Отговори
# 540
  • Мнения: 18 785
Рени    bouquet Капризче то тоз Берк язък за хубоста му много е надут мисли се за голяма звезда  Mr. Green
еееее недей ми обижда севгилито бре  Crossing Arms така съм му казала - жена заговори ли те обръщай глава и недей приказва с нея  Joy

# 541
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Оххххххх искам да им видя рейтинга на БТВ-то от другата седмица  smile3508 newsm48

 smile3508 smile3508

И тука партито ще е в разгара си  Mr. Green smile3532 smile3532 smile3532

Аз викам в Понеделник в 20:00 часа да си пуснем 44 епизод и да си продължаваме с коментарното студио,ама и през 15 минути ще си го спираме за по 7-8 минутки за реклама и така като стигнем до 45 минута на серията ще спрем и Вторник ще си я продължим  Joy  Joy  Joy

# 542
  • София
  • Мнения: 379
и сега ко ще ревеме ли че ги спряха бтв-то  Joy Joy Joy

Е сис  Hug Hug Hug незнам за вас ама аз съм ей така в момента  newsm44 newsm68 newsm44  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 543
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
и сега ко ще ревеме ли че ги спряха бтв-то  Joy Joy Joy
Мдаааа...нека рИванИтУ да започнИ....вИднага... Whistling

# 544
  • Мнения: 6
И кво сега?  Shocked Айде догодина пак така по-малко, да не ни омръзне  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ама те тия бтв ще ги пишем в рекордите на гинес 1 година го гледаме серияла с прекъсвания и сега продължението сигурно още една година  Joy Joy

Джес  Hug Hug  аа може и повече, не се знае  ooooh! Joy Joy аз се смея ама тия хорица дето го гледат само по БТВ направио ги съжалявам  ooooh!


 Hug Да много лошоо така....  ooooh!

# 545
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Хади къзлар язе изчезвам замалко след 23 часа ще съм пак на линия за купонЯ  Party  Hug  Hug  Hug

# 546
  • София
  • Мнения: 379
Оххххххх искам да им видя рейтинга на БТВ-то от другата седмица  smile3508 newsm48

 smile3508 smile3508

И тука партито ще е в разгара си  Mr. Green smile3532 smile3532 smile3532

Аз викам в Понеделник в 20:00 часа да си пуснем 44 епизод и да си продължаваме с коментарното студио,ама и през 15 минути ще си го спираме за по 7-8 минутки за реклама и така като стигнем до 45 минута на серията ще спрем и Вторник ще си я продължим  Joy  Joy  Joy

Добра идея  newsm10 Айде аз съм за, ако съм тука ще го пускаме  Mr. Green и нещо друго щях да кажа ама ми се изплъзна  Shocked newsm78 newsm78 newsm78

# 547
  • Мнения: 6 105
Слънце и на мен ми харесва на тази снимка.  smile3521

# 548
  • Мнения: 0
и сега ко ще ревеме ли че ги спряха бтв-то  Joy Joy Joy
Аз почнах преди 15 мин Mr. Green

# 549
  • София
  • Мнения: 379
И кво сега?  Shocked Айде догодина пак така по-малко, да не ни омръзне  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Ама те тия бтв ще ги пишем в рекордите на гинес 1 година го гледаме серияла с прекъсвания и сега продължението сигурно още една година  Joy Joy

Джес  Hug Hug  аа може и повече, не се знае  ooooh! Joy Joy аз се смея ама тия хорица дето го гледат само по БТВ направио ги съжалявам  ooooh!


 Hug Да много лошоо така....  ooooh!

 Sad Аз от тука натам нема пуснем БТВ повече  Crossing Arms битти това им беше  Mr. Green после евентуално януари, ако го пуснат  Joy Joy Joy

# 550
  • Мнения: 18 785
и сега ко ще ревеме ли че ги спряха бтв-то  Joy Joy Joy
Мдаааа...нека рИванИтУ да започнИ....вИднага... Whistling
хах за кой по напред да почваме  Joy Joy Joy Joy

Сис  Hug и аз така съм сега но после като се осъзная какво е станало и че няма да ги има вече и ще рева цяла нощ  Joy Joy Joy Joy Joy

# 551
  • Мнения: 6
Рени    bouquet Капризче то тоз Берк язък за хубоста му много е надут мисли се за голяма звезда  Mr. Green
еееее недей ми обижда севгилито бре  Crossing Arms така съм му казала - жена заговори ли те обръщай глава и недей приказва с нея  Joy

 Joy Верче  Hug кажи му да уважава повече феновете си и да не ги блокирва за щяло и нещяло  Joy аз му бях писала у туитъра че му е хубаво кучето и ме блокнал на др ден  Joy Joy

# 552
  • София
  • Мнения: 30 121
Рени    bouquet Капризче то тоз Берк язък за хубоста му много е надут мисли се за голяма звезда  Mr. Green

И той кат Серка  Mr. Green Joy Joy Joy Joy

Викаш звезди от класа  Mr. Green Ох, аз него не го зная кой е  Embarassed Ама, който и да, не е по-хубав от Чаги  Mr. Green Дайте да го видя този Берг  Tired

# 553
  • София
  • Мнения: 379
Слънце и на мен ми харесва на тази снимка.  smile3521



Ако става въпрос той на мен на всичките ми харесва  Crazy Heart Eyes Heart Eyes Mr. Green

Ренка  Hug Hug недей душко  Cry заповядай дано ти стигнат, едва ли ама  Mr. Green Joy Joy Joy Joy  
Скрит текст:

# 554
  • София
  • Мнения: 379
Сис  Hug Hug викаш още неможем да осъзнаем какво точно се случва, като в шок сме, ама послИии РЕВВВВВВ  Joy Joy Joy Joy

Мише  Hug Hug Hug Абе Серка е най-солуемата звездъ у Туркието, ти незнаеш ли?  Shocked Shocked Кой не знае Серка гроздоберка  Joy Joy Joy Joy
 абе убав е Берки ама Чачи ее уникат  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт