Детоксикацията на д-р Михайлов - тема 12

  • 67 445
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4
Аз съм също учудващо добре, за първи път съм на диня и времето минава бързо и без глад. Вчера диня и три литра вода и солта, зелен чай и чай от мента.

Сутринта изпих солта. Аз също си имам малка хитринка за пиенето. Разтварям е в 50 гр. топла вода, гатвъртвам я като шотче и после веднага половин чаша студена вода, която винаги е много сладка и вкусна...

Сега пия зелен чай и се наслаждавам на хубавото слънчево утро... и започвам работа.

Хубав и успешен ден.
Голямо насърчение сте, пишете. newsm10

# 31
  • Мнения: 0
Аз снощи имах страхотно главоболие - много ми беше студено - пих даже мантат - сега съм май малко по-добре, но още ми е замаено...
Стискам палци на всички днес да им е леко!
Спорен детокс!

# 32
  • Мнения: 86
Привет и от мен!И аз съм добре днес.За разлика от вчера,англ.сол все още не е подействала Rolling EyesНе знам защо така.....Днес съм решила да карам на вода с лин.сок и отвреме навреме по една лъжица мед във водата.Вчера не ми допадна тоя сок от ябълки......
Хубав и слънчев ден на всички!  bouquet

# 33
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен. Мисля, че главоболието е част от ефекта на пречистването. И аз вчера имах, днес съм по-голяма свежарка  Grinning.
Аз карам по схемата с 1кг. плодове - ябълки. Мисля, че сока от ябълки трябва да се прави непосредствено преди употреба, защото иначе се окислява и потъмнява и незнам до колко се запазват полезните му качества.
Успех на всички в начинанието, днес сме избутали на 1/2 деня, така че не останааа....  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 2 603
При мен също като предния детокс няма ефект от англ.сол все още. Нямам главоболие, слабост, студ. Дори не се сещам, че съм на специален режим. Нося си бутилката със сок от лимон, портокал и вода, и 2 праскови, за деня и това е моята схема. Усещам обаче че ми поспихна коремчето и пръстенчетата ми хлопат  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 155
Здравейте и от мен, вчера мина добре, но снощи масата в къщи ме разби, моите момчета едни сандвичи като завъртяха, но удържах. Днес също не чуствам глад, но и стомаха си чуствам подут от толкова течности, днес съм на пъпеш и чай. Дано успея, аз много обичам да ям
весел и успешен ден на всички

# 36
  • Мнения: 66
На мен пък сутринта ми дойде, което ще усложни малко детокса... Sad Все ми се хапва нещо, но трябва да устискам и ще го направя - обещавам!!!  newsm10  УСПЕХ!!!

# 37
  • Мнения: 1
Миналия детокс се получи и при мен така и не устисках  Sad .Изкарах само първия ден,успех ти желая,но те разбирам  Peace

# 38
  • в рaя
  • Мнения: 233
Здравейте, момичета Simple Smile
аз леко закъснях с детокса и днес го започнах, ще го карам днес и утре. Изпих си солта сутринта, хапнах круша и пия водичка, като сега си направих едно топло чайче с лимон, че умирам от студ. По принцип правя плодови дни от 90 ДД и се надявам, че 2 последователни няма да ми се опънат. По принцип по колко кг. сваляте на пълен деткс, ей така, само за стимул Simple Smile
Успешен ден на всички  Hug

# 39
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен, вчера мина добре, но снощи масата в къщи ме разби, моите момчета едни сандвичи като завъртяха, но удържах. Днес също не чуствам глад, но и стомаха си чуствам подут от толкова течности, днес съм на пъпеш и чай. Дано успея, аз много обичам да ям
весел и успешен ден на всички
Аз да си кажа - като ми замирише на вкусно ми е най-трудно - затова при първите ми детокси гонех мъжа и детето да не ядат при мен - в хола. Но днес дори направих на детето банички, на мъжа салатка за обяд (че той ако аз не му направя няма и да близне зеленчук) - и си изпих сока и си продължавам така:) Обичта към яденето е в главата - убедена съм:) Подутото няма как да е от течности - според мен те веднага "си отиват" по каналния ред Laughing

# 40
  • Мнения: 155
направо ШАХ, довечера сме на гости, как ще обяснявам, че не ям и не пия, че те приятелите ни няма да повярват. Много съм притеснена дали ще издържа, ама много....Ще си хапна пъпеша у дома и после ...ще стискам зъби, поне чаша розе може ли, плийз

# 41
  • София
  • Мнения: 102
Аз ще се включа утре  Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 6
Аз съм на гхи, за пръв път правя детокс. Вчера беше по-лесно, днес ми се гадеше повече от маслото, а съм и по-гладна, но съм сигурна, че ще устискам. Браво, момичета!

# 43
  • Мнения: 65
Хайде и аз при вас с детокса. За сега съм на диня. Пия чай и вода. Снощи много ме боля глава, днес преди обед също. Сега пък ми е много студено  Crazy. Обаче тази английска сол и вчера и днес не действа  Thinking Дано поне утре да има някакъв ефект от нея. Иначе отново забравих да се претегля  Laughing Успех ви пожелавам момичета. Остана само един ден    bouquet

# 44
  • Мнения: 2 603
KuKuMayc , при мен така предния детокс беше с английската сол, подейства на 3-я ден, че и на захранването, но нямах никакви главоболия и неразположения.
На този детокс подейства едва тази вечер, нормално. Досега нямам неразположения. Малко остана момичета, утре е 3-я ден, дръжте фронта, заслужава си Hug
kristalina04, ако имаш възможност да караш на фрешчета или вода, кафенца, чай, ще е много добре, алкохола не мисля, че е добра идея, защото се чисти организма от токсини, всичко минава през черния дроб, и ако го натовариш точно сега допълнително и с алкохол...незнам...

Общи условия

Активация на акаунт