Отговори
# 720
  • Мнения: 7 118
аз не смея да натисна да видя какво точно има там. Надявам се да е било наистина от фракси-то или от дребната, да не е нещо друго, макар че не знам какво точно ще е то  Rolling Eyes

# 721
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
Магнитче второто категорично ми хареса повече  Mr. Green За него съм.
Маги,Цветенце вече грам не се надявам, само не знам как се сдържам да не избухна . Сега понеже се справям да си чистя вкъщи и всичко и снощната сбирка на семейството тук не стигна ,ами ще трябва да готвя и за всички. Има няма сме си 10 човека  #Cussing out И трябва и да си изчистя понеже според нея не е мръсно  #2gunfire Ох ама да се не оплаквам ,че темата ме и изнервя яко  Peace
Сега отивам малко на разходка ,в село е приятно особено летните вечери ,спокойно  Grinning

# 722
  • София
  • Мнения: 8 131
Отчет. Лепенка - свалена вчера. Днес - първо къпане без нея. Престраших се да погледна какво се случва. Не съм толкова уплашена. Още си имам висящо коремче. Ще си чакам да се прибере. Свиквам с новото тяло. Иска ми се да се претегля, но за жалост (или късмет) нямам кантар.

Зуз, сигурна ли си, че не е някоя част на малката.

# 723
  • shumen
  • Мнения: 18 053
Веселушко,внимавай друг път.
Весе,страхотен разказ.Дано скоро засуче Анди.
Зузи,сигурно е от малката нещо.
Яже на мен ми действаше само газирана вода.

# 724
  • Мнения: 7 118
Весенце, хич не ти требе кантар, душо, имаш си Дунди, за какво ти е да знаеш как са килата  Mr. Green Викаш не е толкова страшна гледката под лепенката  Whistling Гушки на Дунди  Hug

# 725
  • Мнения: 1 167
Весе ,защо чак сега я сваляш?А конците свалиха ли?
Аз си спомням превръзката ме накараха да я сваля още в болницата не помня 3 или 4 ден беше и да се изкъпя.Конци на 7 ден.Аз пък се изплаших от гледката,имах огромен корем и дебела и имах чувството, че е огромен разрез, но с прибирането на корема намаляваше.
За кантар какво го мислиш ти си беше финна ,само коремче и до месец два ще си прекрасна секси мама. Hug

# 726
  • София
  • Мнения: 8 131
Лилка, нямам конци. Аз съм лепена, затова.

# 727
  • София
  • Мнения: 10 698
Мен си ме изписаха с лепенка, там я смениха веднъж и се къпах после с нея, конците махнаха на седмия ден след секциото,сама се закарах в болницата. След махането на конците пак бях с лепенка,която махнах 2-3 дни след това.

# 728
  • NE
  • Мнения: 10 999
Веси Късметлийка си с това леко секцио. Hug Да нагушкаш Дунди от мен. Hug
ббб Не се ядосвай. Аз ти свалям шапка, че въобще можеш да живееш в една къща със свеки. Моята хем е добра и много отзивчива и пак не мога да живея при нея. Peace
Зузи Според мен е малката бръмбъзъчка. Heart Eyes
Маги Чакам те с добри новини за снахичката. Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Магнитче Второто заглавие спечели надпреварата при мен, макар избора да беше много труден. Първото заглавие не се побира в заглавието и не искам да го съкращавам. Peace

Днес Бам-Бам ме нарита едно хубаво още в 6 часа. Mr. Green

# 729
  • София
  • Мнения: 8 131
Цветенце, аз затова казвам, че вече съм готова пак да раждам.  Mr. Green
Ние мислим след малко да ходим на първа разходка.
Целувки от нас!

# 730
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
Привет от нас! За 3ти път пиша каквото щях да казвам, вече го забравих  newsm78
Цветенце когато нямаш избор е така  Peace  Днес изяви желание да измие чиниите и да изчисти ,ще видим  Peace
Весе кантар не ти трябва скоро ще си си както преди  Peace Хайде приятна първа разходка  Hug
Маги чакаме те на отчет  Peace
Вселуш къде си?
Май в новата тема ще има доста бъдещи мами  newsm78 ДА!  Heart Eyes

# 731
  • Мнения: 6 395
Хайде да довърша темичката с малко бебешко парти. Някоя и друга снимчица ви качвам и се връщам да ви чета

Скрит текст:
 

Последна редакция: сб, 12 окт 2013, 14:40 от Звезден^Прах

# 732
  • Мнения: 1 073
Май в новата тема ще има доста бъдещи мами  newsm78 ДА!  Heart Eyes

Ти се готви, че след Веселуш, май ти си следващата. Поне по термин  Stuck Out Tongue
А всъщност къде ще раждаш и нормално ли е по план.

Аз тази нощ пак не съм спала. А като станах до тоалетна през нощта и после като се почнаха едни размисли за раждане и какво пропускам да приготвя за чантите за болницата и откарах още час бодуване.

Чудя се къде е Прахчето. Бейли също не пише  Rolling Eyes Чери и Зузата прехвърчат рядко. Да се поправите всиииички  Naughty



Поправям се. Прахи е писала. Ама то вярно, че днес е 12-ти. Прахче изглежда доста вълнуващо. После ела да разкажеш по подробно за разкриването на мистерията  Grinning

# 733
  • Мнения: 517
Прахи страхотни снимки ,а тортата е убиец,изглежда доста апетитно .Айде разказвай как мина партито  Hug

# 734
  • NE
  • Мнения: 10 999
Прахи Страхотно вкусна и красива торта. Идеята е трепач, а кошарата е невероятна. Heart Eyes
Веси Честита първа разходка на Дунди. Hug

Общи условия

Активация на акаунт