ФЕВРУАРИ месец е студен, но ще бъде най-щастлив за мен ! - Тема 6

  • 26 844
  • 728
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 82
Здравейте и от мен в този студен и мрачен ден.
Момичета при вас как стои въпроса с коремчетата preggo на мен имам чувството, че от една седмица насам коремчето ми е станало двойно, дали понеже бях болна и близо седмица не съм се поглеждала в огледалото и сега като се видях  #Shocked стори ми се огромен, дали е възможно от системите които ми пускаха в болницата да е пораснал толкова, защото по принцип почти не съм качила килограми, някъде към 3 и малко и то само в коремчето и много малко на дупето, а може би си е нормално вече да расте повече... smile3506

# 76
  • Мнения: 42
Здравейте и от мен, вчера бяхме на ФМ ще си имаме ПРИНЦЕСА!
Правихме и Фетална ехокардиография, понеже ни казаха че сърцето има аномалия, което се оказа че не е така. Кардиолога каза, че със сърчицето на този етап няма никакъв проблем!
Иначе малката госпожица, не спря да мърда и на двата прегледа. Тежи 367 г.
Дано вече да чуваме само хубави новини, че ако още веднъж преживея този ад не знам дали ще издържа.

# 77
  • Мнения: 308
Здравейте и от мен, вчера бяхме на ФМ ще си имаме ПРИНЦЕСА!
Правихме и Фетална ехокардиография, понеже ни казаха че сърцето има аномалия, което се оказа че не е така. Кардиолога каза, че със сърчицето на този етап няма никакъв проблем!
Иначе малката госпожица, не спря да мърда и на двата прегледа. Тежи 367 г.
Дано вече да чуваме само хубави новини, че ако още веднъж преживея този ад не знам дали ще издържа.


    Браво! Чудесни новини! Спокойна бременност и щастлив финал на теб и принцесата!  bouquet

# 78
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен! Да ни е честита новата тема и да я запълним само с хубави новини  Hug

# 79
  • Мнения: 76
здравейте в този студен октомврийски ден. гледам вече и девойките започнаха да се показват, време беше вече... искам да ви пожелая много хубави новини оттук натам и много положителни емоции
 Hug Hug Hug Hug

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 64
Здравейте момичета!!!
Дойде време и аз да се запиша в новата тема. Днес бяхме на преглед и ще си имаме две момиченца  stork-girl stork-girl
Тайно се надявахме да са момче и момиче, но каквото се е получило ще си го гледаме и обичаме.
 newsm06 Таткото ще се стяга яко... хахахаха
Аз отново се включвам в отбора на лежащите, че започват да натежават (имам и разкритие) и сигурно ще ми правят серклаж. Ако има някой минал през тази процедура ще се радвам да сподели (може и на лични). Колко се лежи после в болницата? Може ли после да си възобновя разходките? И такива ми ти едни въпроси ме глождят.

Стига съм писала вече. Хубав ден ви желая и само положителни новини да се чуват.  Hug

# 81
  • Мнения: 308
Здравейте момичета!!!
Дойде време и аз да се запиша в новата тема. Днес бяхме на преглед и ще си имаме две момиченца  stork-girl stork-girl
Тайно се надявахме да са момче и момиче, но каквото се е получило ще си го гледаме и обичаме.
 newsm06 Таткото ще се стяга яко... хахахаха
Аз отново се включвам в отбора на лежащите, че започват да натежават (имам и разкритие) и сигурно ще ми правят серклаж. Ако има някой минал през тази процедура ще се радвам да сподели (може и на лични). Колко се лежи после в болницата? Може ли после да си възобновя разходките? И такива ми ти едни въпроси ме глождят.

Стига съм писала вече. Хубав ден ви желая и само положителни новини да се чуват.  Hug
    Честито! А таткото да се стяга, че след време ще купува по 3 червила, 3 чорапогащи, 3 рокли и т.н. Laughing  bouquet

# 82
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен момичета:-)
За секса,мене ме е страх да правим,добре че и ММ не настоява,миличкия,от както съм бременна правихме само 3,4 пъти,и от 2 месеца не сме правили.Мислех да му пусна тия дни,хахаха,ама още не съм сигурна:-)
Коремчето ми,и на мен ми порасна изведнъж,за седмица-две,пъпа ми е вътрешен и започна да изкача,хихихи.И аз си седя на 6+ килограма,слава богу,нищо пе доста си похапвам:-)
За 3-та ФМ,и моята лекарка ми каза да дойда,ако искам разбира се след 2 месеца,и мисля да отида,това се пада някъде 28г.с.Simple Smile
Честито на всички минали на ФМ,и добре дошли на новите мами Simple Smile
И аз си седя по цял ден на топличко,отвреме на време излизам на разходка.Вчера изкарах с ММ един прекрасен ден ,разхождахме се много,купихме му дрешки на ММ,бях щастлива.Понеже той много работи,не ни се случва да бъдем заедно много често,за което ми е много мъчно,но се радвам че е от мъжете,който се грижат за жена си,и не съм лишена от нищо.Много ми е работен,понякога ми е жал за него,той е роден работохолик:-)

# 83
  • Мнения: 80
Eй, показаха се най-накрая тези госпожици. Тъкмо се бях притиснила, че няма дами за нашите младежи  Laughing Честито на женските мами, а и на мъжките де  Hug

И моят корем хвръкна за седмица, макар че днес 5 мин. убеждавах една колежка, че съм бременна и не си правя майтап, ясно колко ми е пораснал...

Ина и аз много се радвам като имаме възможност с мъжа ми да се разхождаме заедно. И двамата работим и рядко се виждаме. И дори като сме болнави не обичаме да взимаме болнични и да си стоим вкъщи и тогава не се виждаме.. Та много се надявам днес след работа да има сили да премерим улиците малко  Grinning

# 84
  • Мнения: 76
гледам секса сте подхванали, на мен ми се ще ама не може, забрана от доки. но после като му се развихрим.  newsm53 newsm53 newsm53 newsm53 newsm53

# 85
  • София
  • Мнения: 2 130
здравейте , времето като чели се опитва леко да се пооправя с това хубаво слънцце което изгря в София Simple Smile.
Хубаво е че имаме още момиченца Simple Smile.
За секса ние след 4 месец лека полека започнахме да правим. Внимаваме, не е често, но някъде четох че ако бременността е безпроблемна е хубаво да се прави секс- успокоявало лудите ни хормони Simple Smile. тъй че леко и внимателно действайте.
За коремчето - днес една сестра на ЖК се учуди като чу че съм 20 седмица Simple Smile. Но аз съм много подвижна и с кг за сега нямам проблем. Като сложа нещо по широко и грам не си личи.

За стволовите клетки аз се српях на тази банка http://www.bioregeneration.bg/for_us_bg.htm

хубав ден на всички  preggo

# 86
  • Мнения: 89
ivetka88,честито ви момиченце.Много се радвам,че всичко е наред. дай Боже само хубави новини вече. Grinning
i-iva,честито ви госпожици и на вас. Тати да си купува пушка направо. Laughing

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 2 591

За стволовите клетки аз се српях на тази банка http://www.bioregeneration.bg/for_us_bg.htm


Здравей,

Можеш ли да разкажеш, какво те мотивира да ги избереш? Къде се съхраняват стволовите клетки в България или чужбина ? Аз още не съм правила никакво проучване и ще съм признателна да споделиш опит   bouquet

# 88
  • Мнения: 18
Здравейте! Peace Радвам се, да се присъединя към групичката на февруарките Wink Ще ми бъде драго да си бременея с вас, да откривам и давам полезна информация  reverance

# 89
  • Мнения: 17
Добро утро момичета, току що се излюпих   kyllmg
k-balu добре дошла, аз също се надявам да сме ти полезни.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт