Ноемврийски бебета честит трети рожден ден - тема 17

  • 42 906
  • 154
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 38
Хайде и от мен здравейтИ!  Mr. Green

Аз срам, не срам, не съм влизала в темичката ни от много време, и сега повече от зор тръгнах да ровя по форуми, но пък винаги ми е приятно да се върщам в нашата отчетна  Heart Eyes

Малко ще се по-оплача, че ми е много тъпо в момента  ooooh! Пусках в петъка една поръчка на Спортсдирект-а, обаче щот съм вече изморена и забляна предпразнично, объркала съм адреса за доставка и чак като ми цъкна, че поръчката ми е приета и тогава видях, че съм посочила едва ли не несъществуващ адрес в Англия на първата фирма, която съм ползвала някога за доставки. Писах им веднага за канселиране, и че е грешен адреса и прочие, а те смотаните, не че не я канселираха, ами и днеска ми писаха, че са я изпратили вече поръчката на посочения адрес!!! Дорева ми се, че не са малко парите, които може и да не видя, но тъй като не мога на мъжо да му кажа, 'кви съм ги сътворила, че той и така не ги долюбва онлайн сайтовете и ще побеснее сигур, реших на вас да се оплача, току виж някоя каже нещо оптимистично!  Rolling Eyes

Дано всички дечица да са здравички, че много гадно с тези болести. И Вико беше до преди някоя седмица със сополи и с кашлица, но му попоминаха без АБ-ци. Аз пък преди месец, бях на едно изложение за 3 дни, където имаше много гадно течение на щанда, та си навлякох и аз яка хрема, яка изстинка, гърло, сополи, кашлици, възпалено уШо, та не ми се разминаха антибиотиците миналата седмица и даже още не се чувствам идеално здрава.

Относно подаръците за в градината, нашия скромен Вико си беше поръчал топка. Ама не каквато и да е, ами синя, голяма, на черешки  Crazy  Разбира се, не намерихме такава, и купихме само синя, че сега е на синя вълна. Всичките му торти и подаръци бяха сини или поне опаковани в синьо  Mr. Green Много се чудихме с ММ дали да е само топка, че ни се стори прекалено скромно, та купихме и една книжка с приказки-синя на цвят и днеска ще ги посещава дядото Коледа, та ще разправя до довечера дали е доволен от подаръка си Simple Smile

Много поздрави и целувки на всички  Hug

# 106
  • Мнения: 111
Здравейте и Честита НГ!

Влизам да се похваля, че на 8.12.13 се роди синът ми Кристиан, с мерки 3870, 52 см.

В момента си ги гледам сама с каката, която спряхме от градина ииии се опитвам да се справям някакси Simple Smile

# 107
  • Мнения: 537
Честито, Вергиния!!! Да ви е живо и здраво момчето!!  Heart Eyes  bouquet

# 108
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Честито Virginia2401!

Мравче   bouquet Hug!

# 109
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
честито и от мен!

останахме ли майки само с по едно тук?  Crazy

ние също сме вкъщи след всичко, което преживяхме и няма да ходим на градина за момента, даже и след това ще видим....като всички сме у нас така да се каже, няма да я давам в близко бъдеще

# 110
  • Мнения: 11 566
Има с по едно, споко.
Благородно завиждам за вторите деца. И аз искам, ама няма засега.
Честит имен ден на именниците!

# 111
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
и аз искам, но не сега, затова питах има ли такива с едно, без да правят опити, разликата в годините не е още много голяма или така се успокоявам  Rolling Eyes

# 112
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Има спокойно Simple Smile

# 113
  • Мнения: 519
има,има Peace
хем искам, хем отлагам опитите Crazy
Мравче,честито и тук  Hug

# 114
  • Мнения: 537
Благодаря ви  Hug

# 115
  • Мнения: 111
Благодаря ви! Много исках децата ни да са с по-малка разлика.

Мравче, честито и на теб!   bouquet

# 116
  • Мнения: 1 679
здравейте, записвам се към вашата темичка. И аз имам едно момиченце само (засега) родено през Ноември 2010. Търсех подобна тема и намерих Simple Smile
  bouquet

# 117
  • Мнения: 1 085
Ееее Мравче, добре дошла в отбора!  Hug Много е весело да знаеш  Mr. Green
Пожелавам ти лека бременност и още едно такова красиво детенце като баткото да си имате на финала!

Virginia2401, честито и от мен  Hug Ние вече сме си в ритъм, но каката ни е ревнивка  Wink

kremika, добре си ни дошла  Hug

# 118
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Момичета, днес се замислих по въпроса с детските и детската градина на Марти. Не трябваше ли като е бил приет в ДГ да уведомя за това в социалните, защото аз изобщо не съм се сетила, нито пък съм била запозната, за да го направя и сега при това положение сигурно съм в нарушение?  newsm78 Какво трябва да направя и ще има ли глоби или нещо друго?

# 119
  • Мнения: 1 679
Katencetoo според мен си в нарушение, наистина ако получаваш 1/2 от детските на месец които са без да бъде прието в ДГ детенцето, за глоби не знам, не съм толкова запозната

Общи условия

Активация на акаунт