Нова седмичка е тук,чакаме отчети вкуп! (6-12.02)

  • 9 323
  • 226
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 362


Дея, здравей слънчице!!!! Ей колко прекрасно изглежда тази лентичка в подписа ти! Дано скоро и ние да се накичим с такива!


Hug Hug Дано желая ви го на всички от сърце  Hug  Heart Eyes скоро и вие като моята лентичка  Grinning

# 31
  • Мнения: 529
Здравейте сладурани и любими наши бремелинки. Grinning
Дея, твоята лентичка радва всички ни.  Heart Eyes
Аз се чудех дали да ви пиша днес, че само проблеми и лоши работи са ми на главата. Cry Бях си по Плевен тия дни - и моя татко хич не е добре, на 50 години е, а виждам как бухвално се разпада пред очите ми.  Cry Сега е в болница, а аз цял ден чета в нета за болести и вече съвсем се сдухах. Докладвам на майка ми преди малко какво съм прочела за заболяването, а тя ми вика - ти ще станеш половин доктор. Милата тя не знае, че в някои области вече съм цял доктор Wink /не съм им казвала за нашите бебе-опити, да не ги тревожа и с това/ Та такива работи при мен, дайте вие някоя хубава новина, да се порадвам на аванта Sunglasses

# 32
  • Мнения: 9 093
Каки, съжалявам да прочета за още един болен татко... Sad
Сериозно ли е?
Хубаво е поне че има инфо, че човек като не знае за какво става въпрос, страхът е още по-голям Confused
Цункам те, с теб съм  Hug

# 33
  • Мнения: 529
Благодаря ти миличка,  Heart Eyes той си е болен от няколко години - хронична бъбречна недостатъчност, която е необратима,  Rolling Eyes и води и други заболявания след себе си, ама сега направи инфаркт, откриха му подагра и искат да му режат пръста на крака и въобще толкова много работи, че направо не е за разправяне. Най-лошото е, че и той както споделя и Ирини за нейния татко, не иска да се бори, само вика, сега като гушна букета....и подобни Sad

# 34
  • Мнения: 9 093
 Cry
Давайте му кураж...лошо е като се отчая човек, но нали затова е семейството- да е до него в моментите на слабост...знам колко ти е трудно, но трябва да сте силни заради него, да вярвате че ще се оправи. И се надявам да е в ръцете на добри лекари  Praynig

# 35
  • София/Перник
  • Мнения: 985
ееех... какви вести само  Sad  Cry
Стеф е права. нямам какво да кажа повече, тя го е казала много хубаво.

Единствено, че вярвам в "оправянето" на нещата или по-скоро се надявам и се моля!!!

Оф, искаше ми се да ви пусна линка със снимки от приключилия едногодишен ремонт на нашето жилище, ама...
какичка - само заради молбата ти да се порадваш на аванта - айде:

блока отвън --> http://community.webshots.com/album/326929303saYYkA

вътре --> http://community.webshots.com/album/547161208qZGVEh

и банята (нашата гордост) --> http://community.webshots.com/album/547161058Cjbqza

Приятно гледане! (няма обзавеждане, щото нали се сещате - събираме ги $ ....еех)
А пък като попълним и с мебели - ще ви поканя вече официално виртуално на гости  Laughing Laughing Laughing

# 36
  • София
  • Мнения: 2 044
Благодаря ти миличка,  Heart Eyes той си е болен от няколко години - хронична бъбречна недостатъчност, която е необратима,  Rolling Eyes и води и други заболявания след себе си, ама сега направи инфаркт, откриха му подагра и искат да му режат пръста на крака и въобще толкова много работи, че направо не е за разправяне. Най-лошото е, че и той както споделя и Ирини за нейния татко, не иска да се бори, само вика, сега като гушна букета....и подобни Sad
Kakichka  искрено ти съчувствам,знам какво ти е,майка ми претърпя операция наскоро и направо не знаех къде се намирам от притеснение CryТрябва да си силна и да не се предаваш HugДано да се оправи човека

# 37
  • София
  • Мнения: 2 044
ееех... какви вести само  Sad  Cry
Стеф е права. нямам какво да кажа повече, тя го е казала много хубаво.

Единствено, че вярвам в "оправянето" на нещата или по-скоро се надявам и се моля!!!

Оф, искаше ми се да ви пусна линка със снимки от приключилия едногодишен ремонт на нашето жилище, ама...
какичка - само заради молбата ти да се порадваш на аванта - айде:

блока отвън --> http://community.webshots.com/album/326929303saYYkA

вътре --> http://community.webshots.com/album/547161208qZGVEh

и банята (нашата гордост) --> http://community.webshots.com/album/547161058Cjbqza

Приятно гледане! (няма обзавеждане, щото нали се сещате - събираме ги $ ....еех)
А пък като попълним и с мебели - ще ви поканя вече официално виртуално на гости  Laughing Laughing Laughing
   Галски много ви е готино жилището! Grinning А в кухнята плочките са убийствени,плочки са нали?И банята е жестока! Joy Joy Joy

# 38
  • София/Перник
  • Мнения: 985
 Галски много ви е готино жилището! Grinning А в кухнята плочките са убийствени,плочки са нали?И банята е жестока! Joy Joy Joy
Laughing ааа мерси, мерси. Плочки са в кухнята - мдааа  Grinning . Голяма плочка, разделена на 6 ивици, с убийствена цена, но за малкото квадрати - прежалихме ги  Sunglasses

# 39
  • Мнения: 1 329
Каки
много съжалявам за татко ти. Напоследък само лоши неща се чуват, много млади хора се разболяват. Искрено се моля да му вдъхнете кураж и той да има сили да гледа напред. Тази вечер ще кажа една молитва за него.

Галски, супер ви е жилището. Ама как няма да е супер, като ти си архитект....Браво за избора! Peace

Тедулински, честити ти нови одежди...Да си ги носиш със здраве. Peace


# 40
  • Мнения: 529
Оф, искаше ми се да ви пусна линка със снимки от приключилия едногодишен ремонт на нашето жилище, ама...
какичка - само заради молбата ти да се порадваш на аванта - айде:
Благодаря, Галски,  изплакнах си очите с хубавата ви къща.  Laughing Много хубаво е станало, личи си майсторска ръка... Laughing И час по-скоро да го напълните с детска глъч  Mr. Green
А така, сега още някой да се похвали с нещо хубаво? Я бръкнете в торбата и вижте какво ще изскочи  Thinking Няма само мойто мрънкане да се запише днес  Wink

# 41
  • Мнения: 3 971
Здрасти Hug
Днес бяхме на преглед и всичко е наред Hug
Остановиха че матката ми е силно обърната назад , та искам да успокоя момичетата с моя проблем-  това не пречи на бебеправенето Flutter - само може малко да забави Tired!
Моя мъж все се оплаква Joy преди да забременея -че съм била нимфоманка и съм нямала насита а той горкия имал нужда от почивка Joy, а сега че неможел да прави секс (препоръчеха ни) hahaha hahaha hahaha Ех тези мъже угода нямат Mr. Green
Ама днес като видя сладура и така се размаза милия от радост, че за да не го нарани сам отложи секса за по-нататък! hahaha

# 42
  • Мнения: 980
Здравейте на всички и от мен. Hug Аz малко се поzагубих, че ай така предпраzнично имам иzпити и съм се zачела неЩо newsm78 Mr. Green
Желая ви весела седмица с малко студ и много топли емоции
ПП. ние преz уикенда Ще работим на нивата, та дано се похваля тоzи месец с вzети иzпити и 2 чертички Blush

# 43
  • Мнения: 1 950
Добра вечер Laughing
Какичка Hug, много мъчно ми стана за татко ти, стискам палци да се оправи, а вие му давайте кураж много е млад още, кви букети, кви пет лева, да се стяга, че внуци ще има да гледа Laughing
Галски, впечатлена съм много Laughing, браво на вас, страхотно сте го направили, пожелавам ви бързо да събирате парички за обзавеждането Laughing
Dvv и аз съм с обърната матка, на мен също са ми казали, че не пречи, но може да го забави, дано това да е само причината, че не ни се случва все още Praynig
А пък колкото до мъжете, ама си абсолютно права Joy Joy Joy
само където те го казват същото за нас Mr. Green

# 44
  • Мнения: 4 970
Добро утро ,момичета-кокичета! Hug( Е- за кокичета е твърде рано SadНАвън е студено (-13 Shocked),снегът скърца....абе- най-добре си стойте на топличко  Wink
Аз вече съм на линия и ви чакам една по една  да се събудите! LaughingХубав ден ви желая!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт