Детоксикацията на д-р Михайлов - тема 12

  • 67 447
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • София
  • Мнения: 1 462
Добро утро,

Аз снощи оплесках нещата подобаващо. За мое успокоение и днес е ден и вече изпих солчицата, която се надявам да изхвърли снощното ми прегрешение.
Трудно се устисква вечер, аз не бях правил детокс от години и това да не се храниш нормално е трудно( не че съм гладна, но навика да се яде). Но днес ще го направя както си трябва.

Успех.   bouquet

# 47
  • Мнения: 56
Петяя : Аз снощи оплесках нещата подобаващо. За мое успокоение и днес е ден и вече изпих солчицата, която се надявам да изхвърли снощното ми прегрешение.
Трудно се устисква вечер, аз не бях правил детокс от години и това да не се храниш нормално е трудно( не че съм гладна, но навика да се яде). Но днес ще го направя както си трябв

Там ни е проблема на всички почти, че по принцип не се храним нормално- особено пък ВНЕЧЕР/на мен първата вечер ми беше мн трудно но мина успешно/ трябвало е да се устискаш и следващите вечери е по лесно дори не ти се хяде а след захранването, когато започнеш да се хранеш нормално отново нямаш апетит вечер което е просто СУпер

# 48
  • Мнения: 56
А за Всички, които чувстват студ - ДВИЖЕНИЕ момичета, ДВИЖЕНИЕ! Това е истината не може да седим на дупе цял ден и да поглъщаме храна за де се сгреем.
Сутринта ка то ми беше студен пуснах прахосмукачка и кръвообращението ми се оправи- дори само от това. Съветче вместо да поръчате да ви донесат кафе просто отидете да си го вземете и ето има раздвижване и се чувствате по-добре!

Приятен да е денят ви!!

# 49
  • Мнения: 0
То хубаво движение за сгряване, ама на работа на бюро, няма начин да обикалям. Освен да пия още едно чайче.....  Thinking

# 50
  • Мнения: 4
Аз се чувствам добре, изпих солта, сега се наливам с чай и вода. Тази сутрин съм с повече енергия от вчера, което е супер. След малко ще нападна динята, че досега нямах време.

Хубав и успеше ден на всички.

  bouquet

# 51
  • Мнения: 155
Снощи на гостито хапнах точно пет резена белен домат.... и чаша розе, не се стърпях, но тази сутрин пак чинно си изпих солта и съм само на сокове и чай. Между другото добре се чуствам Laughing
Не остана , дръжте се, утре супички, салатки УРААААААААА

# 52
  • Мнения: 6
Успях! Изпих и днешната доза гхи,макар  че ми се гадеше до обяд зверски. Другият детокс ще го правя с плодове, въпреки болния си стомах, това с маслото е доста .....        Гордея се със себе си и с вас, момичета!

# 53
  • Мнения: 1
Добро утро,момичета! Simple Smile Ето,че дойде и най-чакания ден Wink .Приготвям си картофките за обяд и мисля за вечерята Simple Smile Както обикновено от детокса съм само -1кг.,който след днешния ден ще си върна ,но се чувствам страхотно в тялото си! Браво на всички успели!  bouquet

# 54
  • Мнения: 4
Привет и от мен.
Отчитам успешен детокс - 4.3 кг newsm35, които поне половината да задържа е все нещо.
Закусих грозде, сега боря овесените ядки. На обяд картофки с малко олио и чесън на прах. Чувствам се лека и ставните болки отшумяха.

Радвам се, че съм част от Вас!
Пишете, ще Ви следя .

Хубав ден newsm51 newsm51

# 55
  • Мнения: 2 603
Привет, момичета  Hug
И аз отчитам успешен детокс, не съм се теглила,но е факт как се чувствам. Вчера доста честичко ходих до изповедалнята, явно на 3-я ден ми е най-силно действието. За радост нямах абсолютно никакви неразположения. Закусих с 2 ябълки, но си забравих овесените ядки в нас, та направо ще обядвам, салатка моркови и зеле и варени картофки.

# 56
  • Мнения: 56
Привет и от мен успешно до тук вече сме почти на финала!
Усмихнат ден ви желая!А и как няма да е усмихнат след един успешен детокс  Wink

# 57
  • Мнения: 155
И аз се чуствам добре, това ми беше първи детокс и въпреки прегрешението втората вечер с доматки и розе ми е гот. Днес даже не съм посетила тоалета, то няма какво да му дам. Не съм се теглила, защото нямам кантар, но се чуствам по лекичко, а стомахчето ми е поспаднало.
И днес наистина не изпитвам глад, но съм си сварила супичка от картоф, морков, чушка и целина - без сол, само малко олио и лимон.
Добре, че ви има, та и аз да влезна малкйо във форма, сега ще почвам и упражнения в къщи, зщото вие сте много сладък стимул....  bouquet

# 58
  • Мнения: 14
И аз отчитам първа успешна детоксикация, чувствам се прекрасно и се гордея със себе си, че успях да издържа три дни без да хапна нищо.

# 59
  • Мнения: 0
Успях! Изпих и днешната доза гхи,макар  че ми се гадеше до обяд зверски. Другият детокс ще го правя с плодове, въпреки болния си стомах, това с маслото е доста .....        Гордея се със себе си и с вас, момичета!
Браво на всички - аз също направих първия си детокс с масло - но много зле се чувствах от него - със солта като че ли ми е по-добре (така че другия месец пробвай със сол - ако ти е зле стомаха от цитрусовите сокове има и други варианти сол+диня или виж прочети в началото на темата кое ще ти допадне) Това ми е 7-ми успешен детокс   newsm44(почти пореден) - само август месец пропуснах. Забелязвам, че от вчера обаче ме наболява вдясно под ребрата - досега не ми се е случвало...дали може да е черен дроб? newsm78
Внимателно сега със захранването - картовената салатка днес ми се струва най-прекрасното нещо на света:)

Общи условия

Активация на акаунт