Детоксикацията на д-р Михайлов - тема 12

  • 67 426
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 155
И аз от сутринта съм с вас, изпих си солта и даже ходих два пъти в тоалета, дисконфорт не чуствам за сега. Аз ще бъда на диня, чай и вода. Сега ми изниква въпрос може ли и сок от ябълки и морков или да не смесвам плодовете за деня ще е по добре?
успешен ден и хубаво пречистване без странични ефекти пожелавам на всички!!!

# 16
  • Мнения: 155
докато кажа, че се чуствам добре и нещо ми стана лошо, а и ме заболя от ляво под ребрата, там какво имаше /сигурно е най токсично при мен/
и не ми се пие нищо, нито пък ми се яде, полягва ми се, но няма как
Вие как сте

# 17
  • Мнения: 4
Здравейте момичета. С вас съм изпих ансола и се чувствам добре. Ще карам на диня трите дни. Преди години правих два детокса и се чувствах добре.
Успех на всички  smile3525

Di_smile как два детокса на месец или в годината?

През 2010 два месеца поред на съответните дати. Чувствах се страхотно, после пак пробвах, но не издържах на многото стрес в работата и вкъщи. Сега съм мотивирана поради много килца и съм твърдо за прочистването на организма. Затова смело напред.
До сега съм изпила чай и доста вода и четвърт диня. Не чувствам глад. Предишните пъти имам спомени от зверски глад първия ден, може би защото тогава бях на сок от цитруси, а сега съм на диня, или мотивацията е различна. Хубав и успеше ден. Ще ви следя за насърчение. newsm18

# 18
  • Мнения: 66
Здравейте лунички!

Аз също се включвам в детокса този месец, пък да видим какви ще са резултатите...

Успех на всички   bouquet

# 19
  • Мнения: 155
до сега съм изпила почти 1,5литър вода и чайчета и 1/4 диня /не ми се яде и не ми се пие, но ще пия
Колко течности трябва да изпия за деня освен динята? 3 литра достатъчни ли ще са?

# 20
  • Мнения: 6
Здравейте, започнах с гхи и си мислех, че веднага ще върна, но се справих и дори не ми се догади. Сега си пия чай от мента с маточина, а на обяд ми се полагаше гадничкото оризче без нищо, но съм ок. Не съм гладна, нервна  и т.н. Успех момичета, радвам се, че се присъединих Two Hearts

# 21
  • Мнения: 86
Изядох 2 ябълки,докато си приготвях сока Embarassed Twisted Evil ooooh!Но продължавам на вода и разреден сок......Дано да не е много фатално за детокса!

# 22
  • Мнения: 233
Някой правил ли е детокса с белтъци и грейпфрути и има ли разлика в резултата сравнен със сокчетата примерно?

аз съм го правила - добре ми понесе, но не мпга да дам сравнение, защото сега за 1път правя с диня


Намерих начин да пия ансол-а по-безболезнено - със сламка - опитайте, ако искате Peace

# 23
  • Мнения: 155
вие чакате ли да се разтвори солта? Четох в предишната тема, че една дама само я намокряла леко в лъжицата  и гълтала-след това още малко вода; и аз от страх, че е много гадно не чаках да се разтвори напълно и я гаврътнах, после малко схрусках и преглътнах с чиста вода - да не си навредя на червата така?
Кажете вие как я поемате, че наистина е гадничка, аз си запушвам носа

# 24
  • София
  • Мнения: 1 462
Слагам солта в чаша, сипвам водата, разбърквам да се разтвори и пия.

Да ви питам, вие правите ли упражнения през тези дни на детоксикация?

# 25
  • Мнения: 1
Привет и от мен,момичета! Simple Smile Пети пореден детокс правя и винаги си пия анасола директно от лъжицата и след това чаша с топла вода Simple Smile Дори последните глътки от водата започват да ми сладнят  Rolling Eyes Упражнения не правя,но може би ще е добре да ги има. Важното е да се чувствате добре и в кондиция .Днес съм на 2л, чай и 1л. вода на 2праскови за сега. Проблема при мен е вечер/корема стърже,та се къса ) и трудно заспивам  Sad Успех,желая!   bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 6 452
Мерси за новата тема!!!  bouquet

Не видях, че я има и писах във старата
И аз съм на линия, но без сол.
Не съм сигурна ще я пия ли, много ми хлабав стомаха и не трябва да излизам от вкъщи ако пия Laughing

# 27
  • Мнения: 0
Аз чакам да се разтвори солта - и гледам да я глътна на един път - да ви се оплача - мъчи ме главоболие и яко ми пукат ушите...студено ми е и съм доста кисела (от соковете ще да е)

# 28
  • София
  • Мнения: 1 462
Добро утро и от мен.
Учудващо, но си изпих и денс солта без проблеми, а глад не чувствам. Вчера ги докарах до над 2 литра вода и чай+ по-малко от четвърт диня. Ходих и на фитнес и се чувствах супер. Довечер съм на танци.
Само ме притеснява ходенето до WC-то, че е доста често, а понякога ми се налага да излизам от офиса. А как само ми клокочат червата, но не от глад.
Хубав ден.  bouquet

# 29
  • Мнения: 1
Добро утро! Вчера мина добре,но днес се събудих с главоболие.Чай от мента си правя,да ми облекчи главоболието,надявам се и днес да мине леко като вчера Simple Smile Хубав ден,момичета ! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт