Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 10 698
Нашата ИБ дружина дружно ще посрещне и есен и зима,едни с коремче, а други с детенце.

# 706
  • NE
  • Мнения: 10 999
Магнитче Много е хубаво. Heart Eyes

# 707
  • Мнения: 1 096
Магнитче, браво на бебка,добре си расте Simple Smile А баткото,миличкият,тъжничко му е станало,но какво по-хубаво от една силна детска прегръдка Simple SmileЧудесно заглавие предожи

Лилка,честита годишнина HugПожелавам ви много любов и разбирателство

Веси, много кофти с тази брадавица,но скоро ще се закърмите,сигурна съм Flowers Four Leaf Clover

# 708
  • Мнения: 1 073
Ето ни и нас  Flutter

Лилка, вярно, че "Тигърче" е меко казано за Тигран. А честита ви годишнина.
Ние и годеж си нямаме, ама какво пък. И аз и той сме много над тези неща. Това е дъъълга тема. Обичайте се и се уважавайте един друг. Ей тва е важното  Peace
И ние може би един ден ще направим кефа на роднините и на малкия, но не вярвам да е скоро  Mr. Green

Нелката, това е един от най- хубавите прегледи. Успех  fingerscrossed

Веселуш, приказката "Да бе мирно седяло, не би чудо видяло" знаеш ли я  Naughty Така ме стресна с това падане. И аз все си гледам в краката и това ми е голям страх. Внимавай бе жена  Crazy
 
Весе, знаеш моето мнение за случая. Вярвам, че ще простиш на Ненов, защото знам какво сте преживели с него и какво доверие му имаш. Най- вероятно има причина за наистина грозната му постъпка, но понякога е по- добре да не я знаеш. Времето ще реши как да действаш на там с него.

Флалърче, ще помисля за име на новата тема, но едва ли ще съм от полза. Никак ме няма в римите  Blush

Маги, имаш и от мен стис за утре. Всичко ще е наред  Hug

Аз се превеждам във вид и излизам на разходка с моята приятелка и малкия й. Док. нали каза да почивам повече, та до парка ще отида моторизирана  car003
И може би е права, че трябва да почивам. Усетих умората тази нощ. Беше кошмарна. Имах някакви болки, но без стягания, предполагам не са били контракции, но се будех от тях. ММ е командировка и тази седмица и май няма да си идва и уикенда. Вече ми се ще да е до мен. Като ме заболи или притесни нещо поне ще знам, че спи до мен и ще ми е по- спокойно. И въртенето в леглото е страшно усилие. За това пък сутрините се унасям и докарвам до към 10:00.

Хубав ден от нас !

ПС: И аз гласувам за заглавието предложено от Магнитчето. Определено сме се наредили на опашка за Ноември Mr. Green Харесва ми  smile3521

# 709
  • Мнения: 718
Ето ме завърнах се  Laughing
Магнитче много хубаво заглавие. Laughing
Весенце страхотен разказ и моят Дунди беше така продължавай да опитваш и дано да засуче скоро Laughing
Сега за нас вече сме 100 % мъж  тежим 1920гр.(не е ли малко много  притеснявам се с този ГД да не расте много доки нищо не каза) всичко ни е ок параметрите са в норма,обърнати сме с главичката надолу.Контракциите казаха че са нормални за сега.

# 710
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Здравейте, момичета !
Нелка, спокойно, добре си е детето ! Честит ти 100 % - тов мъж  Mr. Green Ние в 32 завършена г.с. бяхме 2, 100 кг по ехограф, съвсем сте си добре  Hug
Нагушквам ви всички, да знаете аз от тази тема няма да си ходя, нищо че не съм вече с тумбак  Mr. Green Обичам ви и ми липсвате  Heart Eyes

# 711
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Пепи, страхотно изглежда комплектчето  Hug
Цветенце, добре че изпревари събитията с тази пневмония  Crazy
Тони, Лилка, добре че са ви подминали киселините, защото е ужасно  Sick Засега спасявам положението с бисквити, но през нощта съм като някоя мишка - през - 2-3 часа шумуля с пакетчето и хрупам бисквити  Mr. Green
Тони, не съм чувала за такъв гел  newsm78 И мъжо ти да се прибира, защото не се знае вече в кой момент какво ще стане Simple Smile
Маги, палчета за утре  fingerscrossed
Веселуш, повече никакви падания и салта  Naughty
Весенце, много гадна ситуация с това чакане. Представям си какво ти е било  ooooh! Важното наистина е прекрасният краен резултат. Дано да намерите решение за това кърмене. Но дори и да не можеш - не се терзай  Hug
Магнитче, браво за хубавите резултати и за заглавието   bouquet
Нелка, щом док казва, че всичко е нормално, значи е  Hug
Арвенче, стой си при нас  Hug Heart Eyes

# 712
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
Нелка екстра сте си даже! Радвам се ,че всичко си ви е ок  Hug
Арвенче ами никой не те гони, мисля ,че на всички ни си ние супер тук и с тумбак и без ще си останем  Peace Как е малкия Наско? Разкажи ни как сте вече у дома, по спокойно ли ти е Simple Smile
Тони гадно е когато спиш сама ,аз като не спим заедно спя с едно мече подарък от него  Blush ама пак не е същото. Приятна разходка , и аз да ми е по цял ден да скитам на някъде и гледам колата да я ползвам колкото се може по малко  Peace
Маги имаш палци и от мен за утре, не съм забравила  Peace fingerscrossed
Цветенце и на мен харесва предложението на Магнитчето  Grinning
Да се похваля най накрая направих смяната на гардероба  Party

# 713
  • Мнения: 1 096
bbb, браво за гардероба.Твоето свеки да не се ослушва много ами да те отменя в някои задължения Naughty

Яже,много смешно ми стана за мишката с бисквитките Joy

Нелка,хайде най-накрая 100% честити сини гащи Simple Smile

На мен днес така ми се спииииииии,искам вкъщи по одеалцето,но ще поизчакам още 2 часа

# 714
  • NE
  • Мнения: 10 999
bbb Браво за задачката. Hug Свеки наистина трябва да ти помага повече, но е до човек. Peace
Маги То времето е приспивно. Аз пък не мога днес да мигна. Tired
Яже Ако знаеш как ми се приядоха бисквити и поръчах веднага да ми донесе мама. Mr. Green
Арвенче И ние си те искаме тук. Hug Чакай известно време и пак да си в бременния списък. Hug По този повод една вечер мъжо се прибира посред нощ след вечер с неговите приятели и ми вика да се мятаме за второ. Събудих се и много се смях. hahaha

Голям глад ме мъчи днес. Междувременно се сдобих с първата си книга за гледане на бебе. Осъзнах, че съм пълна нула дори в държането на бебе. Crazy

# 715
  • Мнения: 517
Весе трогателен разказ браво за това че си издържала толко време да чакаш,аз щях много да се изнервя  Crazy Важното е че сте си добре и се гледкате,скоро и ще засучете .Успех  Peace
Магнитче готино заглавие  Peace

# 716
  • София
  • Мнения: 10 698
измислих още: През пъстра есен или бяла зима,за всяка дама от ИБ дружина бебенце ще има.

# 717
  • Мнения: 1 096
Магнитче, хванала те е музата,от хубаво по-хубаво ги обаждаш Simple Smile

Цветенце,приятно четене Simple SmileАз имам няколко на английски,но още не съм ги подхванала - само като подуша възглавницата и съм заспала

# 718
  • Мнения: 7 118
Магнитче, голяма муза те гони  Joy

Аз пък преди малко клекнах и усетих една тъпа болка в корема. Като пипнах, усетих бучка, като от фраксипарина, а скоро там не съм била инжекция май  newsm78 Опъва ми едно такова..леко се притесних и сега се чудя дали е от инжекция, дали нещо от катерене да чистя покрай тези ремонти съм се разтегнала нещо, чак и херния ми мина през ума Joy Чудя се възможно ли е беба да е застанала така, че да ме подпира нещо newsm78

П.П. Явно пиклата ме натиска с лакет или нещо подобно, сега го премести и топчето е на друго място Grinning

Последна редакция: пт, 11 окт 2013, 19:05 от zuzi_79

# 719
  • София
  • Мнения: 10 698
Зузи,според мен щом описваш да е като от фраксипарина, най-вероятно си е от него,това че не си била скоро там, не значи че не може да има бучки. Ела да ме видиш.. не бия в корема и съм на бучки, дори краката където не бия вече и там имам бучки....пак бия в краката де,но гледам на други места,че като нацеля бучка няма вкарване на лекарството ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт