Пациентки на ЦРЗ "Надежда"- д-р Стаменов, д-р Персенска, д-р Шефкетова- 15

  • 42 147
  • 753
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 343


Нали при лапарото са три дупчици и едната в дясно като махнаха конците , леко беше отворена , но Райков каза спокойно ще се затвори , всичко е наред не е инфектирана ,много добре изглежда!

# 691
  • Мнения: X
Ами точно това се чудех. Толкова малки отвори са по принцип, че трудно бих ги нарекла дупки дори.

# 692
  • Мнения: 115
Правила съм лапаро на киста на яйчника преди няколко години и имах кървене след това, само че не мога да си спомня колко време продължи, но мисля че не трябва да е прекалено обилно или да е чиста кръв.

При мен стана когато се облякох да си ходя , усетих , че се подмокрям и като отидох в банята видях , че има бистра червена кръв и за това се притесних  newsm78

Не се притеснявай, нормално е да кървиш и с бистра червена кръв!
[/quote]

Ivetinka, не се притеснявай излишно. Изчакай ден два да видиш дали ще намали кървенето и ако нещата не се променят тогава се обади на лекаря, но кървенето си е в реда на нещата. Пожелавам ти бързо възстановяване.

# 693
  • Мнения: 263
prianna  На мен вторият МЦ след ИКСИ по дълъг протокол ми дойде вчера-на 49 ден, ако си била по къс мисля, че не би трябвало да има голямо закъснение.

# 694
  • Мнения: 343
Стаменов ще го няма до 5.11.2013. Само че не разбрах от кога !

# 695
  • Мнения: 712
Стаменов ще го няма до 5.11.2013. Само че не разбрах от кога !

От 21.10.  Sunglasses

# 696
  • Мнения: 343
Благодаря Simple Smile

# 697
  • Мнения: 14
Здравейте на всички мечтаещи и чакащи своите рожби. И аз се записвам в темичката. В понеделник ми правиха втора инсеминация и сега чакам. Дано този път бъде успешна. Желая успех на всички бебеправещи.  Praynig Praynig Praynig

# 698
  • Мнения: 25
prianna  На мен вторият МЦ след ИКСИ по дълъг протокол ми дойде вчера-на 49 ден, ако си била по къс мисля, че не би трябвало да има голямо закъснение.
БЛАГОДАРСКО!!Да по къс бях ама ме мъчи и няма и няма...доста закъснява.Знам,че хормоните са ми объркани,но не се търпи.

# 699
  • Мнения: 7 488
Кали, ето цитат: "PBMC е абревиатура от (Peripheral blood mononuclear cell). Методът представлява локална имуномодулация чрез вътрематочно прилагане на собствени периферни бели кръвни клетки с цел положително повлияване на ендометриума и по-сигурно захващане на ембрионите. Методът се прилага при жени с няколко, повече от два, неуспешни опита ин витро или ИКСИ, при жени до 35 г."

Благодаря ти, Моме!
Да разбирам ли, че това е така нареченото "лепило"?
Аз обаче съм на 36 навършени и за мен явно е неприложимо?  newsm78

Не се притеснявай за годините, на мен са ми слагали два пъти такова лекарство и благодарение на него имам двама юнака, и бях на 42 години когато ми го слагаха.
Не е лепило, лекарство и се поставя в матката както при трансфер.

# 700
  • Мнения: 7 488
Ще питам където преценя и не държа на своето, а споделям какво съм прочела. Несериозно звучи да не се интересуваш от рисковете преди такава интервенция. Моля да ми отговарят хора, които имат мнение по темата  :naughty:

Имам две момчета инвитро са благодарение на д-р Персенска, на 43 години съм вече, сега ги отглеждам и чакам да видя дали ще дадат някакъв дефект. Казаха ми да ги следя до 3 годишна възраст, ако всичко е наред, значи ще ги бъде.

# 701
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Ще питам където преценя и не държа на своето, а споделям какво съм прочела. Несериозно звучи да не се интересуваш от рисковете преди такава интервенция. Моля да ми отговарят хора, които имат мнение по темата  :naughty:

Имам две момчета инвитро са благодарение на д-р Персенска, на 43 години съм вече, сега ги отглеждам и чакам да видя дали ще дадат някакъв дефект. Казаха ми да ги следя до 3 годишна възраст, ако всичко е наред, значи ще ги бъде.
hahaha hahaha hahaha
Имам две момчета, производство са на д-р Персенска и д-р Сигридов.
Какво да кажа, много дефекти дават - прекалено са усмихнати, прекалено жизнени, прекалено палави... Абе извънземна работа - все пак те не са "нормални" деца, "изкуствен интелект" са, да са ми живи и здрави!  bowuu

# 702
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Ева, честито, мила!
Ех, Ева дочака за бебе  Heart Eyes
Не знам дали ме помниш, пишех и тук и в зачатие. Много се радвам за теб както и за всички успели момичета де, но просто някой са ми по-специални   bouquet
Лека и безпроблемна бременност!
Да знаеш, че и аз имах кървене, спряха ми фраксито на мен и за около седмица отшумя.

# 703
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Казаха ми да ги следя до 3 годишна възраст, ако всичко е наред, значи ще ги бъде.
hahaha hahaha hahaha hahaha

# 704

Общи условия

Активация на акаунт