Мартенчето в коремчето на мама, вдига врява, юмруци и ритничета раздава

  • 31 618
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Благодаря за новата тема Hug

Може ли да ме добавите на първа страничка- с термин 8 март съм и чакаме мома Hug

# 31
  • Мнения: 22
опа, това исках да го пратя на момичетата, които добавят в групичката, обърках се  Laughing  Аз за количка съм се спряла на тази http://www.hippoland.net/produkti/bebeshki/bebeshki-kolichki/hau … condor-all-in-one  , някоя мама я беше сложила и много ми хареса ! Само дето цветовете са много тъмни ...

# 32
  • Мнения: 80
Йото първата кангаро много ми хареса,ама коша за багаж е много малък,иначе ми грабна окото и веднага и си добавям към фаворитите.Аз днес съм много нервна нещо и аз не знам какво искам.
Маги наистина не можете ли да я подмените с някоя която на теб ти харесва?Ако съм на твое място сигурно бих се ядосала много.

# 33
  • Мнения: 226
kiksi007 , една позната е с нея, та тя ми я препоръча. Бутах бебечето й един път из града, хареса ми, здрава изглежда, ама нали не разбирам и продължавам да събирам идеи  Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 276
Момичета купили са ми количка  newsm45 http://www.hippoland.net/lorelli-kolichka-foxy-s-pokrivalo-blue-captain  #2gunfire Иде ми да ги застрелям по-грозно нещо не съм виждала, а за неудобно да не говорим. Ще ме побъркат родителите на мм
Маги, със сигурност са я избрали и купили с любов, но са попрекалили. Поне със сина си не са ли говорили? На твое място бих им обяснила, че разбрираш загрижеността им, но бихте желали сами с мъжа ти да избирате какво ще купувате. Щом от сега се започва, не мога да си представя какво те чака.
И аз да помоля да бъда добавена на 1ва страничка - термин 26 март, години 34, гр. София. Мерси!

# 35
# 36
  • Мнения: 29
Имам чувството, че те ще имат дете  #Crazy с такава наслада говорят за разни пясъчници люлки и парзалки за двора, че няма да се учудя ако от сега ми ги купят и тях  ooooh! Като споделих с майка  ми да си призная жената се разрева как може такова безхаберие. И най-вече незаинтересованост на това какво искаме ние неговите родители, а и доки ни каза прекалено рано пол ами ако излезе мома това грозно синьо какво правя  #Cussing out Казвам ви ще ме побъркат  smile3512

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 259
Маги, направо питай в магазинът, от кройто е взета дали може да ти я сменят с друга. Ако откажат пробвай в Продавалник.
За припознаване на дете без брак , елементарно е. Отидохме при нотариус, правят този докумен за припознаване, където пише, че бащата декларира, че детето ще е негово. Подписва го само бащата  Laughing, аз бях там само да си дам личните данни като майка на детето. Струваше 18лв. Този докумен се носи в родилното като се роди бебето. Това е всичко.
Йо, мойта теория е, на базата на 3-те колички които имах, че по-добре здрава и леко вървяща огколкото просто лека като тегло.
Бебешкия кош не е абсолютно задължителен. Аз ще го заменя с портбебе, има по 20-50лв.
Rayata, прав е мъжът ти, ще се справите по-добре дори сами отколкото с мотаещи се наоколо помощници с опит отпреди поне 20 години. На мен много смелост ми даде като гледах в родилното как ги къпят на чешмата и ги подмятат бебетата. Изобщо не са чупливи.

# 38
  • Мнения: 303
Маги първо гледай да се успокоиш и говори  с тях за да няма някой друг изненадващ подарък че от добро сърце са го направили е ясно но старите хора са такива несъобразителни и често се случва това хубаво е това че се радват за бебо и го чакат с нетърпение моята свекърва нито се зарадва нито каза нещо което е пак лош вариант ще намериш решение не се притеснявай  Hug  ЙоТо на мен лично номер 3 ми харесва много кокетна и удобна изглежда . За къпането и първите дни ще се стегнем и ще се оправим както каза vivi.vivi не са чупливи  Laughing И ако може и мен ме сложете на първа страница термин 23 март години 21  пловдив   първа бременност благодаря .  И мерси за пожеланията за мм     bouquet

Последна редакция: нд, 22 сеп 2013, 20:03 от ралица 21

# 39
  • Мнения: 226
Мами, ще си позволя малко да разведря обстановката и да ви разсмея... моля някоя да не се обиди на клипа, мен лично много ме разсмя  Joy http://vbox7.com/play:cda1dade  Blush

# 40
  • някъде там
  • Мнения: 97
Мами, ще си позволя малко да разведря обстановката и да ви разсмея... моля някоя да не се обиди на клипа, мен лично много ме разсмя  Joy http://vbox7.com/play:cda1dade  Blush


 Joy Joy Joy 

А за купуването на подаръци отдавна съм научила свекито да не купува нищо на малката,а да дава парички и аз да избирам.Естествено след няколко опита да подарява ненужни и неподходящи подаръци   Whistling

# 41
# 42
# 43
  • София
  • Мнения: 278
Чудя се аз цял ден защо никой не пише и не ми излиза темата в непрочетени, пък аз не съм се записала  Whistling

# 44
  • Мнения: 16
Magi_Ko пробвай да върнеш количката с касовата белешка и я замени за нещо друго, ако я нямаш каж на свекърите, че трябва да ти я дадат, за да важи гаранцията, ако се случи нещо. По-добре не им казвай, че ще я връщаш, за да не се разстройваш допълнително, 100% ще ти вдигнат нервите  ooooh!
 
viliito333 и Йо вие сте харесали количката, която аз купих HAUCK CONDOR All In One  недостатъците й са, че се стига трудно до коша за пазар и че за да я разгънеш ти трябват 2 ръце и 1 крак, но на мен няма да ми се налага да го правя често. Една позната имаше такава и изгледа 2 деца с нея. Цялата тапицерия се сваля да се пере и тя каза, че я пъхала много пъти в пералнята, а тя така и не е избледняла  Party В комплекта освен нещата от снимката има дъждобран и повивалник. Чантичката е много удобна, защото е с твърдо дъно и когато разкопчееш циповете наполовина, имаш пълна видимост и достъп до нещата в нея. А за самата количка какво да кажа, когато я видите в магазина ще си прецените.  Laughing Само да кажа за килограмите, че ако няма да ви се налага да я вдигате не ви бърка колко тежи. Този модел е 8.5кг и празна ми тежи (аз съм 50кг)

За признаването на бащинство явно във всяка община е различно, защото в София знам, че се пращат някакви молби до общината по место живеене на родителите, било то община Овча купел или община Варна.

Общи условия

Активация на акаунт