Отговори
# 675
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Маги, честит празник! Пожелавам ти щастлива бременност (доколкото е възможно) и февруари едно слънце да огрее дома ви!   bouquet  Heart Eyes
Прахче, много ви е хубаво легълцето  Hug
Тони, да не повярваш бабета ти колко дашна е станала  Laughing И аз на твое място бих стегнала багажа.
БББ, аз съм си купила Сано Максима на прах. Много скоро ще разбера дали е било грешка, но се надявам да не е, че никак не е евтин. Иначе го купих от магазина, от който напазарувах голяма част от бебешките неща  Hug И честит празник на свекър ти   bouquet

И така, и така сме се разприказвали за прахове за пране, на Саното пише да се слага 1 мерителна чашка на 5 кг пране. То хубаво, но моята чашка има различни деления и се чудя какво са имали в предвид  newsm78

Пепи, качила си само 6 кг за цялата бременност?  #Crazy Аз досега съм 7 - ужас! Но не се давай така лесно с потребителската такса  Naughty Навсякъде сме освободени от нея. Аз винаги си казвам и никой досега не си е позволил да ми вземе пари. Само в някои лаборатории има такса за взимане на биологичен материал - 2 лв., която не може да се спести.
Бела, снощи излязохме с мъжо да понапазаруваме това-онова. Да сме се мотали половин час, но и на мен започна да ми се стяга коремът. При мен това са контракции. Така като те чета май и при теб е същото. Не се натоварвай и би трябвало като полегнеш да ти отпуска Hug

Аз тази сутрин кукнах рано-рано заради проклетите киселини и преди малко реших да подремна малко, че само клюмам. Дали съм поспала и 15 мин. и пак ме почнаха  Sick Явно в следващата година няма да успея да се наспя  Crazy




# 676
  • Мнения: 931
Маги Честит Рожден Ден  newsm59 newsm59 newsm59
ббб. Честит Рожден Ден и на твоята свекърва   bouquet
Яже да само 6 са микилограмите , ама аз в началото свалих 4, сега си ги наваксах и съм от горе още 2. За таксата много ме доядя , ама нали съм добра душа и си премълчах, ама следващия път ако ми се наложи няма.
Вижте какво си поръчах за изписването и май това ще ми е окончателния вариант :
http://www.abubu.bg/prod.php?id=5435

# 677
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
Пепи хубаво е комплектчето  Peace И сайта много ми хареса, поръчвала ли си друг път от него?
За кг да не говорим, спирам да ги броя, и само като ми викат ама ти растеж само на корем, не мога да разбера подиграват ли се  newsm78

# 678
  • NE
  • Мнения: 10 999
bbb Мисля, че това е комплимент. Blush Поне аз така бих го приела. Peace
Относно Абубу имат магазин и във Варна. Поне сестра ми ме светна наскоро. Мисля следващият път да го посетя. Heart Eyes
Пепитка Аз досега съм само +6 кг. Mr. Green
Яже Недей така със съня, пожелавам ти кротично бебенце с което да си спинкате. Hug
Лилка Много ти е хубава пупата. Heart Eyes

Днес научих, че на работа има епидемия от вирусна пневмония. Добре че си излязох в болнични. tooth А днес бебо така хубаво ме нарита, че ми беше притеснено тези дни и по-малко го усещах. Даже видях как ми помръдва корема. Mr. Green

# 679
  • Мнения: 1 152
Здравейте отново   Simple Smile
Ббб честит празник и на свекър ти!
Пепи много е сладко костюмчето!  А с кг си супер!
Аз вече съм  +9 кг и Вечева не пропусна на ми се скара,  но какво да ве прави ...
За изаледванията : ХБ ми е 110 и ми изписа молтофер!
ТСХ ми е 0.54 но още не съм го коментирала с ендото!
Всичко останало изглежда добре!
Стягането на корема и при мен са контракции и като поседя повече права или повървя  и се почва!

# 680
  • Мнения: 1 073
Ей Маги, да си жива и здрава мила. Имай прекрасни мигове и любовта на близките си. Честит празник! Бъди здрава и много щастлива  bouquet  newsm38 newsm67

Сандре, хемоглобина има време да го вкараш в норма. Не му се притеснявай. Но много ниско това ТСХ. И аз имах едно такова (0,74), но не променяхме дозата и следващия месец вече беше по- добре.

Пепи, супер е комплектчето  Peace

Яженце, и теб ли те подкараха киселините. Нали знаеш. Ще минат... като родиш  Crazy  Не знам какво да те посъветвам. Аз се разминах и с тази екстра от бременността. Не вярвам сега на края да се появят.

Веселуш, айде бе. Отивай да го раждаш  Mr. Green

Цветенце, добре си се разминала с вируса. Помня как аз треперих след Варицелата на колежката и само аз си знам как изживях инкубационния период  Confused

bbb, и аз ще заложа на Лансинох.

В момента Тигърчето се е запрял на една страна с гръбчето и сигурно е заспал дълбоко. Хич няма намерение да се помести. Днес док. каза да го побутвам като ми причинява болка по този начин, но аз не мога. Галнах го сега малко, но няма намерение да се помести. Стискам зъби. Какво да го правя. Нека спи.

А ето и отчета от днес:
Скрит текст:
И днешната среща с доки мина много добре. Бебчо си отговаря на седмицата в която съм и вече е приблизително 2240гр. Веднага ни навря ташачките си. Док. констатира, че са доста големи и си имаме още една снимчица. Записахме тонове и не се засякоха контракции. Още е високо, не се е смъкнал, което и е добре. Рано е още. Вика ме отново в началото на Ноември, когато трябва да съм 38-ма г.с. и ще ми прави прочутия преглед за разкритие. Потвърди, че контракциите ми са нормални и подготвят родовия канал и шийката, като подчерта "СТИГА ДА НЕ СА БОЛЕЗНЕНИ".
Каза да си почивам повече, за да завърша 37-ма г.с. и после може да раждам. Питам аз "ако сега ми изтекат водите и е през нощта какво да правя", а тя "звъниш ми и тръгваш към болницата". Задържа се раждането, до колкото да ми бият кортекостероиди за дробчетата и след това вече може да го изражда. Но като цяло няма никакви индикации да тръгне скоро, тъй че съм спокойна. Просто разиграхме и друга сценка.
Питах я има ли нещо с което мога да си направя раждането по- леко. Каза, че няма такъв вариант, но тя ще ми намери "един" гел с който да ме маже. Някой чувал ли е. Знам, че моята приятелка докторката и я е мазала с нещо като лубрикант, който спомагал за приплъзването на бебето, в същото време и изстудявал.
След док. си убих и цял ден в офиса и в НОИ, но си подадох и 45 дневния болничен и вече да му мислят колегите на там. Посвърших и някоя друга работа, но толкова от мен. Казах, че следващия път като ме видят ще бъда с количка и ще гледам да ги сваря в момент с по- малко работа, че да им оставя малкия, а аз ще се размотавам в Мола отсреща  Mr. Green

# 681
  • shumen
  • Мнения: 18 156
Маги,честит рожден ден.Да си жива и здрава и скоро горда мама.
БББ,честито и на свекър ти.Да е жив и здрав и скоро дядо.
Дрехите и аз скоро трябва да сменям,ама с малката фурия е много трудно.

# 682
  • Мнения: 718
Добро утро и от мен момичета Laughing
Маги честит рожден ден на патерички да си жива и здрава и много щастлива  bouquet
Тони  Hug Hug Hug то не останало почти Laughing
За крема аз взех на Медела и съм доволна бях започнала да се мажа  защото ме боляха много зърната след това спряха сега пак трябва да започна.Стиснете едни палчета за нас отивам да правим 3 ФМ .
Всички не споменати да се чувстват нагушкани Hug

# 683
  • Мнения: 7 118
Добро утро!  Mr. Green

Как е варненската група днес с времето и желанието за торта? Писна ми от ремонти и ангажименти, така че, ако всички са на линия, с удоволствие бих хапнала торта  Mr. Green

# 684
  • Мнения: 931
Добро утро пупинки,
ббб. не съм поръчвала други неща от този сайт , но и аз харесах доста неща , но се въздържах от други поръчки , че ще ме набият иначе. Ще дам мнение като го получа.
Тони браво за хуабвите новини  Heart Eyes Ще устискаме знам аз , поне до средата на Ноември.
Сандре , на мен ми изписа също малтофер Велчева при хемоглобин 100 , пия го вече 3 месеца и съм го задържала на 110, което за мен е супер . Иначе за кг. за нея е известно че е по  стриктна в качването , щом и режим не ти е дала още пак си добре Simple Smile ама очаквай и това. А ти почивай повече , че с тия контракции шега не бива.
Веси мини на отчет как сте с Дунди набързо , че много липсваш.
И на края да кажа резулатите ми са ОК и от МБ - флората е нормална, за фауната не знам  Mr. Green
Хубав ден на всички и много усмивки.

# 685
  • Мнения: 1 096
Добро утро Simple Smile

Благодаря на всички за милите пожелания Hug

Сандре, и моите резултати излезнаха вчера - ТСХ 0.27,фт4 12, миналият месец ТСХ беше 3.14.Помислих си,че пак не са наред нещата и тази сутрин се изстрелях към Начев и за мое учудване той ми каза,че това са перфектни стойности,за бременни не важали рефентните стойности и най-важното било ТСХ да не е високо,ниското не било проблем.Оставам засега на същата доза 75/100 и след 1 месец+обременяване.

Тони,браво за хубавите новини.Тигърчо добре расте Simple Smile

Пепитка, много сладко комплектче и браво за добрите резултати Simple Smile

Нелка,палчета за прегледа и те чакаме с хубави новини Flowers Four Leaf Clover

Цветенце,остави ремонта на другите,сега почивайте с бебчо Hug

Утре съм на среща с бебка, нямам търпение,дано всичко е наред Praynig

# 686
  • Мнения: 622
Добро утро Simple Smile

Маги ЧЕСТИТ  РОЖДЕН ДЕН на патерички БЪДИ ЖИВА И ЗДРАВА И СЛЕДВАЩАТА ГОДИНА ДА СИ ГУШКАШ НАЙ-ПРЕКРАСНАТА МЕЧТА   bouquet

Зузанке аз съм на линия  Mr. Green Давайте да се виждаме, че ще ме изтървете скоро  Whistling

Тони отивай вика да раждаш- то ей така става  Whistling Бебето е още високо та няма да слезе скоро  Whistling Да не говорим, че вчера се спънах и паднах, но слава на Бога не успях да му направя нищо, та да тръгне да се ражда  Blush Има време  Heart Eyes


Нелка стиснати палци за ФМ днес  Praynig

Пепитка браво и за твоите резултати  Peace
 
Магнитче и аз вече минах на течен прах, отвреме на време вземам и от гел капсулите за пране. Прахообразният наистина понякога не ми се изпира добре от дрехите, особено от тъмните  ooooh!

Отчета от ЖК е , че вече всички документи са ми налцие и тоновете на бебо бяха добре   Heart Eyes Нищо не съм му направила  с падането и да внимавам  Blush

# 687
  • Мнения: 91
Боже, Веселуш, внимавай много, как така падна? Коремчето пострада ли или само дупето?  Embarassed
Между другото добро утро  Simple Smile
Палци за Нелка и Маги!

# 688
  • София
  • Мнения: 8 131
Нека разкажа и аз за раждането най после.
Скрит текст:
Та значи..имах си дата - 03.10.2013 и уговорка с док. На 02.10 ме приеха в Шейново, пуснаха изследвания, настаниха ме в стая и зачаках. Към 14 часа дойде док, поговорихме, видяхме се и каза: "Хайде утре си първа. В 6 да си тук. 8.30 почваме. Сега можеш да си ходиш." Прибрах се, сещате се какво ми е било, при положение, че нямах и много с кой да споделям, че малко хора знаеха...Милен, сестра ми и още 1,2, нашите не. Излишно е да казвам, че не съм спала цяла нощ, но сутринта на 3ти Милен по живо, по здраво ме закара в болницата и зачакахме. Той отвън, аз отвътре. Направиха клизма и пак чакане. Към 8 и нещо идва една забързана сестра и вика, да тръгваме бързо, че док бил казал 8.30 да съм готова! Е, викам си: "Почва се". Едва успях да звънна на Милен. Тръгнаха да ме подготвят. Абокати, системи...Наложи се да ми сложат и катетър преди упойката, че учиха някаква студентка. И това го преживях, ама не го пожелавам на никого! И пак чакане...Други момичета идват, оперират ги, излизат от операция, аз лежа и чакам...Системи текат, катетъра ме тормози, но чакам срещата с Дунди и търпя стоически. Сестра ми и тя идва отвън да не е сам Милен и чакат ли чакат. Те навън, аз вътре. Става 10, става 11 - нищо не се случва! Питам персонала, нищо не знаят. Мили са, любезни, жал им е за мен, но не могат да помогнат. Звъня на док сто пъти - не вдига. Почвам да рева, оплаквам се на Милен...Не знае как да ми помогне. Вече изпадам в някаква паника - "Ами ако не дойде изобщо, какво става? Ако нещо му се е случило (Не дай Боже), но какво става с мен тогава!" Става 13часа!!!!! Вече не знам къде се намирам, вързана за системата и безпомощна за пръв път в живота си чак толкова много! Милен вече побеснява и тръгва да търси директора - Велев. Намира го, човекът се оказва много свестегн. Вика: "Защо не ме потърсихте по-рано? Всичко щеше вече да е приключило". Ненов го няма, не вдига на никой. И майка му го търси в болницата - никакви новини...Велев се качва при мен, представя ми се и пита дали искам той да ме оперира. Казвам: "Дааааа! Искам всичко да свърши! Всички знаят откога чакам и се тюхкат". Бях готова вече и санитарката да ме среже.  Велев казва: "Приготвяйте я бързо, идвам!" И така...тръгваме към операционната. Кръвно, упойка, лудница...всичко се случва за секунди. Идва Велев с още една лекарка. В 13,50 почва операцията в 14,00 Дунди изплаква. В 14,10 съм готова и вече ме карат в стаята! Егати кефа! Затова ли чаках толкова! Всичко свърши, всъщност сега започва. Но си струваше! Струваше си до последното притеснение! Светът вече е друг! Благодаря на съдбата, че този път, макар и с много нерви, извадих късмет и получих страхотна операция. По някаква немска технология, позволява раздвижване смед шестия час. Готова съм пак да раждам! Целувки!

# 689
  • Мнения: 1 167
Добро утро!
Маги честит празник със закъснение   bouquet .Да си жива и здрава и прекрасен подарък на термин.

Аз днес се светнах, че и ние с ММ имахме вчера празник  Rolling Eyes - 16 г.заедно ,откакто сме гаджета  Mr. Green и още сме си  hahaha  и до днес.Е, верно имаме годеж  Naughty ,както си е по традиция ,ама до там.То и него забравих ,беше на 11.09.2004г , уф че съм  ooooh!. Ама пък за него чак сега се сетих месец по късно  Blush.

Пепи, браво  Hugза изследванията..Много хубаво комплекче Hug .Сандре и на теб за резултатите.
Нелка имаш ги палчетата от нас  Peace. Чакаме те после да се отчетеш.
Тони ,браво на Тигърчо,като те чувам и виждам коремчето ти май Тигърчо е доста мило за такова малко бясче.
Флауърче, мерси.То всяка пупа е хубава щом вътре расте  най-хубавото -живот.
Ох ,Яже като ви чета за тези киселини доста ви морят ,не намирате ли лек  #Cussing out м..ка му.Не съм имала предната и тази бременност-Дай Боже се размина пак.
Прахче супер е и поканата и легълчето  Hug .Хайде вече в понеделник да се видим,ама наистина  Naughty Към 14ч някъде на обичайното място ,ако искате,че да разкажеш как е минало и партито с подробности. Hug
Веселушко засега уж на 22.10, искахме да ги съчетаем и с работа на ММ този ден,но тя ще е почти целия ден и трябва да съм сама из варненските улици ,а не съм от най ориентираните - "изгубена бременна във Варна " Joy,днес ще го решим в зависимост от дните в които е на работа.А защо пък не, ако има някоя Варненска срещичка може да се видя с другите. Peace

Ставам да шетам.До скоро! Hug


Общи условия

Активация на акаунт