Без цикъл след раждане-до кога?

  • 3 437
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • На топло...
  • Мнения: 584
Не, съвсем нормален цикъл. По-кратък дори. Но това първия път.
Втория бях със спирала и тя ми очерни животеца. 15 дена текат реки, 15 дена пауза и пак така. Като я махнах - цикъл от по 5-6 дена, като от тях вторият много силен, след третия само зацапване.

# 16
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 269
Леко да отклоня, казаха ми, че много често след липса на цикъл поради кърмене, когато дойде, е много обилен, при вас така ли беше?

При мен беше мноооого обилен, да. За щастие само 3 месеца беше така, после забременях. Mr. Green
Сега със дъщеря ми беше също много силен първите 2-3 пъти, после изчезна за 2 месеца, после пък варираше като дължина, все още не се е нормализирал. Обаче аз още я кърмя, а имам подозрения и че наближавам критическа, така че кашата е голяма при мен.

# 17
  • Мнения: 1 707
След годинката беше, кога точно, не помня  Embarassed Кърмих доста след това. Беше си съвсем нормален, не по-дълъг, нито по-обилен.

# 18
  • Мнения: 27 524
месец някъде  Rolling Eyes
[/quote]

Еее, не е много, спокойно, ще дойде, може и след месец  Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 1 289
На приятелката ми, която роди тази година, й дойде около 3 месеца след раждането. Цедеше се, ако има значение.

# 20
  • Мнения: 1 028
А защо ти е цикъл  newsm78

Това е най-големия бонус на раждането, наслаждавай му се докато можеш.
На мен лично цикъла ми се възобнови година и три месеца след раждането. Беше като река - с нощни превръзки през 2 часа протичах. В комбинация с 3-дневни болки по време на самия цикъл и менструални болки седмица преди това  Crazy

Но винаги ми е бил болезнен (макар и само по 1 ден до преди това) и ми течеше все по 7 дни. След раждането стигаше до 8-9 дни, като 7 буквално течеше  ooooh!

За щастие отново съм бременна, дано пак отърва поне година след това.

# 21
  • София
  • Мнения: 23 190
на мен ми трябва цикъл, защото искам пак да забременявам  Rolling Eyes
и понеже не става по класическия начин, на лекарите им трябва.

# 22
  • Мнения: 1 028
Точно преди да ми дойде ходих на гинеколог, че получих някаква инфекция. Лекарката не можа да ми каже кога ще ми дойде цикъл, каза че не се знае, когато тогава. Буквално седмица след това се оциклих  Sad

Така че остава само да си го чакаш. Аз спрях нощните кърмения около годинката, значи три месеца по-късно дойде. Но след спирането на нощното кърмене кърмата рязко намаля, предполагам това е спомогнало и за самия цикъл да се възстанови. Надявам се това да ти помогне  Peace

# 23
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 804
Първият път ми дойде 4 месеца след раждането, вторият - 5. И двете ми деца са дълго кърмени. Синът ми продължава да е основно на кърма.

# 24
  • Мнения: 1 334
Цикълът ми дойде 2 месеца след раждане.Бебето е изцяло на кърма.Не прави нощна пауза.Та явно кърменето не винаги е причина за липса на цикъл Wink Индивидуално е.Иначе ми е по-обилен отпреди да забременея.

# 25
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 804
Индивидуално е.Иначе ми е по-обилен отпреди да забременея.
Дам. И при мен също.

# 26
  • Мнения: 285
На мен ми дойде около 6 месеца след раждането. Кърмих до годинка. Цикълът ми
си беше без промяна, но се закотви на 28 дена. Преди варираше непрекъснато. Peace

# 27
  • Мнения: 140
И аз знам, че докато кърмиш нямаш цикъл, дали е така след някой друг месец ще разбера. А иначе сега имам въпрос от една приятелка, която роди преди два месеца. Тя няма профил тук, затова питам от нейно име дали е нормално след естествено раждане, все още да не и спира цикъла, вече 2 месеца.

# 28
  • Мнения: 134
На мен пък с първото дете ми дойде 6-тия месец, а с второто 3-тия. И двете ми деца са кърмени до 9-ти месец. Цикълът си ми беше нормален.

# 29
  • Мнения: 155
Детенцето ми е на почти 3 месеца,но все още нямам цикъл.Кърмя!

Общи условия

Активация на акаунт