ИСТАНБУЛ 25

  • 54 052
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 371
Еми, Вели,  Heart Eyes Hug Heart Eyes лек път и незабравими емоции в любимия град ви пожелавам !   bouquet

Да пиете по едно турско кайве и да хапнете по един рахат локум и заради нас ! И да ни донесете по една солена целувка от Босфора !  Heart Eyes

# 736
  • София
  • Мнения: 13 045

След толкова обсъждане на "Кюлотсокака",  ха дано някой (Редемче, Вели, Чефито  Wink ) да се похвали, че си е купил гащи оттам.  Mr. Green Joy

И да ни ги снима и покаже.  hahaha 

Редеми, Кюлотсокака и Гащистрийта са култови!  Joy Joy Joy

Биалк, да ти е попадало нещо на тема безплатни мероприятия, музеи, транспорт на самия празник във вторник?

# 737
  • България, София
  • Мнения: 1 750
Благодаря на всички за пожеланията за вчерашния празник и за пътуването  Hug Страхотни сте  Hug
Аз стягам багажа, че време не останаааа
Ще изпълня всички заръки и се надявам да се завърнем, изпълнени с прекрасни емоции от любимия град  Heart Eyes Чакайте разкази и снимки  Wink

Редемче, много, ама много ще се радвам да те видя в Стамбула  Hug

Хайде, чао!

# 738
  • Мнения: 4 550
Хайде бягай!  Hug Hug Hug

# 739
  • Мнения: 471

Биалк, да ти е попадало нещо на тема безплатни мероприятия, музеи, транспорт на самия празник във вторник?

Засега разбрах само, че официалната част по откриването на Мармарай ще започне в 15.00 часа в Юскюдар. Ако ми попадне информация за допълнителни мероприятия за деня ще я споделя тук. В тема 26 Simple Smile

# 740
  • София
  • Мнения: 13 045
Биалк, от последното инфо излиза, че май ще ми отпадне въобще от програмата Къз кулеси  newsm78
А това разписание от кога е в сила? Зимните не влизат ли в сила от 01.11? Ако е така, все пак може да хванем лятното, защото ще сме този уикенд там.


Интересно! Изглежда днес ъпдейтват сайта и чак сега ми излезе дневното разписание, преди няколко часа в Ulaşım Saatleri излизаше само вечер newsm78 Забелязвам, че и цените са много ниски (лятото бяха 20 лири):



Това е линк към сайта: http://www.kizkulesi.com.tr/

velina_v, денят вече е малък, а след смяната на времето в неделя ще стане още по-кратък. Но ако все пак ви остане време от Юскюдар може да ползвате някои от следните автобуси до спирка KIZ KULESI, а след това да се върнете до Кабаташ с някои от лодките, потеглящи на всеки час без 15 минути (от 9,45 до 18,45).

Това дали са цени на посока или билетчето е отиване и връщане? 

Ако някой има излишно фейсбук номерче и ако е валидно (с превод от чичко Гугъл останах с впечатлението, че важат до края на годината), приемам с благодарност.  Wink Намерих офертата във фейсбук, но явно е свършила.

# 741
# 742
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
 newsm51

Истанбул 26

 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт