Отговори
# 660
  • shumen
  • Мнения: 18 264
Яже,дано си добре и да не се налага да влизаш вече в болница.
Прахче,много сладурска кошара и поканата е много яка.

# 661
  • Мнения: 1 073
Веселуш, на теб поне ти остана малко с тези болежки. Аз какво да правя  Crazy
Цветенце, честита "почивка". И аз така. Излязох в болничен и започнахме ремонта. Та знам какво те чака и мога да те посъветвам да си почиваш повече, тъй като сега само си мислим, че можем да бачкаме като преди. Е да ама не можем. Почивай  Naughty
Чоко, питаш дали сме готови Ноемврийките. Ми  newsm78 Как се подготвяш за такова нещо. Шубе си ме е, но като че ли го искам повече да го гушкам, от колкото да ме малтретира така безобразно. Но много се надявам да си дочакаме термина. Ще го потърпя колкото е нужно.
Ооо, Зу, честита неизчистена тераса. А за детската- не да те отчайвам, ама щом са казали 10.11, нали знаеш, кога да я чакаш  Mr. Green
Прахче, поканата е Woow. Супер  Peace Вие рано спретнахте леглото. Ние тепърва го чакаме  Crazy

Ама днес наистина е бил ден за групови консултации и изследвания. Супер за хубавите новини и палчета за резултатите на бодените  fingerscrossed

И от мен рапорт о т ЖК при док. от ЗК ( така наречената "бабет"  Mr. Green )
Скрит текст:
Взех си 45 дневния болничен и направлението за раждане  Shocked . Слушахме бебо. Бабет много проницателен слух има. Заяви, че ударите в минута са 148 и че се чува добре кръвопотока от пъпната връв  Crazy. Опипа ми корема, измери ме с метъра и каза "Бебето върви едричко" И аз пак ей така  Shocked Crazy Винаги сме си били по седмиците на УЗ погледнат, сега едрички сме вървели. Ще видим тази работа. Тука до месец и половина ще стане ясно  Mr. Green  Също каза, че главичката е долу, и че подготвителните контракции имат такава мисия, да го ориентират правилно, и че вече няма да се обръща. И интересно, на края на посещенията ми при нея взе че стана много мила и усмихната. Мислех, че повече няма да ме вика, но ме записа за след 2 седмици пак. А в началото на Ноември и изследвания ще ми пуска. Доста се раздаде днес.  
Обаче мен утре ми е важно. В 10:30 съм при моята си док. и ще се гледаме на УЗ и ще записваме тонове. А после и до офиса ще ходя, ама вярно за последно този път. Обработвам си болничния, помагам им там за едно- две неща и отивам в НОИ да си го входирам.
След ЖК си допазарувах за мен за болницата и разбира се туй онуй за бебо  Blush . Май ще си стегна и аз рано чантата, че тази вечер усетих вече 3 стягания и още  толкова опъвания от бебо. Като се запречи така и се изпотявам. Колко тясно да му е, че иска да ме разкъса тоя разбойник, не знам.

Това от мен. Пак изписах темата  Stuck Out Tongue
Лека вечер и който може- да спи  Grinning

# 662
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
И ние сме тук, четем ви ,но днес много се изморих и реших ,че няма да се преуморявам повече никога и ще мисля само за бебчо  Peace
Тони палци за утре! Да видим бебока какво си прави из вътре освен ,че те рита хубавичко  Grinning А да те питам ти ли говореше за крема на Медела за зърна или съм си въобразила  newsm78
Прахи честита кошарка, да си я ползвате със здраве,дано ви е и много удобна  Peace
Зузи на теб честита тераса, и успех с майсторите на детската стая  Peace
На всички минали на преглед днес браво за добрите резултати ,Маги  Hug аз грам не разбирам, но се надявам скоро всичко да мине и да бъдеш по спокойна за да се радваш на пупата си  Peace
Скрит текст:
Аз пък друго да питам.. Мамите и бъдещите мами какви перилни препарати ще ползвате за дрешките? Аз чета, чета и се маям  newsm78 Свеки иска Само Максима Сенситив, които го е ползвал има добри отзиви ,но ми се ще да чуя нещо повече. И къде ли го продават?

