girls, for the first time I am playing a new woman.  Azra is more different, stands on her own legs, strong. The one who resembles me the most from all the characters I played. I find her the same as me, in the strong side. The same as Azra I took responsibilities in a young age.

R: The strong side you mentioned, when, to whom and what against occurred?

HK: I started this work when I was 16! What else more?

R: Was your preference to take responsibilities in a young age?

HK:  Yes, when is courageous and says: “I will do this thing, doesn’t think of the results of that thing and how will that affect their life”. For example my mom and my aunt told me “Finish the university, then work as an actress. We will always by your side” I didn’t obey them. I was born in the 8th month anyway, I am a hasty person

R: How did you deal with the fame that came in a young age?

HK:  It was a difficult state. In adolescence you have the feeling “Let everyone confirm they like me”. This isn’t good, because it’s not true.  Not everyone likes me and doesn’t have to. I got over this by accepting it. I tried to defend myself in my own small word.

R: The reason you have this stance “I have my limits/walls” is the one you explained, you started the work so early?

HK: No. From my childhood those around me said I was a “spoiled and frosty” type. The reason of this I think is my face expression. In fact my entire family is like this. Otherwise I am not frosty, in fact I wish I could be like that, Because I adore those who stay like that.

R: Before the shooting, you said “I made a new entry in fashion and style topics”. However you ore one of the famous faces of the screen, why are you so late?

HK: I don’t pay attention to what I wear when I go out. The important thing for me is to feel comfortable.  Maybe not paying attention to what I wear is a method through which I protect myself a bit.

R: A protection against what?

HK: I say” I have a personal life too and I dress like this”. I wear baggy pants, I Have my unclean “Converses” too. I like to wear “Wans”, I don’t go and buy “Gucci’s” shoes for example

R: What happened now that you changed your decision?

HK: I am growing up! For example if I am going for a reportage and there is photo shooting too, I have to dress more chic. I came to a state “”Okay I should dress better” 

 

I didn’t have any expectations like “I wish I were 5 cm taller”

 

R: There is being written that you used wedges in the set

HK: Everywhere in the world, including the actors 190cm of height if needed for the angle of the camera they give them wedges.

R: You have lost so much weight. How happened?

HK:  Due to my “Sugar disease I gained weight for one and half month. The period I had to accept my disease was troublesome. Think about it, 22 years old and after I eat a meal my sugar skyrockets then suddenly falls and I was falling asleep. Then I made a proper nutrition plan for my disease, I started to cook for myself. In 2,5 months I reunited my health, I lost 11 kilos.

R: Did you go to the USA to lose weight?

HK: I went for acting education, , I spent my weight-loss time there too. I started to walk everyday half an hour.  Also I scheduled a daily program for myself. I bought a Cardio-dance  DVD. I was working with it. After I drunk my coffee at 9 a.m. I watched “Fitness Blenders” and I followed them one by one.

 

August 2013

 

http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay/72810/2368/1/ha … e-31-agustos-2013

 

Translation: Helena

 

# 36
  • Мнения: 6 105
Зори, това с чичо Гуги ли е преведено на англ. или го копна отнякъде?

# 37
  • Мнения: 9
Репортажът с Хазал:

''Любов'' е един от сериалите на Канал Д, на който много се доверяват през новия сезон и който е с високи очаквания. Главната актриса Хазал Кая разказа за новата си работа, отслабването, слуховете за трупчето, на което стъпва и за това как се е справила със славата, дошла в ранна възраст.

Според проучване сериалите, в чието заглавие съществува ''Любов'', много повече са хващали ''коренче''...

- Може би имаме нужда от обич...

Как запълвате тази нужда?

- Хубаво чувство, но от друга страна е и хормонално състояние. Няма нужда да се прекалява.

Според Вас какво е това в уводното изречение на сериала: ''Какво парите не могат да купят?''

- Здраве!

Добре, а любовта може ли да се купува?

- Може ли да се каже любов на купена любов? Колко здравословно е това? Темата се върти, върти и пак се връща към здравето.

Коя е Азра, която пресъздавате? Каква е?

- Учител по тенис. Грижи се за семейството си. Всичко започва с една случка, изживяна в живота на героите. Вижда се как моментна смелост е причина за какво ли не.

Героинята Ви Азра има ли нещо различно от другите пресъздадени от Вас героини, което да ни развълнува?

- Досега винаги играех млади момичета. За първи път съм в ролята на млада жена. Азра е по-различна, тя е силна жена, която може да стои на собствените си крака. Тя е тази от всички презсъздадени от мен героини, която най-много прилича на мен. По отношение на силата я оприличавам с мен. Както Азра, така и аз от ранна възраст се нагърбих с отговорности.

Силната ви страна, за която споменахте, кога и срещу кого, срещу какво се появи?

- Започнах тази работа на 16 години. Какво още може да бъде!/Какво друго!/

Ваш ли беше изборът да се нагърбите с отговорности от ранна възраст?

- Да. Когато човек се осмели и каже ''Аз ще го направя'', не мисли за резултатите и за това как живота ще реагира. Например майка ми и леля ми ми бяха казали ''Завърши университета, а после се занимавай с актьорско майсторство. Ние винаги сме с теб'', не ги послушах. И без това съм се родила в осмия месец, прибързан тип човек съм.

Как успяхте да се справите със славата, дошла в ранна възраст?

- Беше трудно и тежко положение. В ергенския си период се вманиачаваш на това ''Всички да ме харесват и одобрят'' Това не е добре, защото не е реално. Не може всички да ме обичат и не са длъжни да ме харесват. Приех го и го преодолях. Опитах се да защитавам себе си в моя малък свят.

Това Ваше отношение ''Имам прегради/стени/'' се дължи на това, че сте почнали толкова рано в този бизнес ли?

 - Не. Още от детството ми хората около мен ми казват, че съм ''разглезена и студена''. Мисля, че причината за това е изражението на лицето ми. Всъщност нашето семейство е такова. Иначе не съм студена, де да можех да бъда такава. Защото много харесвам тези, които могат да отстояват такава позиция.

ЦЕЛТА МИ Е ДА СЕ ЗАЩИТЯ

Преди фотосесията казахте "Наскоро навлязох в областта на модата и стила''. А пък сте едно от най-популярните лица на екрана. Защо толкова закъсняхте?

- Много не знам какво обличам, когато излизам навън. За мен важното е да се чувствам комфортно. Може би причината да не отдавам важност на това какво обличам е методът ми да се защитавам.

Защитаване срещу какво?

- Казвах си ''И аз имам личен живот и така се обличах''. Обличам шалвари, имам изцапани Converse. Обичам да обувам Vans. Например не отивам да си купувам обувки от Gucci.

А сега какво се случи, че променихте решението си?

 - Пораствам! Например когато отивам да дам репортаж, ако има и фотосесия, и ако трябва да съм по-официално облечена, то аз съм в състоянието, което казва ''Добре, трябва да го облека''.

НЯМАМ НИКАКВО ОЧАКВАНЕ ОТ СОРТА НА ''ДЕ ДА БЯХ С 5 СМ. ПО-ВИСОКА''

Пише се, че на сета ползвате трупче...

- Навсякъде по света, ако се налага заради ъгъла на камерата, дават трупче, дори и на артистите с ръст 1.90.

Много килограми сте дали. Как стана?

- Понеже съм диабетичка напълнях в рамките на месец и половина. Трудно мина и периода, в който трябваше да приема болестта. Помисли! На 22 години съм и след като ям захарта ми се покачва, след това се понижава и заспивам! После си направих една програма за хранене, която е подходяща за болестта ми, започнах да готвя ястията си. В рамките на 2 месеца и половина оздравях, отслабнах с 11 килограма.

Отидохте в Америка, за да отслабнете ли?

- Отидох заради обучение, там прекарах и периода на отслабване. Започнах да вървя всеки ден по час и половина. След това си изкарах дневна програмна схема. Взех DVD с кардио и танци, по него работих. След като изпивах кафето си в 9.00 сутринта, започвах да гледам Fitness Blenders и го прилагах едно към едно.

# 38
  • Мнения: 1 312
Зори, това с чичо Гуги ли е преведено на англ. или го копна отнякъде?

Взех го от фейса. Peace  

# 39
  • Мнения: 9
Ох, чак сега видях, че интервюто е преведено на английски. Ама и не казвате по-рано, ейй...

Неси,много се радвам,че Едже те е отразила в туитър!Дай боже скоро и Ча да го направи.В теб ни е надеждата Praynig

Дано! Praynig

Неси, честито! Peace Пиши й другият път да доведе и нашето ашкъмче, да види на живо на какво се казва приливна вълна от български Джансута. Joy

хаха Joy

Стели,    bouquet

Неси, нашите хора взеха да се примъкват един по един към БГ! Mr. Green
Браво за Туитъра! Скоро да се похвалиш ......с Ча като последовател....  bouquet
Някой ден...може би...

Уникални, естествени снимки на Хазал! Фотосесията на Сери бледнее преди нея!
Моля не ме убивайте с камъни!
Стели Hug какви камъни?! Rolling Eyes И аз съм на същото мнение!

# 40
  • Мнения: 1 786
Неси,   bouquet   bouquet  bouquet Тъкмо се мъчех да превеждам от английски.  ooooh!

Може ли да копирам превода и в страницата на сериала на Хазал?

# 41
  • Мнения: 6 105
Неси,душице,благодаря ти  Hug

Ех,тази Хазал и на екрана и в интервюта, не ми променя мнението за себе си.Браво на това момиче!

# 42
  • Мнения: 1 312
Неси, благодаря за превода!

# 43
  • Мнения: 9
Неси,   bouquet   bouquet  bouquet Тъкмо се мъчех да превеждам от английски.  ooooh!

Може ли да копирам превода и в страницата на сериала на Хазал?

Може.

# 44
  • Мнения: 1 786
Неси,   bouquet   bouquet  bouquet Тъкмо се мъчех да превеждам от английски.  ooooh!

Може ли да копирам превода и в страницата на сериала на Хазал?

Може.

Добре, благодаря!   bouquet Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт