The Walking Dead - Тема 7

  • 19 154
  • 734
  •   1
Отговори
# 675
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Аз пък не мога да разбера що Саркът трябва да обижда постоянно Лори и Андреа?  Crossing Arms
Разбрахме, че не ги харесваш, но може ли малко по-сдържано, моля.

Андреа много я харесвах, но това не значи, че не направи две страшно тъпи грешки. А, Лори, кво? Да не би да не е така?
Важното е, че и двете, че и Шейн са на оня свят.  Mr. Green

Достатъчно съм сдържана в момента.  Peace

# 676
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Е, аз да кажа, че много се смях на видеото с Норман горе. Обичам го тоз човек.  Grinning

# 677
  • София
  • Мнения: 3 581
Аз пък не мога да разбера що Саркът трябва да обижда постоянно Лори и Андреа?  Crossing Arms
Разбрахме, че не ги харесваш, но може ли малко по-сдържано, моля.

Ще бъде доста неприятно, ако една по една почнем да се държим като на стадиона  Mr. Green

Бум, ако не беше ти и аз щях да ги къдря постоянно. Mr. Green

Иначе да си призная се радвам, че и двете ги няма вече, но ми липсва някакъв нормален женски персонаж.

# 678
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Аз май съм най-доволна от всички.  Mr. Green

# 679
  • Мнения: 1 993
Аз пък не мога да разбера що Саркът трябва да обижда постоянно Лори и Андреа?  Crossing Arms
Разбрахме, че не ги харесваш, но може ли малко по-сдържано, моля.

Ще бъде доста неприятно, ако една по една почнем да се държим като на стадиона  Mr. Green

Бум, ако не беше ти и аз щях да ги къдря постоянно. Mr. Green

Иначе да си призная се радвам, че и двете ги няма вече, но ми липсва някакъв нормален женски персонаж.

Тях нали не ги смятаме за нормални женски персонажи? Досадната съпруга и влюбената в неподходящия човек.

# 680
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016

Тях нали не ги смятаме за нормални женски персонажи? Досадната съпруга и влюбената в неподходящия човек.

Сега разбрах защо толкова много харесах Андреа.  Grinning

# 681
  • Мнения: 9 144
но ми липсва някакъв нормален женски персонаж.

Е, именно де, Маги има по 2 лафа на епизод тоя сезон, Керъл има повече и я пратиха у лево.
Ядосана съм му на Рик пък  Crossing Arms

Аз не мисля, че Андреа е била чак влюбена в Губи.

# 682
  • Мнения: 1 993
Аз не мисля, че Андреа е била чак влюбена в Губи.

На мен така ми изглеждаше, поне една-две глупости направи заради него.

# 683
  • Мнения: 9 144
Е какво толкова направи, единственото за което може да бъде укорена е, че не го уби...
Но просто нямаше как и, то не защото го обича, а защото не можеше да преодолее себе си и да убие човек.

За мен единствената и грешка беше, че не послуша инстинкта на Мишонката, а потърси лесното решение, да остане в селото.

# 684
  • Мнения: 1 993
Е какво толкова направи, единственото за което може да бъде укорена е, че не го уби...
Но просто нямаше как и, то не защото го обича, а защото не можеше да преодолее себе си и да убие човек.

Не помня, ама си спомням, че си помислих, че постъпи тъпо. И не беше в контекст с убийството на Губернатора.

За мен единствената и грешка беше, че не послуша инстинкта на Мишонката, а потърси лесното решение, да остане в селото.

Ми тя винаги търси лесното, още като искаше да остане при оня учения, затова я недолюбвам и аз, пък и ми беше дразнещ персонаж.

# 685
  • Мнения: 9 144
Двете най-запомнящи се за мен сцени в целия 3ти сезон са с нея.
Диалога с Губи след като се върнаха от преговорите и края  Cry


Ремайндър на съвършената Power Couple  Mr. Green

# 686
  • Мнения: 1 416
Като знаем в реалността масово как действат жените, даже е ангелче Лори, в сравнение с масата. Първо, тя се дръпна от Шейн като разбра, че мъжа и е жив, а в реалността вероятно щяха да си ги въртят и двамата. Така де, колкото повече, толкова повече е девизът на не една и две. Второ, тя мислеше, че мъжа и умрял, апокалипсис, сама жена с дете, има нужда от рамо, от силен мъж, от нежност в този груб, освирепял свят, вероятно още и отпреди си е имала симпатии към Шейнчо или най-малкото не и е бил отблъскващ и си е позволила да не бъде твърде дълго скърбяща вдовица. Освен това вероятно като майка е гледала инстинктивно да опази колкото се може по-добре детето си, а сама жена трудно да оцелее в такива обстоятелства.
Какво и е чак пък толкова ша*рантийското! Дори не мога да кажа, че това е изневяра реално, като не е знаела. Даже за никаква изневяра не го смятам. За бебето, че не знае точно от кого е - ми така са се стекли обстоятелствата. Не е имала паралелна връзка, нито е ходила са си я развява, където и падне.

# 687
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Тя и рамото, и помощта, и шансовете да оцелее щеше пак да си ги има, и без да си го слага с Шейн толкова кратко след като е "овдовяла". И не мога да повярвам, че извади от десет кладенеца вода за да ги оправдаваш тия двамата. Обаче имам обяснение за себе си, така че карай да върви.

# 688
  • София
  • Мнения: 6 219
не мога да оправдая жена, на която мъжа и умира, а тя след 5 дена прави секс с най-добрия му приятел.
Да са минали няколко месеца - ок, ама така... извинете.

Иначе и Лори, и Андреа си имат своето място в сериала. И двата типажа ги има в социума.

# 689
  • Мнения: 1 416
Аз пък не разбирам, ако бебето е на Шейн, що Рик да е виновен, че Лори се гътна при раждането на въпросното не-негово беше.
Щото Рик беше този, който най-много се натискаше да раждала, та да раждала. При положение, че едно раждане на бебе в тия условия е високорисково. Той я доубеди да задържи бебето, а начин за аборт все щеше да се намери /Хършил или пак търсене на хапчета/.

Ама, разбира се, гобуернатора добре се е уредил, па наште тъпите в мизерията на няколко огради, наблюдателни кули и заключващи се врати.
Да, в гъмжащ от зомбита затвор Mr. Green
Така оттече негрото. А за малко и Хършил, а и човечеца трябваше да изтърпи да му отрежат крака с брадва. Пък и Лори например, ако беше родила в като на Губернатора условията, щеше Рик Сашиту да си има и жена и бебе.... е, нищо, че вероятно не е негово.

Бахти тъпия сериал, чесно.  hahaha
Тъп ли ти е? Ми не го гледай тогава, що го гледаш Laughing

Общи условия

Активация на акаунт