"Прилив и отлив"-Животът е непрекъснато губене на детството- AFK FOREVER- 194.10

  • 41 044
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 21 201
Тинче. smile3525
Според мен близост помежду им едва ли, ще има, докато Мира не се раздели с Оркун.

# 16
  • Мнения: 7 162
Супер серийка  Mr. Green Красив Ча  Heart Eyes Страхотно се справя,браво на него. започнах да харесвам и Серенай (до сега не съм я гледала никъде),както и Ейлюл започна да ми става симпатична. Мертчик е уникален просто  Mr. Green

Осени ме една мисъл...Ча просто знае как да прегръща. Когато прегърна Серенайката (Мира) ме полазиха тръпки,въпреки,че м/у двамата за моменти няма нищо. Прегръдката Азра/Керем не ми въздейства така,а уж са влюбени.

Жалко,че няма да има епизод др седмица,ама какво да се прави ще го дочакаме някакси.

неси   bouquet

# 17
  • Мнения: 7 162
Относно преводите на епизодите - не знам какво да правим, защото честно казано ми писва да се пита на всяка страница дали ги има някъде или кога ще са готови. Ясно е, че първи пост никой не чете, влизат и директно пишат нечетящите. Crossing Arms

Ивче,не се ядосвай. То е ясно,че постоянно ще има питащи,които не следят темата,а просто искат преводите. Не им отговаряй и си карайте нататък. Peace Тези,които следят са наясно с първа страничка!  Hug

# 18
  • Мнения: 1 786
Момичета, лека нощ!

Беше ми много приятно във вашата комания, макар и за малко тази вечер!  Hug

# 19
  • Мнения: 5 591

Супер серийка  Mr. Green Красив Ча  Heart Eyes Страхотно се справя,браво на него.  Мертчик е уникален просто  Mr. Green

Осени ме една мисъл...Ча просто знае как да прегръща. Когато прегърна Серенайката (Мира) ме полазиха тръпки,въпреки,че м/у двамата за моменти няма нищо. Прегръдката Азра/Керем не ми въздейства така,а уж са влюбени.

Жалко,че няма да има епизод др седмица,ама какво да се прави ще го дочакаме някакси.

неси   bouquet


anitto,съгласна съм с теб. Peace
От facebook.


Киара,лека. Hug
И аз ще лягам.Лека нощ!

Последна редакция: сб, 05 окт 2013, 00:28 от лава

# 20
  • Мнения: 20 795
Неси,   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet за превода.
Много е хубаво, когато има кой да те светне какво си говорят героите   bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 1 426
Здравейте,момичета Simple Smile.Влизам в темата ви,защото искам да благодаря на Неси за преводите,които направи тази вечер в туитър и тук Grinning
Неси,много ти благодаря,златна си Hug
Скрит текст:
Лека вечер на всички Hug

# 22
  • Мнения: 15 884
много сте дейни моми4ета. докато ви из4ета в предишната тема, вие тук сте на 2-3 страница. едвам ви догоних #Crazy
неси,за превода  bouquet
тази профилактика ми взе акъла. тези 30-40 мин. бяха 4асове #Crazy
серията ми хареса, но новината за следващия петък, не! Whistling да не играе галата сарай  newsm78
лека нощ и от мен Heart Eyes

# 23
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Да ни е честита новата тема!
Тинче,
  bouquet  bouquet  bouquet

Благодаря за новата тема, за всички преводи на Неси и за всички усилия, които положи да може да имаме разяснения и при липса на форум, Киара благодаря и на теб, че копира всичко и го сложи тук, благодаря и за линка на целият епизод

Хубава вечер,  Hug

# 24
  • Мнения: 2 788
Саси, мерси много за прекрасната темичка  bouquet

За лека нощ, нещо от сета на днешната серия  Laughing

http://instagram.com/p/fDxmZGRwsc/#

# 25
  • Мнения: 34
сладурковци  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 6 105
"Веднъж ме попитаха, как успявам да държа главата си изправена, след всичко, което съм преживяла. Отговорих, че въпреки всичко аз съм оцеляващ вид, а не жертва! "



Тинче,благодаря за новата тема!   bouquet

Добро утро  Hug Заповядайте:

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Относно преводите на епизодите - не знам какво да правим, защото честно казано ми писва да се пита на всяка страница дали ги има някъде или кога ще са готови. Ясно е, че първи пост никой не чете, влизат и директно пишат нечетящите. Crossing Arms

Ивче,не се ядосвай. То е ясно,че постоянно ще има питащи,които не следят темата,а просто искат преводите. Не им отговаряй и си карайте нататък. Peace Тези,които следят са наясно с първа страничка!  Hug

Ами дразня се, защото се отговаря и след няколко поста пак ново 20 - сега, ако някой направи превод; кога ще има превод? ooooh! Аз се чудя как останалите имат търпение. Thinking

# 28
  • Мнения: 15 884
добро утро  food010

# 29
  • Мнения: 27 735
Добро утро и прекрасна събота!  Hug Hug Hug



Наистина са големи сладурковци!   Heart Eyes Heart Eyes Удоволствие е да ги гледаш, особено този в средата....  Whistling Whistling

Общи условия

Активация на акаунт