"Есен настъпва, а МАРТ е далече, но в корема на мама тупти малко човече "

  • 18 903
  • 685
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 540
Нямате изчитане Simple Smile Благодаря за новата темичка  Hug
Много е хубаво, че бебенцата в тумбаците ни растат, радват ни и ни дават поводи на споделяме тук :

Честито на мамите, узнали пола  Heart Eyes

Днес и аз бях на ЖК. Бебето се развива много добре, отговаря си на седмиците. Много шаваше, докато го гледахме на ехографа. Докторката не можа да каже пол, но предполага, че ще е мома Simple Smile Потвърждава твърдението на Балев от ФМ Simple Smile Бебето си смука пръста, чеса се по челото, мятка се насам натам и накрая се завъртя с гръб и се намести да спи Simple Smile Качила съм 3 кг досега. Този път ми пуснаха само изследване на влагалищен секрет. Спомена сякаш следващия път да отида гладна и жадна, но това няма как да стане, тъй като прегледа ще бъде чак в 10 ч. Ще пукясам дотогава, ако не зобна нещо!

Бубето, Пет. Цветкова ли имаш предвид? Ако не си доволна, имаш право да си смениш следящия бремеността. Много неприятно, че са те минали едва ли не на конвейер.

Лека вечер на всички, желая ви една спокойна нощ без ставане до тоалетната и болки в таза и къде ли още не.

# 31
  • Мнения: 17
Здравейте мами  Hug Записвам се в новата темичка  Peace Мале, много бързо вървят темите ни. Мисля, че сме на първо място по писане преди Януарските, Февруарските и Априлските мами  Party
Честито на всички мами минали прегледи и на тези знаещи пола  Hug Ехх, вече нямам никакво, ама никакво търпение да дойде 12ти  Praynig Дано, дано всичко да  е наред и при мен и да разберем пола на нашето бебче  Praynig Пък дано и със снимка се сдобия за да я пусна при другите уникални снимчици във ФБ групичката ни  Peace
Да питам тези мами които ходят в Тина Киркова - една моя клиентка ми спомена, че е родила при др. Панова и е много доволна от нея. Имате ли някакво мнение или да сте чували от близки за нея?  newsm78  Каза, че страшно много мами ходят при нея и за съжаление малко набързо преглежда защото било пълно с бременни, но иначе била супер добра. За ЖК струвало 400-500лв. при нея  newsm78
Лека вечер, момичета и сладки сънища от мен  Peace Hug Hug Hug

# 32
  • Мнения: 3
Sweetapril'/аз си следя бременноста в Тина киркова,ама при Косовски и Стратиева.Обаче за Панова само хубави неща съм чувала,дано не грвша.Успех

# 33
  • София
  • Мнения: 61
Здравейте и в новата тема!  Hug

Аз да си призная преди две седмици докторът предположи, че е момче нашето бебенце, но не смея да кажа, преди да е сигурен.

Искам пак да повторя молбата си да ме добавите във ФБ, защото не знам къде да намеря момичетата, на които да пиша на лични. Съжалявам, не съм много в час със сайта.

Tiny, на теб специално искам да кажа, че ти се възхищавам. Нямам представа с какво се бориш, но явно е сериозно, за разлика от хилядите глупости, които ни втрисат ежедневно - неидеално БХС, болки тук, сърбеж там и край - паника. Като казвам това, упреквам себе си: без да съм хипохондричка, все си търся нещо, за което да се тревожа. Пожелавам ти силно, позитивно и борбено човече - като теб!:)

# 34
  • София
  • Мнения: 54
Цитат на: SweetApril link=topic=737649.msg26113460#msg261134date=1378839463
Да питам тези мами които ходят в Тина Киркова - една моя клиентка ми спомена, че е родила при др. Панова и е много доволна от нея. Имате ли някакво мнение или да сте чували от близки за нея?  newsm78  Каза, че страшно много мами ходят при нея и за съжаление малко набързо преглежда защото било пълно с бременни, но иначе била супер добра. За ЖК струвало 400-500лв. при нея  newsm78
Аз родих с нея и сега много съжалявам, че няма да раждам в Бг, иначе пак нея бих избрала.  Наистина има много пациенти,  но си заслужава да чакаш. Peace

# 35
  • Мнения: 0
Много пишете, не мога да ви изчета.
Не помня кой питаше, но и на мен ми течеше кръв от носа в началото, не толкова често обаче и вече спря. И косата ми пада, но при мен е обичайно и не ми прави впечатление.
Със болките в таза се разминах предния път, дано и сега е така. Представям си го като много непритно усещане, мразя да ме болят костите.
Днес се записах на ЖК и по ЗК, мериха ме, теглиха ме, напускаха ми пак изследвания, бебето е добре, така и не запомних размерите, но върви по едро. На много любезна и отзивчива лекарка попаднах, доволна съм. Утре ще си взема изследванията от БХС, да видим какво ще излезе.
tiny то не остана, ей го де е Март. Все така позитивни и уверени трябва да сме.

# 36
  • Мнения: 0
Хайде и аз да се запиша в новата темичка. Оставих ви за няколко часа и нямате изчитане.  newsm53

rorrr, Чудесни новини. Знам си правата много добре, ама за какво да я сменям сега. Сякаш имам голям избор. Ще видим как ще мине в петък. Ще реша на място, но се надявам да се разберем дипломатично. Не че и аз няма да си плащам видеозона всеки месец да съм спокойна, но да не прекаляват чак толкова.

mimi_jobnoto и на мен ми се идва, но съм на работа. Сигурно ще е много интересно.

KIKA_KIKI, Много се радвам за добрите новини. Дано и другите лекари потвърдят. Praynig

За косопада - и аз го забелязвам, но повече след като си измия косата, а не само след сресване. За сметка на това пък ми кървят венците, което също си е нормално.

Ох, ами май е време да си лягам, че скоро ще ставам, а и Йо пак ще ме заподозре в нещо.  Grinning

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 61
Mimetyyy  на мен нищо не ми излезна от зърнот,ама не съм и стискала много. Засега мисля да не продължавам с опитите,че ако наистина предизвикват контракции страшно.

# 38
  • Мнения: 17
Добро утро момичета, хоп и от мен в новата ви темичка  preggo
EmitoI съвсем нормално нещо си е косопада при бременност, аз още и още имам коса по възглавницата, в банята, сутрин докато се реша. Предполагам, че ще сме така до самото раждане, така че - примири се  Hug
sunny:*kiss напрежението ниско долу ще премине и в тежест, което е абсолютно нормално, не се тревожи   bouquet
Съгласна съм с лора др и vivi.vivi за прегледите, изисквайте си по чести прегледи момичета, един месец не е кой знае колко време, но пък не е и малко Naughty
SweetApril правилно мислиш, много бързо вървят мартенските темички Simple Smile и това е прекрасно Hug
Успех на мамите със скорошни изследвания, бъдете спокойни това е изключително важно за бебоците.  newsm03

# 39
  • Перник
  • Мнения: 13
Здравейте  Hug маминки!Бихте ли добавили и мен във фейсбук,ако може и парола. Желая много щастливи мигове на всички!

# 40
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Добро утро!

armira честита госпожица Simple Smile

she_moto да права си, провеждат училище за родители и други разни курсове, но пък всичко е през работно време, за съжаление.

KIKA_KIKI радвам се за добрите новини.

И на мен ми пада много косата, и пъпки ми излиза. МИналата бременност беше същата работа Simple Smile

# 41
  • София
  • Мнения: 183
Кика, много се радвам за добрите новини за бебоците. Мисля, че вече трябва да си по-спокойна.

И моята коса капе. В една книга онзиден чета "И сега забелязвате, че косата ви става все по-хубава...." ми не забелязвам. Ако и след раждането започне косопад ... дано остане нещо за падане. И с кожата имам проблеми. Успокоявам се, че бременността ми е идентична с предната и дано си имаме малко копие на нашата кака.

От вчера страшно ме боли главата. И за пръв път си върнах вечерята откак съм бременна. Едва спах снощи. Незнам дали да пия един парацетамол. Зачудих се да не е от негативни емоции, че напоследък съм доста огорчена от някои роднини.  Confused

 

# 42
  • Мнения: 71
Здравейте мамчета.Честита ни темичка.Да я пълним само с хубави новини  bigdance2Чета ви,не пропускам нищо,само малко ми е трудно да пиша,че а нещо към някого да пиша,а на друг и вие вече 5страници сте изписали.Аз от 12ч съм на преглед,но от бързите и след 2-3дни нямам търпение за ФМ.После ще пиша повече ,надявам се Hug

# 43
  • Мнения: 1 466
Здравейте момичета!  Hug Аз сега се връщам от ЖК.Не успяхме да видим пола-аз съм в началото на 15 г.с. и тайничко се надявах днес да разбера,но уви...бебето не спря да плува нагоре-надолу ,но не се завъртя така,че да видим съществената част!  Laughing Иначе е 9 см.,и около 12 см. с крачетата-на мен ми се вижда дребничко,ама доктора каза,че си било ОК! Относно напрежението и прерязванията ниско долу ми каза,че били от някакви контракции,които били нормални и каза да пия но шпа,ако ме пререже по-силно...Питах за изследването за токсоплазмоза-каза да не го правя,щом нямам ежедневен контакт с котки...  Thinking
Ами това е от мен за сега от мен! Хубав ден на всички!   bouquet

# 44
  • Мнения: 2
Здравейте, аз се записах за лекцииите на "9 месеца" и на 12.09 ще ходя от 10ч. в Мола Варна. Пише че не е задължително запиването но е желателно за да знаят колко подаръци да подготвят. Много ще се радвам да се запознаем с някои мами на живо  Peace
Мими, как става записването?И аз може да дойда,ако не замина на село да взема малката...Но ми е толкова зле че незнам дали ще успея да тръгна поне днес.Рядко ме боли глава ,но от снощи не се търпи цялянощ и сега продължава за капак и зъб ме стягя и не мага да разбера кой-цялятя ми лявя страна е изтръпнала Почти не спах даже сънувах че ме боли,но не посмях нищо да пия ,а не издържам вече...Дайте някъкъв съвет,че... Sad То май само парацетамол може да се пие или..?

Общи условия

Активация на акаунт