"Прилив и отлив" - новият сериал на Чаатай Улусой......AFK FOREVER - тема 189.5

  • 52 153
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 1 786
Heart Eyes

Скрит текст:

Якоо! Нека и Хазал научи нещо от Чачи, няма само той от нея, я!  Laughing Joy

# 47
  • Мнения: 34
Репортажът с Хазал:

''Любов'' е един от сериалите на Канал Д, на който много се доверяват през новия сезон и който е с високи очаквания. Главната актриса Хазал Кая разказа за новата си работа, отслабването, слуховете за трупчето, на което стъпва и за това как се е справила със славата, дошла в ранна възраст.

Според проучване сериалите, в чието заглавие съществува ''Любов'', много повече са хващали ''коренче''...

- Може би имаме нужда от обич...

Как запълвате тази нужда?

- Хубаво чувство, но от друга страна е и хормонално състояние. Няма нужда да се прекалява.

Според Вас какво е това в уводното изречение на сериала: ''Какво парите не могат да купят?''

- Здраве!

Добре, а любовта може ли да се купува?

- Може ли да се каже любов на купена любов? Колко здравословно е това? Темата се върти, върти и пак се връща към здравето.

Коя е Азра, която пресъздавате? Каква е?

- Учител по тенис. Грижи се за семейството си. Всичко започва с една случка, изживяна в живота на героите. Вижда се как моментна смелост е причина за какво ли не.

Героинята Ви Азра има ли нещо различно от другите пресъздадени от Вас героини, което да ни развълнува?

- Досега винаги играех млади момичета. За първи път съм в ролята на млада жена. Азра е по-различна, тя е силна жена, която може да стои на собствените си крака. Тя е тази от всички презсъздадени от мен героини, която най-много прилича на мен. По отношение на силата я оприличавам с мен. Както Азра, така и аз от ранна възраст се нагърбих с отговорности.

Силната ви страна, за която споменахте, кога и срещу кого, срещу какво се появи?

- Започнах тази работа на 16 години. Какво още може да бъде!/Какво друго!/

Ваш ли беше изборът да се нагърбите с отговорности от ранна възраст?

- Да. Когато човек се осмели и каже ''Аз ще го направя'', не мисли за резултатите и за това как живота ще реагира. Например майка ми и леля ми ми бяха казали ''Завърши университета, а после се занимавай с актьорско майсторство. Ние винаги сме с теб'', не ги послушах. И без това съм се родила в осмия месец, прибързан тип човек съм.

Как успяхте да се справите със славата, дошла в ранна възраст?

- Беше трудно и тежко положение. В ергенския си период се вманиачаваш на това ''Всички да ме харесват и одобрят'' Това не е добре, защото не е реално. Не може всички да ме обичат и не са длъжни да ме харесват. Приех го и го преодолях. Опитах се да защитавам себе си в моя малък свят.

Това Ваше отношение ''Имам прегради/стени/'' се дължи на това, че сте почнали толкова рано в този бизнес ли?

 - Не. Още от детството ми хората около мен ми казват, че съм ''разглезена и студена''. Мисля, че причината за това е изражението на лицето ми. Всъщност нашето семейство е такова. Иначе не съм студена, де да можех да бъда такава. Защото много харесвам тези, които могат да отстояват такава позиция.

ЦЕЛТА МИ Е ДА СЕ ЗАЩИТЯ

Преди фотосесията казахте "Наскоро навлязох в областта на модата и стила''. А пък сте едно от най-популярните лица на екрана. Защо толкова закъсняхте?

- Много не знам какво обличам, когато излизам навън. За мен важното е да се чувствам комфортно. Може би причината да не отдавам важност на това какво обличам е методът ми да се защитавам.

Защитаване срещу какво?

- Казвах си ''И аз имам личен живот и така се обличах''. Обличам шалвари, имам изцапани Converse. Обичам да обувам Vans. Например не отивам да си купувам обувки от Gucci.

А сега какво се случи, че променихте решението си?

 - Пораствам! Например когато отивам да дам репортаж, ако има и фотосесия, и ако трябва да съм по-официално облечена, то аз съм в състоянието, което казва ''Добре, трябва да го облека''.

НЯМАМ НИКАКВО ОЧАКВАНЕ ОТ СОРТА НА ''ДЕ ДА БЯХ С 5 СМ. ПО-ВИСОКА''

Пише се, че на сета ползвате трупче...

- Навсякъде по света, ако се налага заради ъгъла на камерата, дават трупче, дори и на артистите с ръст 1.90.

Много килограми сте дали. Как стана?

- Понеже съм диабетичка напълнях в рамките на месец и половина. Трудно мина и периода, в който трябваше да приема болестта. Помисли! На 22 години съм и след като ям захарта ми се покачва, след това се понижава и заспивам! После си направих една програма за хранене, която е подходяща за болестта ми, започнах да готвя ястията си. В рамките на 2 месеца и половина оздравях, отслабнах с 11 килограма.

Отидохте в Америка, за да отслабнете ли?

- Отидох заради обучение, там прекарах и периода на отслабване. Започнах да вървя всеки ден по час и половина. След това си изкарах дневна програмна схема. Взех DVD с кардио и танци, по него работих. След като изпивах кафето си в 9.00 сутринта, започвах да гледам Fitness Blenders и го прилагах едно към едно.


Неси Hugневероятна си Blushблагодаря ти   bouquet  bouquet  bouquet

# 48
  • Мнения: 6 105
Heart Eyes

Скрит текст:

Якоо! Нека и Хазал научи нещо от Чачи, няма само той от нея, я!  Laughing Joy

По-скоро фотографа на Хазал е видял от фотографа на Чаги  Joy

# 49
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Неси благодаря за превода     bouquet   Heart Eyes   bouquet
Ето това се казва земен човек,как да не я обичат хората  Heart Eyes
Не й е от жизненоважно значение никой да не я види без грим и прическа,не се притеснява да отговаря съвсем искрено на неудобни въпроси,не отдава значение на ръста,защото дори да беше 1,90 висока и с манекенска фигура пак нямаше да й е от значение за самочувствието  Peace Абе избщо,който има умствен багаж още от първото изречение си личи  Peace А тази болест е много гадна,добре,че си е нагодила режим за хранене и се чувства добре  Peace

# 50
  • Мнения: 2 788
Неси, много благодаря,  Hug интервюто потвърждава мнението колко е готина и земна, има си вкус, не се води по хорското мнение, направи каквото е необходимо,и срази критиците си, тя няма манекенска визия, въпреки че е много красимва, но има чар и харизма, неща, които не се постигат с грим и фотошоп  Mr. Green

НЕВЕРОЯТНА, СТРАХОТНА ХАЗАЛ!

Чачи  дали ревнува  newsm78 Laughing

# 51
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 527
Е за това я харесвам толкова много Хазал,отново показва колко е над нещата,и колко земен човек е,а за интелигентността няма смисъл да я споменавам,тя си е ясна просто  Heart Eyes
Неси ,отново ти благодаря за положения труд   bouquet  bouquet

# 52
  • София
  • Мнения: 30 271
....

Чачи  дали ревнува  newsm78 Laughing

За какво да ревнува, той в момента снима с най-красивата и можеща актриса в ТР  Mr. Green (така излиза от интервютата й). Сега може да е спокоен, че никога няма да го засекат с нея да яде нещо от плик на пътя. Такова нещо е недопустимо за звездите  Naughty

http://www.youtube.com/watch?v=uUonvH_mp3g

# 53
  • Варна
  • Мнения: 25
nesi,благодаря отново за труда,който полагаш  bouquet
Направо настръхнах четейки интервюто.Толкова е земна и естествена,прекрасна!

# 54
  • Мнения: 1 786
....

Чачи  дали ревнува  newsm78 Laughing

Слушам Чаатай, слушам Хазал и все повече си обяснявам, защо нищо не би могло да се получи между тях, дори и да е имало привличане, каквото беше и е моето усещане още от времето на заснимането на АФК. Тя е много, много по- напред от него. Но, разбира се, няма как да се пренебрегне факта, че тя е в този бизнес много по- отдавна от него и, че има силната подкрепа на майка си, която, по всичко личи, я е възпитала повече от добре. За родителите на Чаатай нищо не съм чувала, така че не мога да ги сравнявам с Хазал по тази линия.  Peace



# 55
  • София
  • Мнения: 30 271
....

Чачи  дали ревнува  newsm78 Laughing

Слушам Чаатай, слушам Хазал и все повече си обяснявам, защо нищо не би могло да се получи между тях, дори и да е имало привличане, каквото беше и е моето усещане още от времето на заснимането на АФК. Тя е много, много по- напред от него. Но, разбира се, няма как да се пренебрегне факта, че тя е в този бизнес много по- отдавна от него и, че има силната подкрепа на майка си, която, по всичко личи, я е възпитала повече от добре. За родителите на Чаатай нищо не съм чувала, така че не мога да ги сравнявам с Хазал по тази линия.  Peace
....

Емиии, да се учи от такива като нея (ако питаш мен), защото някои от приятелствата му, му излязоха солено  Tired

# 56
  • Мнения: 141
Всички момичета от темата Хазал Кая в новия сериал A.Ş.K. по Kanal D - *Тема 7* сърдечно блогодарим на Неси за превода на интерюто с Хазал Кая и за разрешението преводът да бъде публикуван и в нашата тема.

# 57
  • Мнения: 34
пак се стяга туит  Joy Joy Joy Joy Joy

# 58
  • Плевен
  • Мнения: 359
Хоп, запис   bouquet Hug

# 59
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Неси, Hug благодаря за превода!  love001 newsm51

Хазал, както винаги знае кога какво да каже, естествена, интелигентна и красива... Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт