Имали ли сте извънсемейни увлечения и как процедирате, ако ви дойде до главата

  • 47 398
  • 566
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 652
Никакво увлечение - нито семейно, нито извънсемейно не може да ми се случи като гръм от ясно небе. Няма как да хлътна, освен ако сама не си го позволя. Колкото и да ме плашат с "трай, бабо...", да, на мен това не може да се случи.

# 16
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
Не съм имала. Едва ли ще имам, не търся, също така или съм на работа, или с детето и мъжа ми. По-добре да не разбирам как бих постъпила, ако някой ден, ей така като гръм от ясно небе ми се струпа нещо подобно.

# 17
  • Мнения: 4 668
Когато се омъжваме и заживяваме щастливо със съпруга си, никоя от нас не спира да вижда, чува, чувства, хормоните и не се отказват да работят, нито фантазията.
Peace
Не съм имала. Едва ли ще имам, не търся, също така или съм на работа, или с детето и мъжа ми.
Аз бях с мъжа ми , когато го срещнах .  Joy
Просто се препарирах и не можех да реагирам . И само си казах - искам този мъж и толкова !

Защо ви е толкова трудно да се допусне , че след като не вярваме в нещо , това не значи , че то не съществува ?
Аз съм безкрайно щастлива от факта , че съм имала възможност да обичам някой по този начин  Hug

Имала съм. Без да ми е липсвало нищо в постоянната връзка.
Това не е нещо, което подлежи на контрол. На когото му се е случвало, знае.
Именно ! И ми е все тая кой ми вярва или не . Всъщност каква причина бих имала да лъжа ?

# 18
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
Ееее, Елия, недей така сега  Laughing
Точно за това не искам и да знам как ще реагирам или най-малкото искам да вярвам, че няма да се поддам.

# 19
  • Мнения: 10 547
Не бих се зарекла, че няма да хлътна до уши, но бих, че няма да се поддам каквото и да ми струва това.
Никога вече.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 340
Елия, никой според мен не те обвинява, че лъжеш.
Аз не съм имала, макар да сме от толкова много години заедно. Според мен също, ако всичко е наред в отношенията, няма как да се опре до друг човек - нито физически нито емоционално Simple Smile Щом не може да се контролирате и е по-силно привличането, значи нещо във емоционалната част от Ваша страна куца. Щом може да причините това на любимия си, значи може да го поставите на заден план, зад някой.
Визирам това  
Цитат
Аз бях с мъжа ми , когато го срещнах .  35
Просто се препарирах и не можех да реагирам . И само си казах - искам този мъж и толкова !

# 21
  • Мнения: 4 668
Може би просто съм егоист ? Simple Smile
Но стига толкова за мен . Не съм казала , че някой ме обвинява в нещо . Просто много ми е смешно като ми се обяснява какво и как аз трябва да чувствам и как щом си пожелал друг човек , задължително нещо не ти е наред във връзката ... Просто това не е валидно за всеки .
И съвсем определено ви заявявам , че е възможно да се обичат двама мъже едновременно  Twisted Evil
Спирам до тук !

# 22
  • Мнения: 22 502
Не е нужно нещо да не е наред във връзката, за да искаш друг мъж.
Просто има хора, в които на даден етап сте на една вълна...и те могат да са различни от вашият собствен.

# 23
  • Мнения: 211
Няма как и да съм щастливо омъжена, влюбена в съпруга си и в добро семейно здраве и да се влюбя в друг. Изобщо да погледна на някой мъж като на мъж. Паралелните връзки ги има, там където нещо куца. И да се лъжем, че преливащи от любов към благоверния, изведнъж гръм ни е покосил, и сме се влюбили в Пешо, не го вярвам. Има ли чувства към Пешо, значи нещо не е наред.

Ей т'ва и за мене се отнася.

# 24
  • Мнения: 91
Самозаблудата е голямо нещо!  Laughing


По темата - аз съм като кон с капаци - и да ми се изпречи някой на пътя, надали бих го забелязала. То аз не забелязвам като съм извън връзка...

Последна редакция: пн, 30 сеп 2013, 18:19 от Валентина007

# 25
  • Мнения: 2 663
Това не е нещо, което подлежи на контрол. На когото му се е случвало, знае.
Именно!Това е нещо,което в повечето случаи те връхлита изневиделица.Това не се планира,не се очаква и когато се случи никакви правила не важат.Ако ме видите,ако ме познавате,ако знаете какъв е съпругът ми,семейството ни като цяло,едва ли ще допуснете,че съм способна да се влюбя в друг.И не,не става въпрос за едното чукане(както често се има предвид за извънбрачните връзки),а за нещо,което те връхлита като ураган и помита всичко....Не знам,трудно ми е да го обясня,а едва ли има нужда.

# 26
  • Мнения: 22 502
мамичка мекичка, няма как да те разберат хора, които не са минали през това, колкото и да им обясняваш.

# 27
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
Нямам излишна енергия .....

Ти как разбра, колко точно енергия ще ти трябва....  Thinking
Може пък и да ти дойде в повече.....енергията, де. Peace

# 28
  • Мнения: 3 865
Не бих се зарекла, че няма да хлътна до уши, но бих, че няма да се поддам каквото и да ми струва това.
Никога вече.

за 1 год  ми се случи на 3 пъти да хлътна и да съм на ръба. Не знам как устоях, беше  много трудно. И хем се радвам, че успях, хем малко ме е яд, че пропуснах емоция, от която явно имам нужда.

# 29
  • Мнения: 45
Идвало ми е "до главата" но никога не ми е било проблем. Оставям се да ме води сърцето и съм сигурна че всичко което се случва, се случва само за хубаво. Аз любови не драматизирам. Те са за да се изживяват, а не да разболяват.

В момента моя приятелка драматизира такъв сюжет до степен че направо се е поболяла. Не го разбирам. Да си струваше поне единия от двамата, пък то и двамата мухльовци...  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт