Мързеливи красавици - 28

  • 43 264
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Ехо, здравейте,  мадами,

Зизу, много хубава новина,  винаги е хубаво да се раждат повече бебенца!

Ади, честито за начинанито с магистратурата,а какво ще учиш или съм пропуснала?

Бисквитка, дано всичко да мине възможно с най-малко драми, по -добре да съжаляваш, че си направила нещо, отколкото да съжаляваш, че не си го направила.

Боби, и аз като те слушам за танците,много ми харесва, като се върнем за постоянно в България,това ще е едно от първите неща, които ще направя - да се запишем с детето на народни танци - така си мечтаем.

А пък аз днес изобщо не съм мързелива - наточих една баница, супа, пилешко със сос, а преди това яко тренирах на велото.
За розовата вода и аз я ползвам сутрин и вечер пред крема, като сегакъм нея добавих и 15-20 капки розово масло, разклащам преди употреба и пръскам - харесва ми.

Аз пък като предизвикателство искам да ям до 4-5 часа следобед и след това само чайчета,пробвах няколко дни и ми хресва резултата, мисля, че е въпрос на навик, и по-малко сладки неща.

Хубав следобед!

# 61
  • София
  • Мнения: 5 549
Здравейте Simple Smile Днес е прекрасен ден,времето е приказка и предполагам че всички сте по разходки,направо не мога да повярвам след изминалата мразовита седмица!
Връщам се от Лили и кафе с нашата мила съфорумка Ади,винаги ми е изключително приятно да се виждаме.Поприказвахме си,похапнах си неразкрасително тортичка с кафе и сега реших че е време да седна и да ви попрочета.
 С нищо разкрасително не мога да ви се отчета тези дни,в петък вечер излизах,в следствие на което си проспах половината събота,после пък имах гост с приспиване,малкият ми братовчед и така почивните дни си отлетяха отново без да ги усетя!И утре пак е понеделник!

  Зизу,ах колко хубаво!Лека бременност на приятелката ти и леко раждане!
 *Мария* днес си е само за планина,вие по кой маршрут ще поемете?
 През Ремедиум и аз трябва да мина и да си купя преди всичко превръзки.Памучните на Always super не ги намирам,нито в Била,нито в ДМ,нито в Лили,сега се мъча с копринените на Always и гледам много да не шавам.Защо така не ги зареждат навсякъде идея си нямам  Crossing Arms
❀ Калиопа ❀ ,честита жилетка!Много да ти топли и със здраве да си я носиш.
mimi_82,дилемата с кремовете за лице ми е до болка позната и дано намериш подходящ за теб.
Какъв ползваш сега?
Tyra ,аз също не мога да се буклирам. А хем няколко пъти момичетата от щанда на ISO ми показваха как,моята преса също е на ISO,там успявам под техен контрол,а вкъщи със същата преса нищо не правя  Sad Сега ми е къса косата за букли,но преди много се тормозех че не ми се получават.
 

# 62
  • варна
  • Мнения: 1 830
Добър вечер - някои за компания за по едно питие Hug

# 63
  • sf
  • Мнения: 10 277
Аз  Mr. Green наздраве!
Без мъж съм, децата ще ядат пуканки, ужасна съм  Joy
Но се поглезих, изкъпах, ексфолирах, обезкосмих, махнах си и мустачките, мазах с лосион къде ли не, мислех и да се лакирам, но ме домързя  Rolling Eyes

# 64
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 268
Добър вечер!
Наздраве и от мен!
Изкъпана, намазана с боди лосион.

# 65
  • Мнения: 539
Мими - готово за по едно Hug

Разкрасително - наклепах косата с мед+зехтин + жълтък. Резултатът ми хареса много.
Сега мисля да омажа лицето с мед и канела.
Оправих ръце и крака с епилатора, само не могада разбера защо толкова ме боли всеки път?
Утре съм на мани и педикюр, затова съм само със заздравител.

Времето беше супер и прекарах по-голяма част от деня на вън. Ходихме на разходка до Дряновския манастир.

# 66
  • варна
  • Мнения: 1 830
Ехе, супер събрахме се - аз съм на бяло винце, а вие Hug Сега си пека и една ципура на скарата Laughing

# 67
  • Мнения: 243
Здравейте  Hug
Нали не сте ме забравили  Embarassed
Две седмици все пропускам епилатора, но днес вече нямаше на къде. Станах сутринта и се метнах в банята, цял ден с това се занимавам с малки почивки за готвене, пазаруване и чистене. Минах на неподозирани места с епилатора  Mr. Green как болииии  Whistling
И аз съм без мъж  Mr. Green викам му на детето - какво ще правим сега тати като го няма? А той се хили до уши и ми вика -" глупости"  Joy Да знаЙте, ако направя някоя глупост- детето е виновно  Laughing
Днес правих маска на лицето с мед, канела и индийско орехче, след това обтрих с разтвор от лайка и коприва. На косата в момента ми втасва стимуланта на Икаров и последното кокосово масло. Оправих ноктите, като се изкъпя ще се лакирам.
Използвам от две седмици шампоан на Пантен moisture rich и съм много доволна - косата ми стои чиста по 3 дни  Shocked
Днес в една парфюмерия се загледах по една марка, която срещам доста често - Жая ( ziaja) . Била полска козметика с какаово масло, много ми похвали шампоана, ухае страхотно, като свърша Пантена ще го взема. Даде ми мостра на крем за лице с какао и лосион за ряло с козе мляко. Цените са прилични, някой има ли лични впечатления?

Скрит текст:
Положението вкъщи и при мен е такова едно никакво  Confused
На работа уж ме повишиха, ама работите само се сговняват  Tired
Надявам се да се оправят нещата

Имам само бира и ракия, простете, но няма да ви правя компания с пиенето  Whistling бих джаснала едно ирландско, ама нЕмаааа .
Айде наздраве  Hug

# 68
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 268
Кисче, направи една глупост - пийни една ракия, а после.... и няколко бири  Mr. Green
Моите нокти са в приличен вид - може утре да сменя лака.....
Беки, на мен танците са ми разтоварване, удоволствие..... Един стих, който описва емоцията
Аз зная - танцът е магия,
 отмора от натрупания стрес.
Грабва те в загадъчна стихия,
понася те със истински финес.
Влудява всяка клетка в тебе жадна,
кръвта раздвижва и разгорещява,
страстта към танца те открадна
и всичко в теб му се отдава!

# 69
  • София
  • Мнения: 5 762
Здрaвейте.
Ние двa дни голямо скитaне нaпрaвихме тa чaк се уморих но... в товa хубaво време кaк дa си седим у  домa Simple Smile
По темaтa ........боятa ми още е мирaж не нaмерих време зa фризьор ,a съм ужaснa Sad aмо мaскa си нaпрaвих рaзбирa се готовa тaзи която последно си взех нa керaстaз.Сешоaр,пресa нйенте ....утре,мaникюр сaмо основa.Чaкaм дa зaспи племето и дa се обезкосмя тa товa щее Simple Smile
Aди,честито ти приемaне.Леко дa върви и с голямо удоволствие дa учиш Simple Smile
Или,мa ти верно се зaгуби ...недей тaкa и вземи си сипни нещо квото тaковa без претенции и нaздрaве нa всички aз се мхъчa с Бъбънче мa сa 4 рози не ми е любимохно другото е скоч,a не хaресвaм Simple Smile
лекa нa всички.

# 70
  • София
  • Мнения: 224
Момичета хайде наздраве и от мен.... HugСамо че аз съм на сок от касис и орехи...
Хубава вечер на всички пожелава.

# 71
  • Мнения: 95
Тъкмо приключих с лака- любимия ми- 16 Колорама  Heart Eyes
Утре, в пълна бойна готовност, отивам в офиса- да видим, ще ме бъде ли, няма ли...  Mr. Green
Скрит текст:
И мен уж ме повишиха, нещата се сго*нясват, има и кой да докарва допълнително тор, де, мен това ме ядосва. И аз сама си "помогнах" ноо... ух, тревожно ми е.
Късметлийския парфюм не помогна, утре ще пробвам с "шефския"  Mr. Green Това е Glamourous на Ralph Lauren (дано са останали няколко капки). А е шефски, щото бившата ми шефка го ползваше и ми всяваше респект  Mr. Green
Стискайте палцове, ама стискайте. Ако тази седмица оцелея....ще е чудо!
Чакам да свърши Дървото на живота, за да го качат онлайн. Да добия малко кураж като гледам моя любимец-Христо Шопов

# 72
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 268
Последно включване  Mr. Green
Ади, забравих да ти честитя!
Честито приемане! Успешно да се дипломираш!
Купих си крем на Билка Био серията - от пролетта му се каня.... Дано ми допадне, че друг няма!
На Марти купих балсам за лесно разресване на Глес Кюр.
Това е от мен!
Лека вечер!
Успешна седмица! Доходна, усмихната, позитивна...

ПП. Мепче, стискам!!!!  Hug

# 73
  • Мнения: 243
Аз допивам една бутилка сок от грозде, домашен, НЕферментирал  Mr. Green
Ади, честито и от мен за магистратурата! С лекота да я изкараш  Wink
Мепче, кви ш'ги дялкаме ние с тебе, уж повишение пък  Tired Стискам палци! Похвали се утре  Hug
Дано и аз да има с какво да се похваля  Whistling не, че чакам нещо да стане, ама никога не знаеш Wink
Хайде лека  Hug

# 74
  • Мнения: 2 463
Здравейте, приключих с всички разкрасявания. smile3521
Боби,хубави покупки, дано ти хареса крема.
Ади,честито и от мен.Успех!
Меп,успех ти желая.Много ме разсмя, защото и аз така се приготвям за работа, като за война  Mr. Green
Кисче, правите ли глупости?  newsm56
Кали,хубаво ли беше на Дряновския манастир?Не съм била.
Момичета,благодаря ви за пожеланията, все още съм много развълнувана от новината.Обърнах две чашки за тяхно здраве  Flutter 
Бабъл, каква тортичка хапнахте?
Днес като цяло съм много разсеяна, не знам как си свърших всички задължения.Предполагам,че може да ме хване някаква депресия есенно-зимна,знам ли.Забравям за секунди, вие как сте?По принцип съм много концентрирана.
Боби,много хубаво стихче за танците.Аз също съм с много хубави спомени от времето, когато ходих на народни танци.Не съм добра,ама си рипах, и се чувствах толкова заредена...И после по ресторантите още толкова..., но това в Пловдив.Сега , тук в София, не съм си намерила подходящо студио иначе бих се записала.
Стига толкова от мен, малко ви писнах с чести включвания, ама се старах малко да пиша.Желая на всички спорна седмица!

Общи условия

Активация на акаунт