Есента дойде за ЯНУАРСКОТО дете (50)

  • 65 014
  • 736
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 295
Ети,здрави,щастливи и честити бъдни дни!
Моето момче също имаше рожден ден в събота и това беше причината да не дойдем на партито.Празнувахме две вечери и си беше веселба,но вече втори ден ходя като ударен самолет...загубила съм форма нещо,ама ще се стегна...
Мохита,бързо оздравяване на Ди!
По едно време се коментираха детските книжки и отношението на децата към тях.Знам,че ще прозвучи хиперболизирано,но моята щерка умира за книги.Като влезе в магазин за играчки и си избира книжка.Редовно ме води в "Гринуич "да купим книга,след което сядаме на кафето отпред да я четем.Дано и занапред е така...

# 616
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Ейприл, това е страхотно. Запази това желание в детето на всяка цена.

# 617
  • София
  • Мнения: 598
Ейприл, наистина много яко. В тоя ред на мисли, можете ли да препоръчате хубава детска книжка? Все попадам на някакви полуграмотни. Купих 2 с приказки на издателство ПАН - ужасно разказани и адаптирани приказки. Само картинките са им красиви. Текст - под всякаква критика. Ди все иска да четем книжките за Дора, обаче и там текстовете са... нямам думи.

Люба, чакам новинатааа:)

# 618
  • Мнения: 487
Пиша с едната ръка, така че няма да е много Simple Smile

И аз искам хубави детски книжки. Съгласна съм с Мохита. Имах надежди за Дора.

# 619
  • Мнения: 748
Аааааа, Люба, така не се прави  Naughty Казвай веднага, че иначе няма да мога да заспя  Crossing Arms

Ети, ЧРД! Да си здрава и много обичана   bouquet

Дария, също обича книжки. Но вече в книжарницата иска играчки, колкото се може по-китайски и по-розови

# 620
  • София
  • Мнения: 598
Забравих да питам - знаете ли колко време не се къпе дете с варицела?

# 621
  • Мнения: 455
Добро утро!

Люба, ех как ни запали любопитството... Hug Някоя мама ще си има бебче сигурно... Heart Eyes

Вчера ходихме да вземем и един строител към останалите подаръци, и търсих и книжка. Ами не можах да избера. Ходихме в няколко детски магазина и в една книжарница - разочаровах се. Скъпи книги, шарени, с дебели листи и корици, а съдържанието им под всякаква критика. Набляга са на лъскавото, а не на съдържанието. А така ми се искаше да намеря нещо интересно...

За къпането с варицела - не знам.

# 622
  • Мнения: 629
http://knigabg.com/index.php?page=book&id=23434
и
http://knigabg.com/index.php?page=book&id=26831
Това са най-хубавите български стихотворения на коледно, новогодишна, зимна тематика.
Ан-Мари вече си има любими и ги знае наизуст.
За варицелата знам, че бг педиатрите препоръчват да не се къпе детето, но чужбинските-точно обратно: детето се къпе за облекчаване на сърбежа, без препарати и без търкане след банята, само се попива с хавлията.
Ние сме на вълна коли и писти. И с конструктори много си играе. За празниците всички подаръци са с тематика "Колите" ooooh!

# 623
  • Мнения: 205
Забравих да питам - знаете ли колко време не се къпе дете с варицела?

абе май първите 5 дни не се къпе

# 624
  • София
  • Мнения: 1 819
Много ви благодаря за страхотните пожелания!  Hug Hug Hug

Люба, честит празник! Да е жива и здрава страхотната Ирен, много да я слушаш и глезиш!   bouquet

Мохита, къпи с хладка вода, без сапун.

# 625
  • Мнения: 496
Люба, честит рожден ден на кака Ирен! Да ти е жива и здрава!   bouquet

Гледам за книжки си говорите. Честно казано за нашата възраст е малко оскъден избора. В смисъл попадам на хубави книжки с приказки, но за малко по-големи деца, не знам за вашите, но Зорница все още трудно се концентрира да ме слуша как й чета книжката по сюжета. Засега все още преразказвам по-набързо по картинките, защото няма необходимото търпение. Любимите й за момента са една поредица на Дисни - "Чародейства", главно, защото ги разпознава. Освен тях има едни тънички книжлета на издателство Пан "Моята първа приказка" с български народни приказки, илюстрациите са хубави, а повечето са в рими на разни именити писатели - Елин Пелин, Ран Босилек и пр. Те също са сред любимите за четене вечер в леглото. Simple Smile

Наближават една тумба празници... Пожелавам ви само да сте здрави!  Hug

# 626
  • Мнения: 455
Привет, как сте днес?

Елч, ти съвсем зачезна....мина ли РД на ТМ?

Люба, да ти е жива и здрава красивата Ирен! Много нежно и очарователно дете имаш! Да е късметлийка в живота, а сега да има незабравими детски години! Heart Eyes

Буби, и аз тези тънките книжки с приказки ги харесвам и купувам, хубави илюстрации и достъпен текст за малките.

Вчера беше тържеството на Сами в детската ясла. Беше много весел и разказваше по неговия си начин за празненството. Къде разбрахме, къде - не, но детето беше много развълнувано. Нямаше търпение да си отвори подаръка като се прибрахме.

Нещо напоследък хич го няма с яденето. Много капризен, в яслата казват, че яде, вкъщи много трудно. Хляб почти не хапва. Има ли и други злояди деца?

# 627
  • София
  • Мнения: 415
Здравейте, момичета!
Детското парти беше много хубаво, децата мноооого са пораснали, страхотни бонбони са! Heart Eyes Поиграха, потанцуваха, попяха!!! На нас времето, разбира се не ни стигна, за да се наговорим, но пък се радвам, че все пак успяхме да се съберем толкова много мами. За жалост имаше и болнички мишлета, които не можаха да присъстват, но им пожелавам бързо оздравяване! Hug
 
... Има и новини, но който иска да си каже!(не можах, мълча от.....месец-два)

Люба,  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes!
Ами да си кажа тогава!  Mr. Green Новината е, че живот и здраве юни месец очакваме щъркела да навести нашия дом за втори път!  Heart Eyes Дано този път ни донесе розово пакетче, но каквото и да е, обещавам че мнооого ще го обичаме! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
От няколко дни вече съм в четвърти месец и започвам да се чувствам по-добре!
От сърце желая да чуя още такива новини от мамите в темичката и искрено вярвам, че това ще стане в най-скоро врече! Hug Heart Eyes

# 628
  • Мнения: 487
Ееее kakche супер новина. Много се радвам за вас. Вчера цял ден чаках да се признае хубавата новина Simple Smile Радвам се, че си по-добре и ти пожелавам много лека бременност и спокойно бебе на финала Simple Smile Щом вече си в 4-ти месец няма ли вече предположения за пол?

Емили и Калоян е в групата на злоядите. Това стана пролетта, когато последните два кътника му излизаха. И от тогава почти не яде. Като го пратим при бабите и дядовците, те само ми казват как по цял ден ядял, а като се прибере в нас - нищо почти не яде. 

Буби и ние сме така с приказките. Не може дълго да ме чака да му чета нещо. Затова по картинките измислям разни истории. Той си е харесал една книжка с риби и една с предмети и тях разлиства, а аз се опитвам да разказвам нещо набързо, докато не е отишъл на следващата страница.

# 629
  • Мнения: 455
Ех, че хубава новина Какче!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes От сърце ти желая лека и спокойна бременност, на която да се насладиш максимално и накрая да гушкаш едно прекрасно бебче! Батето знае ли вече?

амнезия, много е трудно с това неядене. Непрекъснато се чудя какво да направя за него, това всеки ден е адски затормозяващо. Понякога например яде пилешки бутчета с огромен апетит, но следващата седмица, няма и да ги погледне...
Докато преди манията бяха бонбоните, сега пък е течния шоколад. Чакам да му писне и от него...

Аз пък довечера съм на банкет. Абе не че ми се ходи, ама няма как. По нечии изказвания съм третата по важност във фирмата (хаха Mr. Green), само дето откъм заплата не съм третата по важност!

Много ми стана хубаво за Какче! Hug

Общи условия

Активация на акаунт