# 663
  • Мнения: 1 073
bbb, аз се мажа с крема на Медела. Подарък ми беше към помпата. После ще си взема Лансинох  Peace
Прах си взех Persil Sensitive и вече го отворих. Днес 3 перални и няколко ръце Crazy На Сано си взех омекотител, за някои по- груби материи, не смятам да го ползвам за дрешките. Като цяло отзивите за Сано са много хубави. Като ми свърши Персила ( който е за 40 пранета ) сигурно ще пробвам и Саното  Wink

Хайде, вече лягам, че утре няма ставане, както свикнах да си поспивам. Ама като не мога през нощта, сутрин вече се унасям и откарвам до 10.
Лека

# 664
  • Мнения: 931
Добро утро
да си дам отчет от вчерашния ден
Скрит текст:
Вече съм в болничен 45 дни преди термин/но и днес съм на работа Simple Smile/ , кръвното ми е ниско 100/60 ама после се оправи след кафенцето, коремчето пораснало, вече си имам цели 6 кг от горе от началото на бременността. Пуснаха ми всички видове изследвания - ПКК и урина, вагинален секрет. Кръвните и урината са супер - само хемоглобина е малко нисък , но поне съм го задържала на 110.Днес следобед и резултатите от МБ ще са готови. Ходих на кожен че ми излезнаха две петна по подбедрицата и ми изписаха едно кремче дасе мажа 5 дни, и да отбележа че навсякъде имаше големи опашки , никой не ми даде реди на всякъде ми взеха потребителска такса от 2.90лв. - срамота , само кожната направи забележка на регистратурата другата седмица като отивам никакви такси , че съм бременна.Иначе посвърших и друга работа покрай сватбата имаше дребни неща за довършане , остана днес да си купя полилей. Следващия преглед на 18.10.13

Прахи много е сладката поканата, ще направите страхотно парти. И честито легълце, много е хубавко  Heart Eyes
Сандрич браво за добрите новини .
Тони и днес те чакаме с добри новини  Hug
ббб. Саното го има и в Кауфланд вече дори , но аз не си го взех , въпреки че много ми го похвалиха. Купих си ПЕрсил сензитив и имам и Бочко и Тео Simple Smile[/i][/color]

# 665
  • Мнения: 626
Добро утро Simple Smile

Тони, Пепитка вие ще си родите на работните места   Whistling Whistling Стига вече с тази работа, тя край няма нали знаете  Naughty Честити ви 45 дневени болнични и на двете и само хубави резултати от прегледите и изследванията  Hug Пепитка и на мен ЛЛ ми взе 2 пъти такса от 2.90 задето ми писа направлението за хоспитализация и вторият път  направлението за изследвания  ooooh! Каза, че се събирало такса и от бременните  ooooh!
Тони твоята бабет нещо накрая взе да става човек - ще се разберете  Mr. Green Стиснати палци днес за прегледа и да не се застояваш на работа чу ли  Naughty
bbb. за праха за пране аз от Сано Максима пък изобщо не бях доволна! За в началото става, но после започнат ли петната от пюретата нямат излизане с него.  От Персил Сензитив бях много доволна, а една приятелка ползва Тео Бебе и много го харесва  Peace Сега взех един Ариел Сензитив течен от немските магазини и на първо време с него ще пера  Peace
Прахи разкошна покана имате - и на мен ми се прииска да дойда на партито  Crazy А кошарката е много сладка- браво на майстора  Hug
Маги и аз не разбирам от тези изследвания, но се надявам да не е нещо сериозно и да се регулират нещата  Hug
Сандре стиснати палци за резултатите  Peace
Бела гледам да правя повечко почивки, но пак си ме боли и това е  Crazy
Лилка паричките за секциото са отделени при нас- определено не са малко, но пък за това, което се включва в тях нямам никакви забележки  Peace Ти реши ли вече, на 22 ли ще ходиш при док?

Крем за зърна аз ползвам на Мустела- и преди и сега и съм много доволна  Peace

Много дълго стана този път  ooooh! Днес съм на ЖК следобяд, да видим какво ще каже акушерката  Crazy

# 666
  • София
  • Мнения: 10 704
Аз пък бях доволна от Сано Максима,но в течен вариант Peace хора всякакви...на мен петна не ми е оставял и ухаеше чудесно и нежно...но си е цифра, затова сега ще взема Тео бебе..някак не ми се дават 17лв за прах..вече като има две деца човек гледа по друг начин...не всеки,но не съм щерка на Рокфелер например Whistling

# 667
  • Мнения: 626
Магнитче аз ползвах такъв на прах и имам чувството, че там ми беше грешката  ooooh! Явно този течният е много по-хубав  Peace  Все пак доста хора са доволни  Crazy А от Тео Бебе моята приятелка няма никакви оплаквания, та сигурно и аз по-нататък ще ползвам такъв.

# 668
  • София
  • Мнения: 10 704
Аз въобще праховете за пране на прах не ги харесвам, отдавна перем с течни такива,иначе винаги,ама винаги ми оставят следи тези прахообразните..

# 669
  • Мнения: 1 152
Здравейте!
На мен личната ми каза че бременните за освободени от такса и досега никога не ми е взела! Мислех че само при ЛЛ е така, защото другаде си ми взимат по 2 лева!   newsm78

Пепи браво за хубавите новини!  Ей тая работа край няма, не ви оставят намира! Hug

Маги и аз не разбирам особенно но дано всичко се нареди и намерите правилното решение с док! Hug

Магнитче и наа мен ми оставят поняякога следи прахообразните, но пък течните понякога ако пера без омекотител ми миришат на крака!  Crazy Mr. Green

Ббб много хубаво решение си взела, само гледай да го спазваш че и аз така си виках!  Wink

Веселушко хайде бе жена ти май ще си дочакаш термина!

Хайде хубав ден за сега от мен, после ще докладвам с резултати!

# 670
  • Мнения: 1 096
Момичета,днес имам рожден ден,почерпете се за мое здраве

# 671
  • Мнения: 1 152
Маги честит рожден ден, желая ти много здраве,  щастие и любов! Много семейно щастие и дома ти да е огласяван от детски смях!   bouquet  bouquet  bouquet

# 672
  • NE
  • Мнения: 11 001
Маги Честит рожден ден! Бъди жива и здрава и щастлива февруарска мама.   bouquet
Скрит текст:

Тони Уж да си почина, а вчера супер се изморих. ooooh! Сега вече се радвам на почивката си и глезя бебо с това онова. Mr. Green
ббб Аз останах очарована от серията Матернеа и вероятно ще пробвам след месец - два крема за зърна.  Peace
Прахи Супер сладка е поканата. Heart Eyes
Пепи, Тони Честит ви 45-дневен отпуск. Hug
Веселуш Стискам палци за хубави новини след прегледа. Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Другото ми излезе от главата. Mr. Green Приятен следобед момичета. Hug

# 673
  • Мнения: 91
Здравейте, пупи сладки   baby_neutral
Лекцията от училището за бременни вчера мина добре, беше встъпителна и преобладаваха общите приказки, но от другата седмица темите стават много интересни и смятам да ходя, стига да сме добре  Crazy
Миналата неделя си направихме една разходка в хубавото време с ММ и малко ме заболя коремчето следобед, но това, което повече ме притеснява, е че оттогава го усещам странно- някак по-твърд е целия корем и напрегнат и имам чувството, че ще се пръсне ако го натисна дори съвсем леко. Случвало ли ви се е нещо такова? Започвам малко да се плаша....
Зузи, честита ти неизчистена тераса и от мен  Crazy Дано скоро и за детската да се похвалиш  Praynig
Относно ЖК-то - Браво на всички, които се върнаха с добри резултати, явно наистина е имало групово ходене вчера  Joy
Прахи, поканата е много сладка, а за легълцето нямам думи  Heart Eyes Може ли да се люлее или е само легло? Да си го ползвате с ъс здраве, както се казва  Simple Smile
Тони, честит ти 45-дневен и палци за утре за прегледа, дано Тигърчо застане добре за да може мама да му се порадва не само на ритничетата  Crazy
Пепи, честит ти 45-дневен и на теб, аз не съм плащала потребителска такса откакто съм бременна, само за взимането на кръв си плащам 2 лв. Трябваше да си скастриш, как така ще плащаш  Naughty
Веселуш, палци и за теб за ЖК-то, да се върнеш с добри новини  Hug
За праховете за пране - аз също използвам само течни, понеже от прахообразните все ми остават някакви петънца от недобре разтворен прах по черните дрехи и се налага да ги плакна отделно  ooooh! За бебешки още не съм се ориентирала, но и аз си мислих за Персила.
Маги, честит рожден ден! Бъди много здрава, безкрайно обичана и обичаща и една щастлива мама на термин   bouquet

# 674
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
Добър ден и от нас!   bouquet
Маги ЧРД и от мен! Желая ти всичко най хубаво ,и още по хубав рожден ден догодина  Peace
Ние днес се излюпихме супер късно в 12  Shocked Нямах сили да стана, кръста ,гърба още ме болят ,но нали на домакиня да се правя  Simple Smile
За праховете аз от доста ползвам само Ариел за бяло и цветно ,течен. И се колебая между Ариел сенситив и Саното сенситив  newsm78 Магнитчето е права ,може би първо дете и за това гледам всичко и ми се иска всичко да е изрядно от всякъде , дано видя и с второ какво е  Mr. Green
И за крема за зърна се колебая между Мустела и Лансинох ,но май Лансинох има повече добри отзиви  newsm78
Ох, и на всичкото отгоре още не съм сменяла дрехите ,трябва да вадя зимните и да прибера летните ,то ако не моите поне на ММ ,ама ще е тия дни  Laughing доста дълго стана,а сега се почерпете ,че и свекъра има рожден ден днес  Grinning
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 10 окт 2013, 14:10 от bbb.

Общи условия

Активация на акаунт