73 СОУ - гимназиална степен

  • 119 439
  • 795
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 164
еее, най-после някой да попита нещо, за да се включа  Joy Директорското контролно е всъщност класното (поне за а-клас). За петъчното парти ще събират пари и ще купуват ядене и пиене от "Аванти" (имало наблизо). Аз не одобрявам подаръка за класната, но кой пък ме пита...Simple Smile А неделното парти също се очертава интересно Simple Smile, чух за разни идеи за сдвояване  Joy

# 241
  • София
  • Мнения: 842
За петъчното парти ще събират пари и ще купуват ядене и пиене от "Аванти" (имало наблизо).
Ха-ха, това с пиенето ми хареса!

trapa, ще стискаме палци на момчето, пак да ни е представило достойно. Мен, ако питаш, едва ли на фантазия може да постига тези резултати - това е плод на много стабилни знания и труд.....абе, умно е момчето!

farra, знаеш колко те харесвам, ама пак сме на различно мнение. Simple Smile Аз пък смятам, че подаръкът за класната е супер.Вариантът да сгрешат беше огромен.Разни хора, разни идеали....разни вкусове!Така поне са сигурни, че са уцелили.
Я дай превод на това "сдвояване" Simple Smile за партито.Моята информация е, че е на 21.12 (събота).Събират  се от всички 8/ми класове и са си наели някаква зала.
Да не би вие да сте на друго парти?! Simple Smile Или нещо аз съм в грешка!  Simple Smile

П.П. Върнали са им класните по БЕЛ, моята току-що ми изврещя по телефона:"Имам 6", ама нямам повече информация!

Последна редакция: вт, 17 дек 2013, 10:01 от mimchoni

# 242
  • София
  • Мнения: 164
mimchoni, поне се разбрахме като ми купуваш подарък, какво не искам  Joy
за партито - аз знам за 22.12, но може и да бъркам. имало е идея всяко момче да си покани момиче, с което да отиде на партито Simple Smile, но май е отпаднала и ще останат само поканите за танци на място Simple Smile

# 243
  • София
  • Мнения: 842
Потвърждавам, че партито е на 22.12 (неделя). Simple Smile
За моята хаймана е важно някъде да се ходи, не е важно кога и къде.Само и свирни и тръгва нанякъде.Имала била "социален" живот.
Със сигурност ме попита дали може да ходи на парти и на въпроса ми :"Кога?", отговори:" На 21.12",  а вчера след разбора ме гледаше много учудено: какво пък чак толкова голямо значение има датата, нали щяла да ходи - това и е по-важното!Абе, луда работа!
Дали ще имат много домашно по немски за ваканцията?
Класната им е раздала помагалата за вкъщи, което ме навява на мисълта, че ще имат задачки!
Сещам се и за книжката (худ.литература на немски език), която платихме в началния пакет и заканата, че ще я получат ваканцията, ама не помня за коя ваканция ставаше дума - да не се появи сега за коледната... Simple Smile, че и умря на моята хаймана "социалния" живот! Simple Smile

# 244
  • Мнения: 391
За книжките разбрах, че ще са за тази ваканция.

# 245
  • Мнения: 391
Момичета, весели празници и много хубава почивка за всички. Много подаръци под елхата за всички.
Аз уж се старах много да папкам и слушкам през годината, но дали ще има и за мене подарък...  Sad
Както казваше един колега: пожелавам всичко най-финансово!

# 246
  • София
  • Мнения: 164
Весели празници, trapa Simple Smile Мисля, че вече си получила подаръка си с толкова успехи през годината на добрите ти деца:)


# 247
  • София
  • Мнения: 164
Честито рождество христово! Много късмет и здраве на всички деца, майки и татковци Simple Smile

# 248
  • София
  • Мнения: 5 644
На всички ученици и родители на 73 СОУ, пожелавам една здрава, щастлива и успешна Нова година! Бъдете смели, дръзновени и не спирайте да следвате мечтите си! Весело посрещане на 2014 година Hug

Поздравявам ви с това хубаво начинание на нашите деца от 73 СОУ.

http://www.youtube.com/watch?v=pSVUWar4J4Y&feature=youtu.be

Нека вземем пример от децата ни:)

# 249
  • София
  • Мнения: 7 673
Браво на децата.
Скрит текст:
Струва ли ми се, или имаше доста деца, които говорят с някакъв акцент сред тях?

Весели празници и здрави и щастливи деца на всички.  Hug

# 250
  • София
  • Мнения: 164
Честита ни нова година! Много късмет и сбъднати желания Simple Smile
При нас, от 02.01.14 кипи учене и писане на думи Simple Smile, понеже бях забранила и на двете, до края на старата година да се хваща учебник Simple Smile

# 251
  • Мнения: 2 708
Браво на децата.
Скрит текст:
Струва ли ми се, или имаше доста деца, които говорят с някакъв акцент сред тях?
Скрит текст:
лигав акцент Simple Smile, или на мен поне така ми изглежда. Забелязвам го все по-често, този тип малко превзето и маниерно говорене, тип лигаво, както аз го наричам. И се чудех, дали идва като мода, или е заради многото езици, които учат децата. Реално и английския и руския имат такова звучене и дали без да искат, несъзнателно променят интонацията си  Thinking Simple Smile 
Прекрасно е това, което са направили, защото от една страна е помощ за хората, на които са дарили, от друг това прави тях по-добри и ми се струва, че щастието, което са изпитали, можейки да направят това за друг, малко или много ги е придвижило едно стъпало нагоре, загърбили са егоизма и са видяли, колко е хубаво да даваш, а не само да получаваш.

# 252
  • Мнения: 391
Привет,
ето ви една чудесна новина за 73-то
http://kmsvms.iztok-smb.com/KMC2013_Nagradeni.pdf

# 253
  • София
  • Мнения: 164
Браво на Тошко!!! Чудя се, защо ли няма деца от 9-12 клас от 73-то?

# 254
  • София
  • Мнения: 842
Браво на Тошко!!! Чудя се, защо ли няма деца от 9-12 клас от 73-то?
Ти ли точно се чудиш? Simple Smile
Защото им пуши главата с тоя немски и не им остава време за математика! Simple Smile

Вие съвсем ваканционно го ударихте.Изпозаспахте!
Я кажете сега, ще пускате ли децата на екскурзията на 1 -2.02, че нещо ме изнудват!?
Само не казвайте, че не знаете, че според моята щерка, само тя няма да ходи, едва ли не?!

Общи условия

Активация на акаунт