73 СОУ - гимназиална степен

  • 114 135
  • 795
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 5 207
В края на 11 клас, Мимчони. Има си бланки и когато стане време, ще им бъдат раздадени.

# 751
  • София
  • Мнения: 5 207
Моника вече е официално с ДСД
Днес беше раздаването на немските езикови дипломи в 73 СОУ. Поздравления и Браво за целия випуск 2016! Едно огромно Благодаря за колегите по НЕ: Поли Александрова( класната на Мони в 8 клас), Леман Джемалова, Ирина Велева, Цвета Пеева, МИлица Узунова и Диана Георгиева, които през всичките тези години работиха упорито, с много любов и предадоха на децата знанията си.

# 752
  • Мнения: 14 485
Поздравления!На добър час! bouquet

# 753
  • София
  • Мнения: 5 207
http://postimg.org/image/b7pp7sxap/ дъщеря ми е в ляво ) Simple Smile

# 754
  • Мнения: 74
Здравейте,
Мога ли от някъде да разбера кои ще са преподавателите по немски и класните ръководители на бъдещите осми класове?

# 755
  • Мнения: 2 708
Никога не бих си позволила аз да се изкажа така като мишето29, но за съжаление, колкото и да ми е мъчно, и колкото да харесвам училището, нещата които казва тя са истина и според мен и според моето пораснало вече дете. Ние също бяхме от тези с "късата клечка".
Иначе училището си е прекрасно и го харесвам безкрайно. За г-жата по руски например, не знам дали биха ми стигнали думите да опиша, какъв прекрасен човек е, и колко съм благодарна за това, което прави за децата. И за още много други прекрасни Учители с главна буква мога да говоря. Дано нещо се промени, и самата г-жа промени отношението и стила си и децата имат по-голям късмет Simple Smile.

# 756
  • Мнения: 1
Никога не бих си позволила аз да се изкажа така като мишето29, но за съжаление, колкото и да ми е мъчно, и колкото да харесвам училището, нещата които казва тя са истина и според мен и според моето пораснало вече дете. Ние също бяхме от тези с "късата клечка".
Иначе училището си е прекрасно и го харесвам безкрайно. За г-жата по руски например, не знам дали биха ми стигнали думите да опиша, какъв прекрасен човек е, и колко съм благодарна за това, което прави за децата. И за още много други прекрасни Учители с главна буква мога да говоря. Дано нещо се промени, и самата г-жа промени отношението и стила си и децата имат по-голям късмет Simple Smile.
Ааааа....... Как така късата клечка??? Сина ми учи в това училище от 1-ви клас и съм установила че е едно от най-добрите - с добре квалифицирани преподаватели. Ако тези твърдения за дадената учителка са верни, се колебая дали сме направили удачен избор за след 8 клас. Все пак това е една немска гимназия, в която се учи в 8 клас по 18 часа седмично немски. Ако учителя не е добър професионалист,то тогава?

# 757
  • София
  • Мнения: 5 207
Тези коментари не се отнасят за учител в 8 клас.

# 758
  • Мнения: 30
Г-жо Симеонова,
Моите най-искрени уважения към Вас и всички Ваши колеги, които образовате,  учите и помагате на нашите деца да станат стойностни личности.
Дълбок поклон пред личности като Вас.
"Неприязън" е силна дума, за отношението ми към г-жа Хранова, По-скоро "разочарование" и "безразличие".(след едногодишни допълнителни курсове по НЕ дъщеря ми изкара добри оценки на изпита. Е при Поли Александрова в началния 8 кл. Бяха по-добри)
Замислете се, от приблизително 60 деца,17 деца отиват в група,  която няма да е ДСД. 
Е Вие сте математик, кажете колко е успеваемоста на въпросната г-жа и не е ли редно г-жа Запрянова да се замислим в/у това "уравнение"?
Нищо лично с/у никой, но когато си на даден пост за да изпълняваш дадена длъжност, а ти не го правиш това си е паднешки грабеж и то от децата ни!
Да споменавам ли че от тези деца има и двойки или няма смисъл?

# 759
  • София
  • Мнения: 5 207
Не твърдя, че не е имало проблем с а и б класове по НЕ, но изказването беше силно. От всеки клас има деца, които са се представили по-лошо. Искам да уточня, че няма група, която да не е ДСД. От всяка група децата могат да се явят на ДСД. Това беше коментирано много пъти.

# 760
  • Мнения: 598
Не твърдя, че не е имало проблем с а и б класове по НЕ, но изказването беше силно. От всеки клас има деца, които са се представили по-лошо. Искам да уточня, че няма група, която да не е ДСД. От всяка група децата могат да се явят на ДСД. Това беше коментирано много пъти.
Това нова промяна ли е, че аз до колкото си спомням имаше коментари /ако не се лъжа миналата година/ че тези който попадат извън паралелките  за ДСД не се подготвят за този изпит, а тази подготовка започва още в 10клас . За да се явят на изпит  трябва да се подготвят допълнително специално за този изпит. Това според мен става само за деца, който им идва акъла по късно и се мотивират да го направят.
 

# 761
  • София
  • Мнения: 5 207
Не е промяна. Такова разделение на ДСД и обикновени групи от няколко години няма.

# 762
  • Мнения: 207
Знае ли някой защо се променя разпределението на децата и учителите в групите за ДСД в 10 клас?

# 763
  • Мнения: 150
Променя се разпределението на децата и в 12 клас. На този етап не се знае кой учител кой клас ще вземе.

Продавам учебници за 11 клас.

# 764
  • София
  • Мнения: 53
Дъщеря ми е в 8-ми клас тази година. Интересува ме ще остане ли със същата класна до 12-ти клас или догодина ще има нов класен ръководител? До мен достигна противоречива информация, затова моля, ако някой е наясно с практиката в 73-то да сподели.

Общи условия

Активация на акаунт