Отговори
# 735
  • Мнения: 6 529
Белче,  Hug няма проблем мило. Heart Eyes

Сега аз да си кажа, че само една химия не би ме задържала пред екрана. Сценарият е важен и то много. Не ми харесва фактът, че целия екип седи в социалните мрежи за маркетингово проучване на зрителските нагласи. Naughty
Когато се стигне до това...сценарият винаги издиша. Почва да се бяга от основната сюжетна рамка, сценаристите почват да забравят какво са писали в миналите епизоди и да ни пускат някакви персонажи с парашут.После как дошли, така си отишли...какво стана с тях? Остава да се чудим ние.
С дългият си пост нямах за цел да ви преразкажа филма, а да ви покажа, какво не ми харесва на мен. Защото пак казвам...за мен сценарият е важен. Peace
Аз не видях тази химия на която толкова се възхищавате. Не усетих тази всепоглъщаща любов на Емир във Фериха и това ме дразнеше на макс.
За мен и до днес...Емир беше 300 пъти по влюбен и обичащ отколкото Фериха.
Тази жена не направи нито една жертва за него...не мога да разбера как Емир вярваше до последно в тази нейна любов. Имаше спойка но, не и химия от страна на Хазал.

Мое мнение. Peace


Съгласна съм  Peace И аз няколко пъти казах, че Фериа ме дразни...на всички прости - на баща си, на брат си, на Джансу, само Емир беше виновен за всичко и се държеше непростимо грубо с него. За разлика от нея Емир направи много повече жертви, а и любовта му се четеше в очите, с какъв поглед я гледаше винаги  Heart Eyes

# 736
  • Мнения: 469
Има ли нова темичка?

# 737
# 738
  • Мнения: 2 786
Hello ot moreto, vsi4ko e super, densim po urozite na YO HB Cha!!! Love you all Heart Eyes

# 739
  • Мнения: 26
Hello ot moreto, vsi4ko e super, densim po urozite na YO HB Cha!!! Love you all Heart Eyes

Джейниииии  Heart Eyes Hug Hug Hug  Приятно прекарване на останалата част от почивката     love001  love001

Общи условия

Активация на акаунт