Мартенчето в коремчето на мама, вдига врява, юмруци и ритничета раздава

  • 31 615
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 16
Дзак да се запиша и аз в новата темичка   newsm47  да ни е честита и само хубави неща да си споделяме в нея  smile3521

Микробиология ми пускаха два пъти и ми взеха по 2лв. Не разбрах защо не съм и питала, защото не си заслужава да си правя устата за 2лв.

Много лична тема сте захванали с бившите . Винаги съм била много ревнива, за това се радвам, че ММ в гимназията е бил с дълга коса и не се е занимавал с момичета, защото е мислил само за китарата си  smile3503 В университета е имал една сериозна приятелка и после следвам аз  newsm08 Сега заради това ми е такова ангелче - просто не се е озлобил в следствие на женски игрички.

За количката Йо отиди в някой магазин и я виж на живо. Много по-различно е отколкото на снимка, сигурна съм че би могла сама да прецениш.  newsm10

Вчера купихме и кошарка. Наистина не ми пука за тези суеверия - да не се купува преди 7-мия месец.
Всичко ще е наред сигурни сме в това.  smile3504

# 16
  • Мнения: 1 466
Йо,ако искаш попитай за тази количка в темата за количките-там са професорки направо!!!  Laughing Тя какво производство е тази?
Ралица,да ти е жив и здрав мъжа и много да те слуша!!!   bouquet
абра кадабра,а щом на теб са ти открили гъбички за мъжа ти предписаха ли нещо?

# 17
  • Мнения: 276
абра кадабра,а щом на теб са ти открили гъбички за мъжа ти предписаха ли нещо?

Все още не, ще изчакаме да излязат резултатите и тогава. Но предполагам, че и на него нещо ще изпишат, щото иначе няма смисъл.

# 18
  • Мнения: 47
Здравейте дами!

Поизгубих се няколко дни, но се пълна тъпана да не ползвам компютър няколко дни. Работата ми е свързана с него и над 10 часа се взирам в екрана .... и така вече 7-8 години. Та ето на, аз от години не виждам надалеко, но последните няколко години не съм ходила на преглед, имах малък диоптър, но се усещам, че вече и с него не виждам и реших сега да свърша тая работа - 2 диоптъра вече Sad Ми аз ако така я карам то какво ще стане.. Така де, реших да почивам и по-рядко да ползвам интернет, което според мен няма да стане, ноооо поне ще пробвам да го намаля.
Сега имам да си наваксам 10 страници при вас писани.
  
Да се похваля и аз - вече знаем полът на новия член в нашето семейство - ще си имаме мъж Simple Smile Голяма изненада беше за мен, аз се бях настроила за момиче, нооо сега се пренастройвам  Laughing разглеждам дрешки, колички в момчешки цветове .. Таткото пък беше сънуваш няколко дни преди прегледа,че е момче, ама аз не му се вързах, пък той позна Simple Smile

Аз винаги съм си мечтала да имам две деца и голямото да е момче, така че засега сме по план  Grinning

Цвети, тая количка наистина ми хареса, браво! Ама не беше ли казала, че по-малка сума сте решили.. Аз все се надявах да е около 400 тая дето ще изберем, ама едва ли.

За свекървите - ние с ММ нямаме брак, щото на мен не ми се занимава с такива дандании, та неговата майка (свекървата ужким) е доста мила и съобразителна жена. Наистина и аз не ща подаръци, защото не ми уцелва вкуса и само си дава паричките, та съм казала на ММ да й каже да не ми купува нищо.. просто не искам да се харчи.

Хайде връщам се да чета назад каквото сте писали.

# 19
  • някъде там
  • Мнения: 97
Добро утро и от мен Hug

Благодаря,че ме приехте и добавихте в новата темичка  bouquet
За микробиологията-правиха ми при първите изследвания,цитонамзка,хив,васерман...Никой не ме е питал дали искам,тя се полага по каса.Откриха ми гъбички,но док каза,че няма да ги лекуваме до към 15 -16 седмица.Каза също да не се притеснявам,че 1/3 от бременните ги получавали,заради усиленото течение.
Говорихте си по много теми,но понеже само четях и не бях се престрашила да пиша още,сега ще ви разкажа как реагира свекърва ми като и съобщихме,че съм бременна.
След като разбрахме,че мъничкото човече има сърдечна дейност и всичко е ок,решихме да им кажем.Не бях много навита да им съобщаваме толкова рано исках да поизчакаме малко,но ми беше  зле отначало  и все питаха ММ защо съм сърдита.Трябваше да им кажем причината,поради която изглеждах така Simple SmileПървите думи на майка му след като видя снимката и бележката бяха''Да не е фалшиво/бебето/като миналия път' 'Миналата зима имах неуспешна бремнност ,която приключи към 7-8седмица,но тогава сглупихме и им казахме веднага след теста ooooh!
Направо не можах да повярвам на ушите си,идеше ми да ревна,да я оскубя и не знам още какво.От тогава нито веднъж не ме е питала как съм,да се интересува от прегледите,а по принцип не е такъв човек. newsm78



Ставам да чистя,че две седмици бях на очни и вкъщи ееее       Whistling

Хубав и слънчев ден  Kissing Heart

Последна редакция: вт, 24 сеп 2013, 08:57 от _СиСка _

# 20
  • Мнения: 21
Бързам да се запиша в новата тема и аз нищо, че не мога да ви чета и пиша редовно Simple Smile

Добре дошли на новите 2 мами, които мернах в предната тема Hug

Йо да кажа за количката не е лоша обаче първо е добре да я видиш и пробваш на живо и второ гледай да не е много тежка. Нашата например е 12кг много маневрена единствен недостатък и е, че не се прибира с коша в багажника на колата а трябва да се махне от конструкцията коша но за нас лично това не е проблем. Иначе не е лоша тази която си харесала а и е на добра цена за 3 в 1 количка  Wink

JujiMuji честито момченце  Hug той и моя се надяваше на момиче ама аз си предчувствах, че е момче Wink

cvetelina.m аз с първата бременност чак в 8 месец започнахме да пазарува малко помалко нещата за бебето и количката ама дали от суеверие или по-скоро заради ММ той не искаше по-рано а и аз не исках да спорим точно за това. Сега понеже имам всичко необходимо (като кошари 2 бг., количка, шезлонг, проходилка и т.н.) направо малко дрешки ще вземем накрая и биберонка. Друго което много искам да си купим е бебефон Simple Smile Този път съм решила сама да си избера дрешки с които да облечем бебето на изписването а не да е цял комплект защото с баткото казах на свеки да го купи само да е зелен. Ок хареса ми ама има много неща в него, които никога не съм слагала на бебето като гащи и камизолки и един потник-бяха излишни...

Мили момичета пожелавам ви хубав и усмихнат неделен ден. Почивайте си повече ние с дребчи отиваме да се обличаме да ходим на гости  Hug

# 21
  • Мнения: 16
 JujiMuji честит момък!  Hug За количката наистина бяхме решили да дадем по-малко пари до 350лв., но все пак тази която взехме е с кош за кола и кош за новородени, а и е с много здрава конструкция. Едно съветче само от мен за признаването на бащинството е хубаво да си проучите предварително нещата. До колкото знам е адска бумащина и ходене по инстанции, не е просто като се роди детето бащата да каже "Мое е"  Peace

Малка сиамка нямам думи просто... как може свекърва ти да каже такова нещо  #2gunfire много нетактично и грубо от нейна страна!

kraseto_iv и аз не виждам смисъл в тези комплекти за изписване! 50% от нещата в тях са ненужни, по-добре е да се вземе просто някоя хубава дрешка.  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 081
ЙоТо някои модели на бертони са с малък кош за новородено и на 4 месеца , на бебетата им е тясно вече , така , че искай размери на коша като отидеш да я видиш . Иначе като марка не са лоши , но не са висок клас колички , за това и цената е такава .

# 23
# 24
  • Мнения: 29
Момичета купили са ми количка  newsm45 http://www.hippoland.net/lorelli-kolichka-foxy-s-pokrivalo-blue-captain  #2gunfire Иде ми да ги застрелям по-грозно нещо не съм виждала, а за неудобно да не говорим. Ще ме побъркат родителите на мм

# 25
  • Мнения: 1 466
Magi,ама тая количка става ли за новородено-не виждам кошче?  newsm78 До колкото знам бебето трябва да се вози в пълно легнало положение до към 6 месеца! Според мен,ако количката не отговаря на изискванията ти може да ги помолиш да ти дадат касовата бележка и да я смениш с друга в магазина...  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 95
Благодаря за новата тема   bouquet

# 27
  • Мнения: 29
Има пълно легнало, но няма кош отделно, да столче за кола са ми купили в същия десен,но от тези за по-голямо дете   smile3514 Това е проста количка, казвам ви ще ме побъркат. Аз исках на Хаук Малибу в червено и черно, това чудо не отговаря на едно от изискванията ми, освен за големия кош за пазаруване  #Cussing out

# 28
  • Мнения: 22
Здравей ! Може ли да ме добавиш в групата във фейсбук ?

# 29
  • Мнения: 226
Маги, искали са да помогнат хората, ама аман от такава помощ, съм казала аз  ooooh! И аз бих се разстроила, като знам с какъв трепет искам аз да си избера тези неща за бебето. Единствено като съвет се сещам - да я замениш!  Hug
За количката, която си харесах - отидох в магазин и там я видях, всъщност. Бутах всички из магазина, оглеждах, разпитвах /доколкото нещо съм схванала от съветите ви/ и тази ми се стори най-удобна, маневрена и наживо много ми хареса. Кошът за новородено си е доста голям, а и кошът за багаж също. Единствено като ми казаха, че е 14 кг и се  Shocked , защото нали казвате, че е по-добре по-лека. Харесах и друга - 11, 5 кг, но ми беше много тегава за бутане  newsm78 Още ще проучвам пазара, ама тази наистина ми хареса и излиза 470 лева, аз съм си казала, че количката ще е до 500 лева. Другите, които ми харесват за сега, са :
1.  http://kasida.bg/cangaroo-kombinirana-kolichka-drift-3-v-1-zelena-47-11020.html 
2. http://www.bebe-best.com/2013-baby-design-sprint-plus-bebeshka-k … -red-p-51936.html
3. http://www.hippoland.net/produkti/bebeshki/bebeshki-kolichki/can … -koshnica-0-13-kg
4. http://www.hippoland.net/produkti/bebeshki/bebeshki-kolichki/hau … condor-all-in-one
Сериозно ви казвам, мисля че най-голям зор ще видя с количката  Crazy
Жужи, честит мъж!  Flutter
Цвети, ти направо си фурия с покупките  Crazy
Малка сиамка , и мен един път не са ме питали как съм  Wink Ама не страдам особено, защото аз не ги приемам тези хора за мои близки, а за родителите на мъжа ми. А за това, което ти е казала тази 'мила женица", дори не знам как да го коментирам...
abra_cadabra , нали и аз съм с (-) резус фактор, та пускам ги сутринта в лабораторията и на следващия ден са ми готови. Ама не ходих да си ги взема в петъка, утре или в сряда ще ида  Peace
Рали, жив и здрав да ти е мъжО и много да те слуша  Hug

Общи условия

Активация на акаунт